Lanisa1966 Lanisa1966 komentáře u knih

Minotaurus Minotaurus Michaela Burdová

Celou sérii Křišťálů moci si s velikým nadšením ráda přečtu znovu

07.05.2017 5 z 5

Čarovný princ Čarovný princ Julie Garwood

Super kniha, poutavý příběh plný tajemné lásky. Spisovatelka se dotýká citlivých životních témat s takovou krásou a něhou, až se vám chce chvílemi plakat, hned nato se smějete a zároveň vás současně nutí přemýšlet. Rozhodně tuto knihu doporučuji všem romantikům i snílkům. Tento příběh si ráda znovu přečtu.

07.05.2017 5 z 5

Mistr a Markétka Mistr a Markétka Michail Bulgakov

Hodně zvláštně napsaná fantasy. Chvílemi musí člověk hodně přemýšlet o tom, co vlastně spisovatel vyjadřuje. Je to celkem těžká četba, a proto bych podruhé tuto knihu číst nechtěla.

07.05.2017 3 z 5

Hněv Pána ohně Hněv Pána ohně Michaela Burdová

Tak jsem zhltla druhý díl Křišťálů moci. Musím říct, že nemám ráda bitvy jakéhokoliv druhu, ale z dílny Míši jsem chvílemi zadržovala i dech a moc jsem fandila králi Edrianovi, aby svoji bitvu vyhrál. Kniha byla opět prosluněná jak láskou, tak i zároveň bojem a vše spolu dohromady krásně ladilo. Chystám se na třetí díl.

Pomsta Pomsta Michaela Burdová

Knihy Volání sirény se mi velice líbily v tom, jak autorka dokázala nenásilně přejít z období středověku do dnešní doby plné techniky. Příběh sirény je tak uchvacující, že je člověk nucen chvílemi hodně přemýšlet, ale zároveň se i radovat a smát a není ostudou, když řeknu, že v několika etapách jsem si i krásně od srdce poplakala. Ten příběh je tak dojemný, že bych klidně požádala Míšu, aby Siréna pokračovala ještě dál.

Prokletí Prokletí Michaela Burdová

Úžasný příběh.

Zrada temného elfa Zrada temného elfa Michaela Burdová

Kniha mne hned od začátku celou pohltila svým tajemnem a krásou popisování jednotlivých situací. Děkuji Míše, autorce, že i v této těžké době je naplněna tak úžasnou energií rozdávat svým čtenářům tolik čisté lásky, radosti a napětí pomocí písmenek. Už teď vím, že se k této knize budu ráda vracet.

Sanctum Sanctum Madeleine Roux

Bohužel zase napětí až na posledních 100 stranách. Těch prvních 200 stran mohla spisovatelka vynechat.

18.02.2017 3 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Kniha má neobyčejný spád hned na začátku a vůbec netušíte až do samého konce, kdo je vrahem. Šikovně vymyšlená a zajímavá zápletka, která vám současně ukazuje nové turistické pojetí geocachingu. Avšak přiznám se, že bych jako takový turista skutečně v keškách nechtěla nalézt uši, nos a podobné věci :). Dávám za pět hvězdiček, protože jsem dlouho nečetla nic napínavějšího. Moc doporučuji.

16.02.2017 5 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Myslela jsem si, že bude kniha více napínavá, ale asi to bude tím, že už nejsem teenager. Není to špatné počtení, avšak jsem od této knihy čekala více.

16.02.2017 3 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Úžasná kniha.

04.02.2017 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Krásné počtení.

04.02.2017 5 z 5

Andělská tvář (1) Andělská tvář (1) Hana Marie Körnerová (p)

Kniha úžasná. Filmové zpracování horší.

Pučálkovic Amina Pučálkovic Amina Jindřich Plachta

Super příběh. Zasmějete se.

Parfém: Příběh vraha Parfém: Příběh vraha Patrick Süskind

Kniha moc poutavá není, ale film byl úžasný. Dojemný příběh.

04.02.2017 3 z 5

Zázraky mladého jasnovidce Zázraky mladého jasnovidce Miroslav Mayer (kuchařky)

Super příběh, údajně pravdivý. Doporučuji přečíst.

Muži se nechávají milovat Muži se nechávají milovat Wilfried Wieck

Super kniha. Doporučuji přečíst každé ženě.

Andělé pekel Andělé pekel Kai Meyer

Tato kniha mne velice zklamala.

04.02.2017 1 z 5

Úžasná moderní kniha plná vtipných replik otce na mateřské dovolené.

Nahlédnutí za oponu smrti Nahlédnutí za oponu smrti Jaromír Kozák

Hodně velká divočina. Doporučuji.