nikola6244 nikola6244 komentáře u knih

Zmizelý Zmizelý C. L. Taylor

Naprosto úžasná kniha se smutným koncem. Když čtenář nabude dojmu, že ví přesně, co se Billymu stalo a za jaké příčiny, děj se znovu zamotá a překvapí svým rozuzlením/vývojem.
Přečteno během jednoho dne, na jeden dech. Zkrátka perfektní. Dle mého názoru nejlepší autorčino dílo. C.L.Taylor mi tímto psychothrillerem vyrazila dech tak, jako doposud žádný jiný autor. Obdivuji ji.
Rozhodně doporučuji.

09.07.2017 5 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Ačkoliv se na obálce knihy nenachází typické, do očí bijící lákadlo 'jakmile přečtete první stránku, neodtrhnete se až do poslední stránky, posledního slova', jsem zastáncem tobo, že by se to na ní mělo rozhodně objevovat.
Nádherná kniha plná emocí a dojmů, sympatické hlavní postavy, reálné události ze života, smysluplné domněnky, zkrátka něco k zamyšlení. Zasmějete se, nahněváte, zapřemýšlíte, ale i pobrečíte.
Rozhodně doporučuji, opravdu krása..

06.05.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nejkrásnější kniha, jakou jsem kdy četla. Zasmála jsem se u ní a náramně si pobrečela. Čtení Jojo Moyesové je pro mě pohlazením po duši. I přes svá tušení jsem až do konce knihy doufala ve šťastný konec. Knihu jsem dočetla hned ten den, kdy jsem ji koupila a neustále se k ní vracím. Odmítám ostatní knihy a bez přestání sleduji její filmové zpracování. Zkrátka se jí nedá nic vytknout.Těším se na pokračování - "Co bylo potom" v českém překladu. Nemohu knihu dostat z hlavy. Absolutně vůbec nelituji toho, že jsem si ji koupila.

13.07.2016 5 z 5