Mark. Mark. komentáře u knih

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Jako, nebylo to top, ale dobrý! Pro oddych a zasmátí naprosto jednoduché a humorné čtení. "Polibek, který působí tak trochu jako facka mrtvou ještěrkou?" Jo, nasmála jsem se a právě o to v takových knihách přeci jde.

29.07.2022 5 z 5

Zloděj Zloděj J. R. Ward (p)

Stále dokonalé

30.09.2019 5 z 5

Akademie vyvolených Akademie vyvolených K. C. Archer

Někdy nesourodé a nedotažené úseky. Chtělo by to trošičku větší propracování, ale i tak to stálo za přečtení.

11.08.2019 5 z 5

Princ Princ Sylvain Reynard

Nic zajímavého ani nového. "Aspoň", že to rychle uteklo.

02.06.2019 2 z 5

King King T. M. Frazier

Ona - King. :-D Kdo četl, chápe. Kdo nečetl, pochopí. V knize je takových "překlepů" hodně.

Napínavé až přímo hltavé čtení! Když jsem nemohla číst, pustila jsem si to jako audio, jen abych mohla pokračovat. A to se u mě ještě nestalo.

30.01.2019 5 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Kniha má hlubší téma, ale nic není bráno do hloubky. Děj rychle utíkal a smutné témata autorka rychle přešla. Prostěpříběh dalšího páru, kde byla romantika, ale přišlo mi to takové nevýrazné. Možná je to teď mnou, ale necítila jsem takové to silné vtažení do děje, jak to tahle autorka umí.

18.01.2019 5 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Krásné připomenutí knihy, jen z jiného pohledu. Pro lepší zážitek doporučuji číst po delší době.

01.01.2019 5 z 5

Nejtemnější polibek Nejtemnější polibek Keri Arthur

Po pár dnech jsem uvažovala, zda jsem knihu opravdu četla. A četla. Moc mi toho v hlavě z ní nezůstalo. Musela jsem si ji prolistovat. Příběh nebyl nijak zvlášť zapamatovatelný ani napínavý. Ovšem kniha se četla velmi dobře a stránky rychle ubíhaly. Až moc rychle.

30.12.2018 5 z 5

Oheň a voda Oheň a voda Simona Ahrnstedt

Asi v polovině knihy jsem se zadrhla. Jejich postelové hrádky nebyly natolik procítěné abych měla pocit, že si to užívá i autorka. Přišlo mi, že ji tento typ nebyl natolik blízký, aby mne dokázala vtáhnout do děje. Ale výpravy do Čadu a s ním spojené přípravy jsem četla se zápalem.
Děj Petera mně místy bavil více než Isobel a Alexandra. Autorka nás již v předešlém díle připravovala na tehdejší nespokojenost Petera se svým zivotem a ráda jsem četla jeho změny.

Všechny dečka udělali pravý opak toho, k čemu je rodiče vedli.

Epilog byl velmi lákavý, musela jsem si aspoň přečíst anotaci knihy na autorčiných stránkách a budu doufat, že kniha vyjde i u nás.

30.12.2018 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Takový milý až zvláštní příběh s velmi rychlým a krátkým koncem. Stránky ubíhají velmi rychle.

23.12.2018 5 z 5

Popelčiny střevíčky Popelčiny střevíčky Trisha Ashley

Romanťárna od začátku, až do konce? Tak to tedy vůbec. Oddechovka to nebyla špatná, ale představovala jsem si něco víc. Mírně mne zklamala. Obálka je moc pěkná, jako celá edice srdcovek. Líbilo se mi prolínání děje s nahrávkami Nancy Brightové, bylo to značné oživení a dozvěděli jsme se více o rodinných záležitostech. Ne že by pro děj byly důležité.

23.08.2018 4 z 5

Andělský podíl Andělský podíl J. R. Ward (p)

Kniha byla slabší v porovnání s jinými tituly od Ward. Ale musím se přiznat, že na její tvorbu mám vysoké nároky. Kniha se četla opět skvěle. Jsem ráda, že se dočkáme dalších dílů a doufám, že to bude co nejdříve.
Zápletka byla velmi šikovně rozložená a je nutností, aby byly další díly! Ward si zde očividně připravila půdu pro další zapeklité psaní. Ví Edward, koho kryje? Nebo si to jenom myslí? A spolu s Maxem byli viděni u řeky - policie má na to svědky, ale Max se v knize mihl jen cca ve třech větách. Jsem zvědavá, jaká bude jeho následující role.

