KnihomolkD KnihomolkD komentáře u knih

Jen jeden rok Jen jeden rok Gayle Forman

Já už nevím s tou Formanovou, tenhle díl mi přišel nekonečně zdlouhavej, těch zhruba celkových 340 stránek bych proškrtla tak zhruba polovinu, vyprávění bylo dost nudné, z pohledu Williama.
Uvidíme, co její další knížky,ale za mě hodně slabej průměr.

06.02.2020 2 z 5

Koláčky a spiklenci Koláčky a spiklenci Theo Addair (p)

Tak jsem se docela bála,že to bude horší, opět jsem se zmýlila,jako vždy, lidi tohle je ještě lepší,než prvni díl. Oba dva díly miluju nejvíc. Prostě to bylo tak boží,rychle to uteklo a teď tu pláču,nad tím pěkným koncem.
Hodnocení: 1000000000000000000/5*

21.01.2020 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Uff,to byl boj.Prvních 200 stránek bylo přímo utrpení,jak se Tamlin choval jak *****,Feyre byla nesnesitelná jak v prvním díle.
Ale víc mi otevřel oči Rhysand,zamilovala jsem si ho,jako všichni.Jeho bratry jsem taky zbožňovala.
Pff,ale ten konec mě naštval.
Hodnocení: 4,5/5*(Rhysand je prostě Rhysand)

18.08.2019 5 z 5

Sempre – Navždy Sempre – Navždy J. M. Darhower

Upřimně,miluju autorčin styl psaní,postavy,aj i ten děj.
Škoda,že jen nevyšel další díl.
Hodnocení: 5/5

30.07.2019 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Odvracená tvář lásky je tu se mnou už dva roky,za ty dva roky už byla tolikrát přečtená.
K životu mi dala docela dost,pobrečela jsem si u ní opět,dostala se do mého oblíbeného prostředí,mezi mýma oblíbenýma postavama.
Colleeen,já tě žeru!
5/5*

27.05.2019 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Asi jsem se zamilovala.
Absolutní bomba! Měla jsem úplně stejné pocity jak při Odvracené. Brečela jsem,naštvala se,červenala se a nebo taky usmívala.
Nejvíc mě dostal stejně poznatek autorky,nebo nahá pravda?
Rozhodně It Ends With Us se řadí do nejlepších knih tohoto roku.

11.11.2018 5 z 5

Devadesátkrát jinak Devadesátkrát jinak Eric Walters

Sakra,ten začátek byl slibnej.Znělo to dobře.Škoda,že jen ty hlavní postavy mě štvali..
Hodnocení: 2/5*

30.09.2018 2 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Laro Jean,vždycky se k tobě budu vracet!
Jinak,tahle série je miloučká akorát na léto,vlastně skoro všechny jsou na léto.
Postavy si totálně zamilujete,prostě ideální na léto.

Hodnocení:4/5*

16.08.2018 4 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Že tohle je skvost?
Ano první dva díly a povídkový díl ty ano.Massová se v tom dobře vyžívá.A Aelin byla skvělá,narozdíl od tohohle dílu.
Aelin mi pila krev už od začátku knížky.Mám radši vražedkyni než královnu.
Co musím uznat,naprosto jsem si zamilovala kapitoly Manon,Elide a Chaola.Ty postavy naprosto žeru.
Jinak děj utíkal rychle,jsem hodně zvědavá na pětku.
Hodnocení: 3,5/5*

16.08.2018 4 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Já se zamilovala,totálně moc.
Naprosto čtivá knížka,postavy byli naprosto úžasné. Akorát mě štvala Ana,ale to je jedno. Nejvíc jsem se zamilovala do Roba. On je tak skvělý kluk,škoda,že neexituje v reálu. :(
Strašně moc potřebuji druhý díl. Lidi běžte do toho.Na léto je to ideální.

Hodnocení: 100000/5*

02.08.2018 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Marissa má hodně zajímavý styl psaní. A to já ráda. :D
Je to má první kniha od ní,líbilo se mi to hodně.Určitě do dalších dílů půjdu.
Hodnocení:4/5

29.06.2018 4 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Příběh Holdera mě dostal úplně stejně,jak Sky.Kdybych to měla zhodnotit co bylo lepší,tak to bych neodpověděla,protože druhý díl je na stejné úrovni jak ten první. Holdera jsem si zamilovala ještě víc než v tom prvním.

Hodnocení:4,97*

27.05.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Četla jsem to v originále a jako v pohodě jsem tomu rozumněla.Byla tam celkem lehká angličtina.
Příběh mě dostal,nemohla jsem se odtrhnout,hlavně těch posledních 150 stránek.
Hodnocení:4/5*

26.05.2018 4 z 5

První konec První konec Lauren James

Zajímavá myšlenka.Začátek byl skvělý,ale polovina až konec tam už to táhlo.
Občas jsem se trochu ztrácela v různých místech.

Hodnocení: 3/5*

21.05.2018 3 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Páni!
Musím říct,že tohle se mi líbilo víc než Možná Jednou. Ale na mou Odvrácenou to nemá.Willa jsem si zamilovala,Layken jsem si hodně oblíbila.A ten zvrat?Ten jsem nečekala.

4,5/5*

17.05.2018 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Tak jo..
Možná Jednou mi tolik nesedlo jako třeba OTL nebo Bez Naděje.Hlavní hrdinka mi nesedla,ale spíš jsem si oblíbila Warrena,Riche nebo Maggie.
Děj ubíhal rychle.
Hodnocení: 3/5*,ale je to těžký průměr.
Pro mě bude nejlepší OTL a Bez Naděje,na ty dvě nemají.

*Oprava 11.5
Nakonec to dávám na 4/5*,když teda zakryju oči.Přemýšlela jsem o tom,četla se krásně.Ty pisničky,ale stejně hlavní hrdinka mi nebyla sympatická.

08.05.2018 4 z 5

Noční můry! Noční můry! Kirsten Miller

Rozhodně musím říct,že byla to oddechová knížka.První polovina se mi strašně moc líbila,tu bych zhodnotila 5/5,jenže pak přišla druhá a ta už nebyla tak skvělá.
Jako Charlie mi občas připomínal Marshalla.Někdy jsem měla pocit,že je to takové Himym ve fantasy vydání. :D

Hodnocení:2,5/5

14.04.2018 3 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Už čekám na další díl.Je to pěkně zpracované,děj pěkně ubíhal a já už čekám na další díl.
Hodnocení: 5*,dala bych víc.

11.04.2018 5 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Úžasný,úžasný,úžasný!Rozhodně udělala jsem dobře,že jsem si přečetla tenhle díl před Královnou Stínů.Abych řekla,tak první a poslední povídka dostala 5/5*,ostatní dostali 4/5*.
Hodnocení:4,7*
Doufám že mě Královna Stínů nezklame...

01.04.2018 5 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Směs mnoho dalších knih.
Hodnocení: 1,5*
Bylo to strašně nudné a určitě do dalších dílů nepůjdu.

23.02.2018 1 z 5