Knihomolka225 Knihomolka225 komentáře u knih

Cinder Cinder Marissa Meyer

Úžasná kniha! Sice mne ke konci šíííleně naštval Kai, ale i tak je kniha dokonalá. Četla se vlastně sama. Vzhledem k tomu, že sci-fi jako knižní žánr úplně nejradši mne dílo opravdu mile překvapilo. Druhý díl Scarlet už mám doma a nemůžu se dočkat, až si ho přečtu :)

20.03.2017 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Knížka byla úžasná a podivná! Na zelené písmo jsem si po pár stránkách zvykla. Opravdu mě mrzí, že se obal i při sebeopatrnějším zacházení oloupe (já knížku měla dva dny doma a už bylo Š skoro celé sedřené) Líbilo se mi, jak byl příběh šílený a momentálněmám rozečtený druhý díl, který je taky úžasný. Šíleně mě ale štval Morfeus, jednu chvíli jsem ho chtěla zabít a druhou jsem ho milovala.

25.02.2017 4 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Kniha se mi líbila a byla to skvělá oddechovka. Díky této knížce mám v plánu koupit si i další díla od Rainbow Rowell. Stejně ale dávám jen čtyři hvězdy, protože mi v knize chyběla akce, která je ve většině jiných knížek, které jsem četla.

20.02.2017 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Já už přečetla všechny díly, které se dají sehnat v češtině a nemám slov! Série je úžasná a já jsem si ji hned zamilovala. Určitě bych jí doporučila všem milovníkům fantasy žánru.

20.02.2017 5 z 5