melien melien komentáře u knih

Andílek Andílek Lucinda Berry

Tak tohle byla síla... I když má kniha předvídatelný dej a nějak celou dobu jsem tušila jak asi příběh dopadnete přesto jsem musela číst dál a dál, abych se o tom konci přesvědčila... Čte se velmi dobře.

13.02.2024 5 z 5

Chaloupky Chaloupky Štěpán Javůrek

Velice silný příběh, protkaný mnoha postavami, což mi občas dalo zabrat abych si uvědomila o kom zrovna příběh je. Jinak se mi kniha líbila ale uvítala bych více stran..

10.02.2024 4 z 5

Mezi námi lháři Mezi námi lháři Caroline England

Za mě zajímavá kniha.. plná překvapivých tajemství... Každý z nás má své tajemství...

03.09.2023 4 z 5

Rukopis z Březinky Rukopis z Březinky José Rodrigues dos Santos

Četla jsem již mnoho knih s touto tématikou, ale tohle bylo opravdu silné čtení.

14.08.2023 5 z 5

Žena v bílém kimonu Žena v bílém kimonu Ana Johns

Není třeba moc slov. Smutný ale krásný příběh.

03.12.2022 5 z 5

Nefritová lilie Nefritová lilie Kirsty Manning

Kniha mě zaujala obálkou ... byla to předzvěst dobrého příběhu. A rozhodně to tak bylo. Krásná kniha..

25.11.2022 5 z 5

Matčina volba Matčina volba Samantha King

První část knihy mi přišla nudná... ale pak přišel zlom a další části knihy už mě naprosto pohltila. I přes to,že jsem v polovině knihy odhadla jak to celé bylo., kniha přesto měla ještě místa která překvapila.

25.09.2022 4 z 5

Až budu bez tebe Až budu bez tebe Kelly Rimmer

Krásný a přesto tak smutný příběh, který mě pohltil od první strany... Je třeba využít každého dne naplno.

07.02.2021 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Velmi silný příběh... A pokaždé když čtu podobné knihy.. Zůstává mi rozum stát nad tim jak se lidé k sobě dokáží chovat..

25.08.2020 5 z 5

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Jsem ráda, že jsem dala této knize šanci. Opravdu zajímavý příběh.. Nová oblíbená kniha..

30.07.2020 5 z 5

Dívka na kusy Dívka na kusy Kathleen Glasgow

Neskutečně silný příběh....

08.04.2020 5 z 5

Naposledy viděná Naposledy viděná Nina Laurin

Přečteno za dva večery, libila se mi.

06.02.2020 4 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Další kniha od této autorky a opět stala za to. Zatím mě Jodi nezklamala.

28.10.2019 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Jedná že slabších od autorů, ale četla se dobře. Nechybělo ani napětí až do konce.

19.10.2019 3 z 5

Zapomenutá Zapomenutá Catherine McKenzie

Milá oddechovka, libila se mi.

04.10.2019 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Kniha se četla hezky, když jsem od knihy čekala něco trochu jiného. . Jojo nezklamala, další krásný příběh.

26.09.2019 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Začátek knihy vypadal zajímavě, ale po dočtení, poněkud zklamaní. ..

11.09.2019 3 z 5

Blízko obzoru Blízko obzoru Jessica Koch

Velmi silný příběh o člověku, kterému nebylo přáno.... po celou dobu čtení knihy jsem si pořád říkala, kolik člověk může snést a vydržet bolesti... kolik sili člověk v sobě může najit.... naproti tomu jsem si říkala, jací jsme vlastně i sobci pokud jde o druhé.... chceme, aby nás pochopily, naše postoje, pocity ale umíme se zamyslet i sami nad sebou a pochopit toho druhého, respektovat jejich rozhodnutí a být tu pro ně když to potřebují???
Kniha i přesto, že zpracování není uplně nejlepší, rozhodně stojí za přečtení... protože podstata celého příběhu má neskutečnou sílu...

27.08.2019 5 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Silný příběh o těžkých časech ve válce, který mě naprosto pohltil a zasáhl. . A ani oko nezůstalo suché. Rozhodně doporučuji přečíst.

04.08.2019 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Opravdu ctiva a napínava kniha, s tematikou tetování, tak tohle me opravdu nezklamalo!! Doporučuji.

18.07.2019 5 z 5