Knihomolka474 Knihomolka474 komentáře u knih

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Knihu jsem přečetla už dvakrát a musím říct, že to pokaždé stálo za to. Poprvé jsem ji četla aniž bych věděla, co se bude dít a úplně mě to nadchlo. Rozhodně doporučuji! :)

05.08.2022 5 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Tahle knížka mě naprosto nadchla. Jakmile jsem ji začala číst, bylo velmi obtížné se od toho napínavého (a krásně napsaného!) děje odtrhnout. :) Moc mě bavilo sledovat vývoj vztahů mezi postavami a nečekané zvraty příběhu.
Určitě stojí za to si ji přečíst, moc doporučuji!

01.04.2022 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Moc pěkný příběh! Nečekala jsem, že to bude až takhle dobré :). Příběh je popsaný tak poutavě a přitom jednoduše, že se kniha čte jedna báseň.

16.07.2021 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Skvělá knížka, akorát film podle této knížky je úplně jiný. To ale nevadilo oboje bylo moc hezké

29.04.2017 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Hrozně hezká knížka, čekala jsem, že by mohla být tlustší, ale to vůbec nevadí. Je to ta nejtenší nejhezčí kniha kterou jsem kdy četla. ;D

22.04.2017 5 z 5

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Sofie je hodná ale hodně sebestředná

09.04.2017

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Také jsem celou sérii skleněného trůnu četla. Pak jsem uslyšela, že Dvůr trnů a růží je také dobrá knížka, tak jsem si jí přečetla. Rozhodně se nemůžu dočkat co se bude dít dál a tak netrpělivě vyčkávám na 10.4 kdy má vyjít Dvůr mlhy a hněvu

27.03.2017 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Tuto knihu jsem viděla u kamarádky, která mi jí doporučila. Samozřejmě, že jsem si ji musela přečíst a tato kniha mě natolik zaujala, že jsem si musela přečíst i ostatní díly. Ale víc mě ještě zaujaly další díly, které jsem také přečetla a vřele doporučuji

25.02.2017 5 z 5