Nikolka001 - Komentáře

Síla vzdoruSíla vzdoruS. Collins

Od posledního dílu jsem moc nečekala. Spoustu lidí mě upozorňovalo, že je ze všech tří nejslabší. Určitě je to pravda, ale nic se nemění na kvalitě děje. Byl strhující jako oba předchozí díly. Občas jsem byla bez dechu,občas jsem plakala.Konec mě absolutně dostal. Kdo triologii nečetl, tak ať to napraví. :)

08.09.2013

Aréna smrtiAréna smrtiS. Collins

Nemám slov. Čtivý příběh, který nutí člověka číst dál a dál. Ze začátku jsem nevěděla, co mám od knihy čekat. Kniha mi ale dala to nejlepší, co mohla. Jsem opravdu nadšená.Katniss jsem si již od začátku velmi oblíbila. Každý okamžik jsem s ní prožívala. Knihu můžu jedině doporučit.

28.08.2013

Vražedná pomstaVražedná pomstaS. Collins

Musím říct, že takový konec jsem vůbec nečekala. Doslova mě rozsekal.Knížka byla ze začátku slabší než první díl, ale po 100 straně jsem tajila dech. Každou stránku jsem četla s očekáváním. Jsem opravdu překvapena. Kdo knihu nečetl, tak ať to co nejdříve napraví. Nevíte a co přicházíte. :)

02.09.2013

HostitelHostitelS. Meyer

Nemám slov.Kniha mě velice zaujala.Nedokázala jsem se od ní odtrhnout.Dokonalý příběh.Krásně zpracováno. Jen doporučuji! :)

18.04.2013

NetvorNetvorA. Flinn

Velmi pěkná oddechová kniha. :) I když je kniha na motivu filmu,tak mi to tak vůbec nepříjde.Kniha je ve většině případech jiná než film,tak proto doporučuji abyste si přečetli jak knihu,tak se i podívali na film.:)

09.05.2013

Zůstaň se mnouZůstaň se mnouG. Forman

Když jsem si knihu koupila nevěděla jsem,co od ní mám čekat. S překvapením mě kniha velice zaujala.V recenzích jsem četla,že kniha je v některých chvílích nudná,ale mně to tak vůbec nepřišlo.Celou dobu jsem do knihy byla ponořená a vůbec jsem se nenudila. :) Moc pěkná kniha.Určitě ji doporučuji. :)

14.05.2013

OdhaleníOdhaleníL. J. Smith

O tétou autorce se říká, že tato série je napsána lépe než Upíří deníky. Což nemůžu posoudit. Ale můžu posoudit tuto suprovní knihu. Opravdu se mi líbila. Četla se rychle a byla velice zajímavá. Skvělý námět, skvěle napsáno. Musím pochválit. :)

18.01.2014

Deklarace smrtiDeklarace smrtiG. Malley

Kniha se mi velice líbila.Příběh byl velmi zajímavý a v některých částech velice smutný.Tato kniha donutí člověka přemýšlet nad životem.Doporučuji.

21.04.2013

DechDechS. Crossan

Na knihu jsem se velmi těšila a vůbec mě nezklamala.Velmi zajímavý a napínavý příběh.Chvilkami mi lezl mráz po zádech.Doufám,že se brzy dočkáme dalšího dílu,protože tahle kniha si pokračování zaslouží.Jen doporučuji.Kniha k zamyšlení! :)

29.04.2013

Tajemství LynburnůTajemství LynburnůS. R. Brennan

Moc krásná kniha.Když mi přišla domů,hned jsem ji začala číst.Ze začátku byla trošku nic moc,ale od nějaké 50 stránky se to zlepšilo. Je fajn,že v knize bylo tolik záhad a nevyjasněných věcí.S knihou jsem spokojená,tak ji samozřejmě doporučuji. :) Přečtěte si ji! :)

05.05.2013

Anna krví oděnáAnna krví oděnáK. Blake

Wow! Ještě teď mi běhá mráz po zádech. Opravdu moc pěkná kniha. Četla se jedním dechem. :) Už se těším na to,až si přečtu druhý díl! Vřele doporučuji! :))

09.07.2013

Dvě zrcadlaDvě zrcadlaK. Limrová

Bylo to opravdu super čtení. Autorka knihy mě vtáhla do děje a já knihu hltala a hltala. Určitě doporučuji. Vůbec nejde poznat, že se jedná o českou knihu. :)

31.10.2013

V šedých tónechV šedých tónechR. Sepetys

Nemám slov. Tato kniha je plná emocí, lásky, zla a všeho možného. Člověka vtáhne do děje a nutí prožívat ty nejhoznější chvíle za doby Hitlera a Stalina. Knihu doporučuji všem čtenářům.

