Nelíísek Nelíísek komentáře u knih

Dcera Lilith Dcera Lilith Jana Slaninová

Bohužel po 90 stránkách vzdávám nesedí mi styl psaní a hlavně vyprávění i děj je takový všelijaký

28.01.2024 1 z 5

Sama v Tokiu Sama v Tokiu Marie Machytková

Jedním slovem strašné o Japonsku se nic moc nedozvíte za to se hodně dozvíte o egocentrické autorce která ze sebe dělá chudáčka kdy jen to jde, ani jsem knihu nedočetla asi po 100 stranách jsem to vzdala. Nemíním zahazovat čas s takovým brakem.

20.01.2024 odpad!

Legendy & latéčka Legendy & latéčka Travis Baldree

Tak tohle bylo opravdu překvapení. Nenáročná klidná kniha která se čte sama až dostanete chuť na kávu a božské skořicové rolky

31.12.2023 5 z 5

Batman: Svět Batman: Svět * antologie

Povedená antologie jako nejlepší mi přišel ruský batman a nejhorší italský( i když jsem ho přečetla 2x nedokázala jsem pochopit co tím autor chtěl říct) Batman z česka byl po vizuální stránce pěkný ale po příběhové jsem čekala více

23.07.2023 4 z 5

Kleopatra Kleopatra Henry Rider Haggard

po pár stránkách jsem vzdala

06.07.2023 1 z 5

Vypůjčený čas Vypůjčený čas Zuzana Strachotová

Přečetla jsem si na google knihách při dlouhém čekání zadarmo pár stránek ani jsem se nenadála už byla koupená a hned nato přečtená. Kniha se čte sama děj odsýpá a nedokážete se od ní odtrhnout, doporučuji.

01.07.2023 5 z 5

Percy Jackson a egyptští mágové Percy Jackson a egyptští mágové Rick Riordan

krátké ale dobré snad vyjde na tento motiv plnohodnotná kniha

19.06.2023 5 z 5

Zaklínač - Vzestup krále všech RPG Zaklínač - Vzestup krále všech RPG Benoît Reinier

Zajímavé počtení o tom jak začal polský videoherní průmysl, zaklínač bude vždy moje srdcovka.

10.04.2023 4 z 5

Nářek čarodějnice Nářek čarodějnice Bartosz Sztybor

Kresba na můj styl moc temná a chaotická, konec je nesmyslně otevřen a vlastně nedokážu pochopit jak to vlastně dopadlo.

18.03.2023 2 z 5

Tak jak jsme si zamilovala první díl, zamilovala jsem si i tento, možná chvílemi až moc zbytečně zdlouhavě popsané úkoly pro hledání úlomků ale závěr mě překvapil. První díl byl jedna z mála knížek kde bych si troufala tvrdit že by pokračování vůbec nepotřebovala ale jsem velmi ráda že toto pokračování bylo napsáno.

22.01.2023 5 z 5

Mistr papírových kouzel Mistr papírových kouzel Charlie N. Holmberg

kniha nadchne zajímavým pojetím magie

22.10.2022 3 z 5

Elusion Elusion Claudia Gabel

Ze začátku děj celkem odsýpal a dával smysl ale postupem v ději už nebyl absolutně žádný rozdíl mezi VR a realitou, celkem promarněná příležitost. zajímalo by mě pokračování ale toho se už asi v češtině nedočkáme.

04.09.2022 3 z 5

Vlastní krev Vlastní krev Petra Neomillnerová

První povídky byli sice trochu težkopádné ale další jsem dala jedním dechem.

20.08.2022 5 z 5

Mistr meče Mistr meče Xavier Dorison

neskutečně povedená kresba a ještě lepší děj

21.04.2022 4 z 5

Nesmrtelný Nesmrtelný Roger Zelazny

Já teda nevím ale mám v tom mega guláš j to teda sci-fi nebo ne?? kombinace vznášedel a sci-fi prvků a následná celkem zapálená výra hrdiny do mýtu mě připadá zvláštní. Děj mi připomíná když kočka s pejskem vařili dort.

21.04.2022 1 z 5

Ateliér špičatých klobouků 1 Ateliér špičatých klobouků 1 Kamome Širahama

Nejsem kdo ví jak velký nadšenec do mangy ale začínají mě čím dál tím víc bavit. Ateliér špičatých klobouků je další manga která mě uchvátila.

21.04.2022 5 z 5

Umění v krvi Umění v krvi Bonnie MacBird

Ke konci padala stránka za stránkou

21.04.2022 4 z 5

Podsvětí Podsvětí Michal Šefara

Tak jak jsem se na knížku těšila tak mě i zklamala, možná jsem do toho šla s vyššími očekáváními, knize se ale nesmí opomenout v celku dobrý námět a i když se kniha chvílemi četla hůře, není to zas úplná tragédie.

11.03.2022 3 z 5

Kočkonautky Kočkonautky Petr Kopl

co si více přát rychlá jednohubka která se čte jedním dechem a dá se číst dokola a dokola

11.03.2022 5 z 5

Avengers: Kdo by nechtěl vládnout světu? Avengers: Kdo by nechtěl vládnout světu? Dan Abnett

Superhrdinské komiksy mi vyhovují více než knihy, někdy jsem se ke čtení musela i donucoval, sáhodlouhé popisy akcí které jsem už ke konci přejela očima protože to vždycky to samé.

11.03.2022 2 z 5