Mi.Mlc Mi.Mlc komentáře u knih

Moderní odšťavňování - kompletní průvodce Moderní odšťavňování - kompletní průvodce Mimi Kirk

Skvělá kniha plná zajímavých receptů a informací. Pro mě jedna z TOP o zdraví a odšťavňování :))

23.09.2016 5 z 5

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Nejdříve jsem se vůbec neorientovala, samé neznámé názvy, moc mě to nebavilo, chtěla jsem přestat číst. Od poloviny knihy mě to ale začalo pořádně bavit a ke konci jsem se nemohla odtrhnout. Skvělá kniha! Jsem zvědavá na další díl :)

14.01.2016 4 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Nádherná kniha se silným a velmi smutným příběhem. Čte se jedním dechem. Rozhodně stojí za přečtení! :)

09.01.2016 5 z 5

Radost ze zdravých dětí Radost ze zdravých dětí Vladimíra Strnadelová

Naprosto skvělá kniha! Je plná nabitá informací nejen o dětské výživě, ale co mě nejvíce nadchlo, jsou recepty. Spoooustu jednoduchých, chutných, zdravých, úžasných receptů. Přečetla jsem spoustu knih o výživě, ale tahle je prostě top! :)

14.03.2015 5 z 5

Vegan v kondici Vegan v kondici Brazier Brendan

Skvělá kniha! Je plná zajímavých informací a úžasných receptů.

24.01.2015 5 z 5

Sluneční živá strava Sluneční živá strava Věra Talandová

Skvělé, chutné a zdravé recepty? Těch je plná tato kniha! :-)

Přirozená živá strava Přirozená živá strava Věra Talandová

Kniha plná skvělých receptů. Pokud už nevíte, co "vařit", tak určitě doporučuji pro inspiraci tuto skvělou kuchařku :-)

12 kroků k syrové stravě 12 kroků k syrové stravě Victoria Boutenko

Kniha se čte velmi dobře. Autorka popisuje svou cestu k vitariánství a také zmínila i své chyby, kterých se dopustila při syrové stravě. Byla to má první kniha o vitariánství a hlavně díky ní jsem zjistila, jak tento životní styl je skvělý! :-)

BioAbecedář Hanky Zemanové BioAbecedář Hanky Zemanové Hana Zemanová

Nejdříve jsem si ji půjčila z knihovny, ale později jsem dospěla k názoru, že tak skvělou knihu prostě doma musím mít! Je plná informací a receptů. Není to kniha, kterou si přečtu a odložím. K této knize se člověk pořád vrací. Super! :-)

18.05.2014 5 z 5

Bláznivá sexy dieta Bláznivá sexy dieta Kris Carr

Četla jsem mnoho knih o výživě, ale tahle se mi líbí nejvíce. Kniha obsahuje spoustu zajímavých informací a rad. Čte se jedním dechem díky skvělému humoru. Je to má nejoblíbenější kniha! ♥

17.11.2013 5 z 5

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Úžasný příběh, úžasné postavy, úžasná trilogie!

15.06.2013 5 z 5

Iluze Iluze Aprilynne Pike

Strašně jsem si tuhle sérii zamilovala. Už od prvního dílu mi to přirostlo k srdci. Iluze se mi četly strašně dobře. Líbí se mi to, miluji to. Akorát je pravda, že tam bylo až moc toho obkecávání, ale mě se to líbilo. Trochu ale lituji Tamaniho, protože .. ach ta Laurel. Těším se na další (a zároveň i poslední) díl!

15.06.2013 4 z 5

Nebezpečně krásný Nebezpečně krásný Melissa Marr

Ze začátku mě trochu pleto to, jak je knížka psaná v několika vypravěčích. Chvíli čtete o Aislinn a poté zase nahlídnete k Doině, nebo Keenanovi. Po pár kapitolách jsem si ale už zvykla a kniha se mi četla velmi dobře. Jsem zvědavá na další díly.

03.06.2013 4 z 5

Modrá je barva nočních děsů Modrá je barva nočních děsů Laurie Faria Stolarz

Ze začátku mě moc nebavila. Ale pak jsem si řekla, že třeba to bude dobrý a nakonec jsem ráda, že jsem to přečetla. Je to skvělá knížka! Nejlepší je, když to čtete večer. Je to taková hororová knížka. Akorát to počůrávání je takové divné, ale to si časem zvyknete. Mě se líbila a určitě si přečtu další.

25.05.2013 4 z 5

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Kniha mě velmi nadchla. Je úžasná. Po přečtení jsem měla takový zvláštní pocit. Kniha mi přirostla k srdci ♥

20.04.2013 5 z 5

Nic mi neprozrazuj Nic mi neprozrazuj Joy Fielding

Příjemné čtení, plno napětí. Pěkná knížka :)

14.04.2013 4 z 5

Past na Sněhurku Past na Sněhurku Krystyna Kuhn

Jedna z nejúžasnějších knížek, které jsem četla. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a to je na knížkách nejlepší! :) Určitě doporučuji! :)

14.04.2013 4 z 5

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Hoodně úžasná kniha. Před chvílí jsem ji dočetla a byla jsem smutná, že už je konec. Už se těším, až si přečtu další díl! :)

14.04.2013 5 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Úžasná kniha. Zamilovala jsem se do ní hned na začátku. Čaroděje a prostě fantasy postavy jsem neměla moc v oblibě, ale tahle knížka mi změnila názor. Je fakt úžasná a doporučuji si ji přečíst! :))

14.04.2013 5 z 5