05.11.2013

Stmívání - Grafický románStmívání - Grafický románS. Meyer

Skvělý grafický román! :) Obrázky jsou super! :)

06.01.2014

KuličkaKuličkaG. d. Maupassant

I když je tato kniha z povinné četby a protože, jak říkajíc je povinná, tak si ji čtenáři nečtou s chutí, tak jsem ráda, že jsem si ji přečetla. :) Bylo to příjemné čtení, které jsem zhltla za 45 minut.
Kniha ukazuje, jak jsou lidé chamtiví a myslí jen sami na sebe.

03.03.2014

Setkání s duchemSetkání s duchemS. Kade

Velice čtivý příběh, který se Vám začne líbit již od prvních stran. Postavy si velice oblíbíte a budete se těšit na další díly, protože se Vám tato skvělá kniha dostane pod kůži. Doporučuji! :)

18.04.2014

Zamilované dušeZamilované dušeS. Kade

Na začátku knihy jsem měla strach, že bude tento díl slabší, než ten předešlý. Od 60 strany, ale nabral plné obrátky a vtáhl mě do děje, který mě bavil. Rozhodně byl tento díl lepší, nežli ten předchozí. Byl oddechový, ale plný akce, očekávání a rozuzlení, které byste nečekali. :)

05.05.2014

Čekání na zázrakČekání na zázrakS. Kade

Skvělé zakončení série. :) Celou sérii jsem si užila a přečetla s chutí. Nic náročného, ale je to velice čtivé. :)

18.06.2014

Žena v černém - Anděl smrtiŽena v černém - Anděl smrtiM. Waites

Čtivý příběh s kapkou thrilleru a hororu z období bombardování Londýna ve II. sv. válce. Čtenář by měl čekat knihu, která ho během čtení mírně zasáhne, ale po dočtení nezanechá hrůzostrašné pocity.

18.07.2014

PřivoláváníPřivoláváníK. Armstrong

Čtivé, napínavé, dech beroucí. Během četby jsem se nemohla odtrhnout, jelikož byl příběh natolik zajímavý a napínavý, že mě nutil číst stále dál. Díky otevřenému konci jsou má očekávání na druhý díl vysoká. Rozhodně doporučuji! :)

16.08.2014

Prokletý důmProkletý důmR. Caine (pseudonym)

Na knížku jsem se těšila a vůbec mě nezklamala.Příběh je fantastický a už se těším na další díly. :)

23.04.2013

Tvůj stínTvůj stínJ. Deaver

Když jsem si knihu koupila,nevěděla jsem,co od ní mám čekat. Věděla jsem pouze,že se jedná o detektivní příběh. Líbí se mi,jakým způsobem Jeffery Deaver napsal tuto knihu. Taky jsem plně rozhodnuta,že si někdy přečtu i jeho další knihy.
Teď už ke knize. Opravdu pěkně napsaný příběh. Chvilkami zde byla i hluchá místa. Což se ale bohužel někdy stává. Také mi vadilo,že v knize bylo až moc postav. Tím pádem jsem se často ztrácela. Jinak byla kniha hodně napínavá a zajímavá. Doporučuji! :)))

06.07.2013

Dívka z nočních můrDívka z nočních můrK. Blake

Je pravda,že tento díl byl o něco slabší než Anna krví oděná,ale to nemění mé hodnocení. Kniha mě bavila od začátku až do konce. Vůbec jsem se nenudila. Je sice pravda,že jsem se skoro vůbec nebála. U prvního dílu mě celou knihu doprovázel mráz po zádech. Tady se to říct nedá. U konce jsem byla opravdu překvapená. Nečekala jsem tak skvělý konec. Určitě doporučuji!!! :)))))

15.07.2013

Jméno hvězdyJméno hvězdyM. Johnson

Velmi příjemná kniha,která čtenáře donutí neodtrhnout se od příběhu. Od knihy jsem opravdu čekala méně. Jsem mile překvapena,že se mi kniha líbila natolik,že mi po zádech běhal mráz. :) Knížku moc doporučuji! Už se těším na další díl! .. :)))

12.08.2013

V plamenechV plamenechR. Lupton

Námět skvělý, ale bohužel mi vadilo, že se v knize všechno moc rozebíralo. Ono by ani nevadilo kdyby byla kniha o krapet kratší. Musím říct, že jsem se chvílemi nudila. Ale také nastaly chvíle, kdy jsem lapala po dechu. Konec mě doslova rozsekal. Vůbec jsem ho takový nečekala. Uvidíme, jaká bude druhá kniha od této autorky. Určitě bych si ji ráda přečetla. :)

24.08.2013

Temné horyTemné horyP. Carman

Skvělá kniha, která je vhodná jak pro mladší, tak pro starší čtenáře. :) Čte se jedním dechem a zavede vás do světa mluvících zvířat plného dobrodružství. :)

14.03.2014

Syn pekel – Vlčí krevSyn pekel – Vlčí krevM. Burdová

Nečekala jsem, že mě kniha zaujme tak, jak to dokázala. Napínavý, čtivý příběh, který rozhodně stojí za přečtení. Super dílo od české autorky. :) Doporučuji.

