LiLinka LiLinka komentáře u knih

Začína sa to nami Začína sa to nami Colleen Hoover

S úsměvem na tváři procházet stránku za stránkou a užívat si příběh Lily a Atlase v Bostonu. To je vše, co jsem od příběhu očekávala a taky dostala. Milujte se navždy!

05.02.2024 5 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Colleen píše bravurně, o tom žádná. Ale co se týče tohoto díla, něco mu chybí. Je to oddechový romantický příběh, který neurazí, ale nenadchne. Hlavní hrdince by se hodily hlubší popisy pocitů a zápletky jsou nějak klouzající po povrchu.

16.12.2023 4 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Opět za srdce popadající příběh od Colleen. Nedokážu vybrat tu nejlepší knihu, ale tato se k nim určitě řadí. Ztráta - přítele a dcery. Co může být horšího?

27.09.2023 5 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Jednohubka z žánru thrillerů, doporučuji.

31.08.2023 4 z 5

Svoboda učení Svoboda učení Peter Gray

Doporučuji všem rodičům.

21.08.2023 5 z 5

Rodina pro začátečníky Rodina pro začátečníky Sarah Morgan

Příjemné čtení na léto, neurazí ani nenadchne. Přes dobrý začátek celkem nudný konec.

15.08.2023 3 z 5

Pohybový  vývoj  dítěte  s láskou a respektem Pohybový vývoj dítěte s láskou a respektem Zuzana Rybová

Jasně, stručně, přehledně a s láskou.

08.06.2023 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Námět stejný jako v knize Rockové tango, kterou jsem četla nedávno, takže mě to až tolik nezaujalo, ale oddechovka fajn.

03.06.2023 5 z 5

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

Závěrečný díl trilogie Maxton Hall hodnotím na jedničku s hvězdičkou. Hlavní postavy James, Ruby i Lýdie vyřeší všechny trable a na konci se narodí jedny rozkošná dvojčátka. Poselstvím je jít si za svými sny, věřit si a překračovat svůj stín. Doporučuji.

17.05.2023 5 z 5

Rockové tango Rockové tango Monika Wurm

Zajímavý netradiční román s nečekaným závěrem.

21.04.2023 4 z 5

Mámou hravě Mámou hravě Martina Karásková

Hezká inspirace, zajímavé nápady. Pro tvořilky ideální.

25.03.2023 5 z 5

Vím, co mi chutná Vím, co mi chutná Tracey Murkett

Hezky sepsané informace o metodě BLW. Líbilo se mi ke konci kapitol přehledné shrnutí.

12.03.2023 5 z 5

Rodičovština -  Jak mluvíme s dětmi a jak s nimi mluvit lépe Rodičovština - Jak mluvíme s dětmi a jak s nimi mluvit lépe Jennifer Lehr

Výborně zpracovaná kniha, i když se mi trošku hůř četla a prokousávala jsem se jí delší dobu. Tuhle knihu bych doporučila všem rodičům a taky prarodičům, protože my jsme ty děti, na které se mluvilo běžně tak, jak je v knize popisováno...

28.02.2023 5 z 5

Sedm měsíců v Raleigh, New Yorku a Chicagu Sedm měsíců v Raleigh, New Yorku a Chicagu Adam Gebrian

Velmi povedený cestopis, rozhodně doporučuji pořídit a přečíst, zejména před cestou do zmiňovaných oblastí USA. :)

06.02.2023 5 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Bohužel proti jiným dílům ze série Romantické útěky se mi zdál Domek v Irsku o dost slabší a nedokázal mě vtáhnout do děje natolik, abych ji přelouskala na jeden zátah, stejně jako třeba Pekárnu v Brooklynu. Hlavní hrdinka nemasná neslaná, hlavní hrdina také, děj jednoduchý, nezáživný. Ale atmosféra Irska je dokonalá...

04.11.2022 3 z 5

Koncept kontinua Koncept kontinua Jean Liedloff

Není to úplně jednoduché čtení, kde utíkají řádky jeden za druhým. Je v ní hodně hlubších myšlenek, které je potřeba vstřebat a né vždy na to má člověk kapacitu. Rozhodně stojí za přečtení všemi, kteří mají zájem svým dětem dopřát přesně to, co je pro jejich růst, duševní i fyzický, nejlepší.

04.10.2022 3 z 5

Kontaktní rodičovství Kontaktní rodičovství William Sears

Věřit sobě a svému dítěti, blízkost a pochopení.

10.09.2022 5 z 5

Náš zázračný příběh Náš zázračný příběh Denisa Hledíková

Moc krásně zpracovaná kniha, jak po grafické stránce, tak zejména co se týče obsahu. Je zde i prostor pro vložení fotografií rodičů i miminka a vepsání základních údajů o něm. Láskyplná a velmi citlivá kniha. Příběh, který dětem můžete předčítat je jednoduchý, srozumitelný a přitom kouzelný. Rozhodně stojí za to pořídit do každé knihovničky dětí, které přišly na svět díky velké lásce a zároveň i pomoci vědy. :)

25.08.2022 5 z 5

Spánek miminek Spánek miminek Anna Růžičková

Kniha rozhodně dodá sílu a motivaci se nad spánkem miminka pořádně zamyslet a nastudovat si a vyzkoušet různé možnosti. Přehledné zpracování, četla jsem ve formě e-booku.

23.08.2022 5 z 5

Vulvou porodní asistentky Vulvou porodní asistentky Alžběta Samková

Ucelený přehled základních informací k přípravě na příchod miminka. Obsahu není co vytknout, ale za mě je vše popsáno dost jednoduše a bez detailnějšího rozvedení. Ale když si podle preferencí každý najde o probraném tématu více v jiné literatuře, pak je to ideální kniha pro pochopení celého procesu.

14.08.2022 3 z 5