Nattalí Nattalí komentáře u knih

Já jsem s Prokletým dítětem naprosto spokojená. Přijde mi, že někteří lidé očekávali snad další román, jenže tohle je něco jiného a MÁ to být něco jiného. Je to skvělý způsob jak se vrátit zpět k našim oblíbeným postavám. Čtení scénáře mi nedělalo problém, takže já knížku určitě doporučuji přečíst.

16.04.2017 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Knížka, kterou nestačí číst jen jednou. Knížka, která vás donutí zamyslet se nad pravou podstatou života a zahřeje vás na srdíčku. Knížka, kterou naprosto miluji♥ Dnešní svět by potřeboval více Malých princů a více těch co kreslí hroznýše a nevidí v obrázcích jen klobouk.

05.03.2017 5 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Úžasná!♥
Anie mě neskutečně inspiruje. Svým blogem, plakáty, náhodnými myšlenkami pod fotkami... Ona je taková ta víla, co vás nakopne a motivuje. Zároveň vás však hodí do pohody a donutí abyste měli radost i z naprostých maličkostí. Chvilkama jsem cítila ten naprostý klid, jindy jsem zas smíchy umírala u kapitol z jejího života. Pokud máte rádi knížky jako Čtyři dohody nebo Miluj svůj život pak byste si ji měli okamžitě přečíst, protože to fakt stojí za to. V jejích 22-ti letech vážně smekám ♥♥♥ Myslím že na ranní čtení na horách s čajem, dekou a Továrnou na Sny jen tak nezapomenu. Děkuju Anie♥

05.03.2017 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Americe bych za tu nerozhodnost někdy vážně nafackovala. V jedné kapitole už je skoro První a v druhé fňuká u Aspena. Přestože začátek byl zbytečně zdlouhavý, pak se to rozjelo. A pravdou je, že jsem se nemohla odtrhnout a zjistila jsem, že dovedu číst rychleji než si myslím :D A pak i America měla chvilky kdy jsem ji nechtěla uškrtit:D Za ten začátek to na 5* není, ale celkově jsem s druhým dílem spokojená.

21.10.2016 4 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Sarah nezklamala a těším se na další díl!

27.07.2016 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Tak mě tato kniha vůbec nezklamala. Pro mě ÚŽASNÁ knížka. Už se nemůžu dočkat na další díl! :)

06.01.2016 5 z 5