Manience Manience komentáře u knih

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

SPOILER ALERT
Možná to je tím, že jsem tenhle díl četla se značným odstupem od předešlých....Taky vám Jeřáb připadá tak sexy? Nikdy jsem teda nebyla team Chaol, ale s tímhle se autorka předvedla. Děj byl napínavý, konec kupodivu překvapivý (rozuzlení kolem Arobbyna atd, Lysandra mě HODNĚ překvapila). Co se týče Sorschy, vzhledem k tomu, jak rychle se tam objevila a jak rychle zemřela, jsem si jí ani nestihla oblíbit. Zabití krále jsem očekávala rozhodně velkolepější, což mi ovšem pak vynahradila Kaltain se stínovým ohněm. Nevadí.
Zájem jsem úplně ztratila o Chaola a jaksi i o Doriana, kterého (alespoň mi to tak přišlo) autorka malinko vystrčila z hlavního děje.
Celaena mi přišla krapet nevyrovnaná, pořád Sam sem, Sam tam, hádka s Chaolem po návratu z Wendlynu byla naprosto úděsná a pro mě až zbytečná.
Přes to všechno se mi díl samozřejmě líbil a těším se na další, za mě 5 hvězd.

19.02.2017 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Z "mafie" jsem lehce v rozpacích, po doporučení jsem si ji asi představovala trochu jinak. Romantická linka byla skvěle vyvedená (hlavně vtipně), ovšem konec trochu slabší. Snad to další díly vylepší

04.01.2017 4 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Opravdu zbožňuju tyhle dystopické knihy...člověk sice ví, o čem to bude a jak to asi přibližně bude končit, ale zároveň mě to naplňuje jakousi zvědavostí, která mi prostě nedá a musím knihu dočíst až do konce...připomíná mi trochu knihu Kázání ohně

04.01.2017 5 z 5

Wicca Wicca Cate Tiernan (p)

Jedním slovem nuda. Kniha nebyla napínavá, věděla jsem přibližně jak to skončí. Jak se píše v popisku, nepříliš hezká Morgan s nulovým egem a alfa samec Cal? Jak tohle autorka mohla dát dohromady proboha? Prostě pohádka, která ovšem není zábavná.

06.01.2016 1 z 5

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Hlavní hrdinka konečně dospěla...teda asi v půlce knihy. Můj oblíbenec Warner plní úlohu zamilovaného štěněte, který za Juliette poběží kamkoli, zatímco Adam se pomalu vyhrabává z depresí! Dokonalé.
Konec mi připadal nedokončený...asi napíšu autorce, aby napsala ještě jeden díl, který dokončí ten 3. :DDD

02.01.2016 5 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Depresivní začátek, to je prostě fakt. na konci prvního dílu si řeknu: Super, konečně se to NĚJAK rozjede a ono nic :D Hlavní hrdinka řeší pouze dvě věci: lásku a svoje schopnosti, což mě potom začalo už i trochu nudit. Nicméně jsem si zamilovala postavu Warnera, který celému příběhu dodává šmrnc milostného trojúhelníku:) Takže za mě povedené, i přes trochu hloupou hlavní hrdinku

02.01.2016 4 z 5

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Kniha byla ze začátku (alespoň pro mě) docela nudná a předvídatelná. Ke konci už to bylo lepší, děj se začal konečně pořádně vyvíjet a v nejzajímavější části to autorka utnula a pokračuje v další knize. Kdyby ten konec nebyl tak povedený, nečtu dál :) ale musím říct, že pokračování za to rozhodně stálo:)

02.01.2016 3 z 5