Licie84 Licie84 komentáře u knih

Soudce čarodějnic: Duši ďáblu, majetek Bohu Soudce čarodějnic: Duši ďáblu, majetek Bohu Jaroslava Černá

Ano, Kladivo na čarodějnice je jen jedno.... ,ale tato verze skutečných událostí je čtivá.. nebudu psát, že napínavá.. Je krutá,ale co se dá očekávat.. pořád jsem doufala , že toho " psychopata " někdo zastaví.. bohužel nikdo...

21.04.2024 5 z 5

Kněžna Kněžna Danielle Steel

Krásný román...

17.04.2024 5 z 5

Případ ztracené kočky Případ ztracené kočky Josef Koštíř

Zajímavé, určitě čtivé a vtipné..

13.04.2024 3 z 5

Kříž u potoka Kříž u potoka Karolina Světlá (p)

Napínavý příběh od začátku do konce.. vyprávění o Józe úžasný..

11.04.2024 5 z 5

Vražedná krása Vražedná krása Jaroslava Černá

Knihu jsem objevila náhodou, krimi moc nečtu, ale základ podle skutečné události mě zaujal. Kniha je od začátku velmi napínavá a čtivá.. i když od půlky bylo vše vyřešeno i tak mě bavilo číst dále... Úžasný.. určitě si přečtu i Krev andělů

03.04.2024 5 z 5

Obecná škola Obecná škola Zdeněk Svěrák

Kniha se velmi dobře čte. Ač jsem film viděla několikrát, kniha mě hodně bavila.

01.04.2024 5 z 5

Muž, který přežil Lidice Muž, který přežil Lidice Zdeněk Mahler

Stručné,ale hodně čtivé. Film jsem zatím neviděla, ale po přečtení knihy jsem na něj zvědavá.

06.06.2021 5 z 5

Válečný kůň Válečný kůň Michael Morpurgo

Nádherné,smutné.

01.07.2017 5 z 5

Na pokraji temnoty Na pokraji temnoty Barbara Erskine

Nešlo se mi do knihy, pořádně začíst. Odloženo

12.06.2017 odpad!

Háčkovaná zvířátka Háčkovaná zvířátka Verena Woehlk Appel

Pro začátečníky ideální.

23.04.2017 4 z 5

Vůně jasmínu Vůně jasmínu Corina Bomann

Jediným slovem " báječné". Příběh byl tak napínavý,že mi to nedovolili knihu odložit. Vyprávění prababičky Hanny bylo děsivé,smutné ,ale i tak nádherné.

23.04.2017 5 z 5

Nejhezčí příběhy z našeho statku Nejhezčí příběhy z našeho statku neznámý - neuveden

Tuto knihu s naším dvouletým synkem zbožňujem. Nádherné ilustrace.

22.04.2017 5 z 5

Šepot vzdálených chvil Šepot vzdálených chvil Kate Morton

Po knize Zapomenutá zahrada a Dům u jezera je tato kniha byla pro mě zklamání. Děj takový nějaký chvílemi až nudný... a jen doufam ,že se mi do snů nevkrade Bahnivec................

14.04.2017 3 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Teda... To, že by kniha měla být jako povinná tu bylo řečeno několikrát a s tím souhlasím. Ale myslím si,že by si tuto knihu měl přečíst i každý rodič.
Příběh je drsný,ale neuvěřitelně čtivý.

06.04.2017 5 z 5

Švadlena Švadlena Rosalie Ham

Tak opět zklamání. Kniha versus film.. ve filmu toho dost chybělo.

12.01.2017 3 z 5

Švadlena Švadlena Rosalie Ham

Ztrácela jsem se v postavách , které ke všemu mi byli krajně nesimpatičtí.... Ale zvědavost jak to celé dopadne mi nedalo knihu odložit. Závěr se mi líbil a všem jsem jejich osud přála.

12.01.2017 3 z 5

Fimfárum Fimfárum Jan Werich

Lakomá Bárka a spousta dalších. Brečela jsem smíchy. Dokonalé.

15.12.2016 5 z 5

Pianista Pianista Władysław Szpilman

Není co více dodat.. Doporučuji přečíst...

25.11.2016 5 z 5

Cizí nevěsta Cizí nevěsta Kinley MacGregor (p)

Potřebovala jsem velkou dávku romantiky tak jsem sáhla po této knize. Obálka tomu napomohla. A nezklamala mě. Příběh opravdu plný romantiky a vášně. Přečetla jsem ji jedním dechem. Krásné.

23.11.2016 5 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Nadherný příběh ,který mě nevýslovně dojal. Už se teším na pokračování..

10.11.2016 5 z 5