Pavla10 Pavla10 komentáře u knih

Písařovo pole Písařovo pole Martin Nesměrák

Tak teď v tom mám hokej. V této knize je Odo ještě chlapec, ale např. ve druhém díle již slouží na hradě. Jde to nějak šikmo za sebou, nebo se mi to zdá? Jinak tento díl vynikající.

01.04.2024 5 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Skvěle napsaná trilogie a ten závěr mě opravdu dostal. Konec na mně zanechal silné emoce a bylo to překvapivé ukončení.

23.02.2024 5 z 5

Boží pěst Boží pěst Frederick Forsyth

Opravdu jsem se snažila. Od tohoto spisovatele již druhá kniha odložená a již se k němu vracet nebudu.

23.02.2024 1 z 5

Oko Oko Bernard Minier

Minier opět nezklamal. Jen jak píše ellescorpio, měla jsem často pocit, že už jsem něco podobného četla. Od Thillieze jsem přečetla jen jednu knihu, tak nevím.

01.11.2023 5 z 5

Nezkrotná říše Nezkrotná říše Stacey Marie Brown

Po nadšení z prvního dílu jsem prostě odložila zrovna rozečtenou knihu a vrhla jsem se na druhý díl. Prostě super. Stejně jako první díl, se kniha četla sama, jedním dechem. Těším se na další díl.

03.10.2023 5 z 5

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

Autorka opět nezklamala. Přečteno jedním dechem. Jen ten konec mi ten dech vyrazil. Takové ukončení knihy by mělo být trestné Doufám že se brzy dočkám dalšího dílu.

04.08.2023 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Byla jsem velmi mile překvapena. Po dlouhé době je to kniha, která mě fakt dostala.

08.10.2022 5 z 5

Hodná holka Hodná holka Mary Kubica

Super kniha. Doporučuji. Zpočátku mi vadil styl psaní, ale konečné rozpletení příběhu bylo neočekávané.

19.11.2015 5 z 5