18.07.2018 5 z 5

Kniha se četla velmi krásně. Pěkně byly popsány situace o pevném přátelství, trablích s dospíváním a změnami v zálibách. Kniha je napínavá a místy srdcervoucí.
Doporučuji k přečtení!

11.07.2018 5 z 5

Ohnivé peklo - Žár na vzestupu Ohnivé peklo - Žár na vzestupu Chris Ryan (p)

Sice jsem nečetla předešlý díl povodeň, ale nemyslím si, že byla nějak zapotřebí. Co jsem potřebovala, to jsem asi pochopila. Ben a Bell již zažili povodeň.
Výzkumné stanice na počasí již jsou a snahy o řízení počasí také. Problém zde nebyl nijak rozveden. Postavy jen utíkaly před požárem, žádné akční situace zde nebyly. Smrt postav autor pojal velmi klidně. Např. auto vybouchlo, ale už byly v bezvědomí, byli unavení, ... usnuli ... umřeli.
Ve finále byl konec velkým překvapením, respektive poslední věta.

07.07.2018 4 z 5

Navěky Navěky J. M. Darhower

Ne celá kniha si udržela stejný spád a napětí. Místy to bylo až skoro hloupé. Autorka měla moc myšlenek a mnohdy to nedotáhla do konce. Ale pryč od negativ. Napínavá s velmi zajímavým tématem!
V knize vznikají pevné vztahy a neobjevila jsem nic, co by mne po celou dobu čtení štvalo. Tuhle knihu si rozhodně zapamatuji.

Nezastaviteľná mrcha Nezastaviteľná mrcha Gabrielle Bernátová

Děj byl dobrý, ale rozčilovaly mne skoky, že Lea je největší tvrďačka a pak se hroutila a brečela. Čekala jsem něco o trochu víc. V některých úsecích jsem se těšila až je dočtu. Ale celkový pohled na knihu je kladný.

07.07.2018 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Nejhorší co se mi mohlo stát! V knihovně jsem byla natěšená, že jsem tuto knihu od CH ještě nečetla. Večer velká příprava - horká čokoláda, sušenky a hurá číst! A, ejhle. Já už ji četla ve čtečce! Zklámání ... naštvání.... a stejně jsem četla do rána!
Kniha je naprosto super a bavila mne i napodruhé. Poutavý děj, který vám nedovolí knihu odložit. Místy smutné a psychicky nároční po vžití do postav.

07.07.2018 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Z daného žánru mám vždy obavy. V poslední době se mi asi daří vybírat, protože děj mne bavil a nebyly používány žádné otřesné balící fráze.
Ke konci knihy mohla být ta letecká nehoda více popsaná, přece jenom se tak přistát ještě nikomu nepovedlo jak tam bylo řečeno. Ale to už by byl spíš akčňák :-)
Obálka knihy je moc pěkná.

Nevyzpytatelná mrcha Nevyzpytatelná mrcha Gabrielle Bernátová

Z knihy jsem byla zmatená. Mnohdy jsem se musela v textu vracet, abych se dopátrala, o co tam vůbec šlo. Překlad opravdu nebyl nejlepší, pan Hlavička to mnohdy nevystihl správně. Ovšem autorka nepodala v knize žádný úvod. Nebyly vysvětleny postavy ani vztahy mezi nimi. Více jsem si přečetla na zadní straně knihy, abych měla jakž takž potuchy o co se v knize jedná a jaká bude její podstata.
Námět nebyl špatný, ale autorka bude muset ještě trochu propracovat důležité úseky ve své tvorbě. Bylo milé sledovat, jak se čím dál lépe rozepisuje a pak najednou takový zkrat, kde to nemělo ani hlavu ani patu, jako by zápletku měla napsanou již z dřívějška, ale neuměla se v ní poté uchytit.
Ale nezoufejte! Začátek druhého dílu objasnil vše potřebné z dějové linie i z původu postav. Takže vydržte a čtěte dál. Jen doufám, že mne druhý díl nezklame.

25.06.2018 3 z 5

Mrtvý bod Mrtvý bod Charlaine Harris

Kniha mne zklamala. Bylo zahrnuto strašně moc nepodstatných popisů, typu: šla, koupila, utřela, .....
Děj nebyl lákavý ani akční. Mrzí mne to, mám tuto sérii ráda.

22.06.2018 3 z 5