10.05.2014

Dračí oči: ČarodějkaDračí oči: ČarodějkaK. Hlaváčková

Věk Eleny byl směšný. Musela jsem si na něj zvyknout, a představovat si, že je starší. Její chování se vůbec nepodobalo dítěti, ale spíše dospělému životu.
Děj byl čtivý, místy bez akce, a někdy dechberoucí.
Konec mě mile překvapil, a rozhodně se těším na další díl. :)

14.05.2014

Ohnivý andělOhnivý andělY. Sigurdardóttir

Čtivý příběh, který je tak trochu komplikovaný, je v něm spoustu postav, ale závěr překvapí a je nepředvídatelný. Očekávala jsem více, ale i tak jsem si čtení užila. :)

10.06.2014

Osudová přitažlivostOsudová přitažlivostJ. Reed

Rozhodně jsem čekala děj, který bude akční a ne tak nudný a nic se nedějící. Četlo se to ale rychle a příběh byl čtivý. Kdyby autorka na knize trochu více zapracovala, tak by to byla skvělá kniha. :)

24.06.2014

Nebe v plamenechNebe v plamenechE. Laybourne

Po prvním dílu je tento rozhodně lepší. Je čtivější, napínavější a krvelačnější. Rozhodně doporučuji a těším se na závěrečný díl. :)

11.07.2014

V ringuV ringuK. Evans

Čtivý romantický a erotický příběh o dvou lidech, kteří k sobě nalezli cestu. Rozhodně doporučuji lidem, kteří miluji romantiku a mají chuť se občas zasmát. Těším se na další díl. :)

07.08.2014

Hrej tajněHrej tajněE. Hart

Druhý díl série Game je rozhodně na stejné úrovni jako byl ten první. Láska, zápletka, tajemství, romantika, bolest. Příběh Astona a Megan je velice poutavý a čtivý. Sic by mohl být o pár stránek delší a propracovanější, ale to nic nemění na tom, že je kniha čtivá, skvělá a ze života.

19.08.2014

Vzkaz v láhviVzkaz v láhviN. Sparks

Vzkaz v láhvi je první přečtená kniha od Sparkse. Musím říci, že jsem velice překvapena, jelikož tento nádherný, ale bohužel smutný příběh mě hodně poznamenal, dal mi skvělý čtenářský zážitek a donutil mě, abych uvažovala o dalších autorových knihách. Knihu vřele doporučuji všem čtenářům, kteří mají rádi zamilované příběhy.

25.11.2014

Zelená jako smaragdZelená jako smaragdK. Gier

Velmi krásné zakončení série. Příběh mě pohladil po duši a Xemerius byl snad nejvtipnější postava, kterou jsem kdy v knize potkala. Velmi doporučuji.

Zlodej bleskuZlodej bleskuR. Riordan

Od Percyho Jacksona jsem čekala hodně. :) Tato série je hodně známá a oblíbená. Mně chvíli trvalo než jsem de do děje pořádně prokousala. Jinak je to velmi napínavá a super kniha. :)

16.10.2013

OdhaleníOdhaleníM. d. l. Cruz

Myslela jsem si,že když předchozí díly byly celkem nudné,tak se tento díl zlepší.Bohužel jsem se zase nudila.Kdyby bylo v knize o trochu více akce,vůbec by ji to neuškodilo.Naopak jsem ale byla opravdu nadšená z konce knihy.Posledních 30 stránek se četlo úžasně.Mrzelo mě,že jsem s takovým nadšením nečetla celou knihu,ale jen konec. :) Pro nenáročné čtenáře. Oddechovka. :))

29.05.2013

Spící tajemstvíSpící tajemstvíM. d. l. Cruz

Nemám slov.Po přečtení předchozích dílů jsem byla ze série velmi zklamaná.Když jsem ale začala číst tento díl,myslela jsem si,že mě šálí zrak.Kniha byla po celou dobu napínavá,četla se naprosto úžasně.Opravdu jsem nečekala,že kniha bude nějak zláště lepší než předchozí díly.Jsem opravdu překvapená a knihu doporučuji. :)

03.06.2013

Upír, můj pánUpír, můj pánA. Ivy

Velice čtivá,odpočinková,skvělá kniha.Kniha se četla jednoduše.Příběh byl velice zajímavý. :) Kniha mě vůbec nezklamala a už se těším na další díly.. !! :)))

19.06.2013

Můj nesmrtelný ochránceMůj nesmrtelný ochránceJ. Holling

Z knihy jsem opravdu překvapená. Velmi pěkný příběh. Četl se jednoduše a dokonce mě i docela bavil.Příběh o čarodějnicích,zvířatech,čarodějnicích pijících krev a mnoho dalších.V knize se objevuje i krapet erotiky. Tu já moc ráda nemám.Takže jsem se chvílemi nudila. Jinak pěkný odpočinkový příběh. :)

28.07.2013

1 2 3 4 >