Knihomolka :) Knihomolka :) komentáře u knih

Má temná Vanessa Má temná Vanessa Kate Elizabeth Russell

Další zpracování Lolity! Doporučuji. Ačkoliv se trochu liší, pointa zůstává stejná! Autorka vytvořila čtiví a návykové dílo.

16.09.2020 5 z 5

Jednou tě najdu Jednou tě najdu Carrie Elks

Anotace mě na knihu nalákala, bohužel ale příběh nebyl takový, jaký jsem čekala. Mám ráda příběhy, kdy se dají dohromady dva dlouholetí kamarádi, tady to ale autorka neuměla moc dobře podat.
Konečné vyústění příběhu mi přišlo až nereálné a celkově změna chování hlavních hrdinů mi jednodiše neseděla.
Pro mě byla bohužel kniha zklamáním.

15.09.2016 3 z 5

Sochař Sochař Scott McCloud

Nádherná knížka, jak příběhem, tak graficky! Davidův příběh čtenáře chytí za srdce a díky úžasnému ztvárnění jeho každého dne, s ním budeme všechno prožívat na plno - příběh je tak o to procítěnější.
Hned po jeho dočtení, mi bylo jasné, že na něj jen tak nezapomenu..a budu ho každému jen a jen vychvalovat!! ☻

24.05.2016 4 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Páni! Četla jsem už spoustu knížek s podobným námětem...ale Rocková hvězda mě opravdu překvapila.
Líbilo se mi, že z Davida a Evelyn neudělala autorka hned od začátku nekonečně zaláskovanou dvojici, ale přichystala jim trochu komplikací.
Celkově nás napínala tím dokázala udržet čtenářovu pozornost od začátku až do konce.
A nápad s nocí v Las Vegas - kdo četl, tak pochopí - byl podle mě geniálně promyšlení. :-)
Sečteno podtrženo...Kylie Scott vytvořila čtivý příběh, u kterého poskočí srdce nejedné čtenářce! :)

08.05.2016 5 z 5

Audrey se vrací Audrey se vrací Sophie Kinsella (p)

Knížka s krásnou a neobyčejnou obálkou a se stejně neobyčejným a dojemným příběhem.
Sophie Kinsella se v této knize věnovala velmi ožehavému tématu, který zpracovala takovou formou, aby byl příběh k zamyšlení, ale na druhou stranu, aby nebyl zbytečně složitý a depresivní, a vložila do něj také humor a romantiku, čímž ho perfektně došperkovala.
Audrey se vrací je unikátní knížka, kterou můžou číst čtenáři různých věkových kategorií, jelikož na každého bude působit úplně jinak.
Mě tahle kniha moc mile překvapila a já ji mohu jen doporučit!! :)

06.03.2016 5 z 5

Sestrám by se milenci krást neměli Sestrám by se milenci krást neměli Sophie Ranald

Hezká oddechová kniha :)

28.05.2015 4 z 5

Hezká oddechová kniha :)

28.05.2015 4 z 5

Jane Austenová a muž v kněžském rouchu Jane Austenová a muž v kněžském rouchu Stephanie Barron

Opravdu krásná knížka, která nadchne milovníky historických románu a detektivek! :) ;)

13.04.2015 4 z 5

100 přání 100 přání Erica Bertelegni

Vážně moc pěkný příběh! Když jsem se do 100 přání pouštěla, měla jsem strach, že bude pro "malé holky"→upřímně, když je autorkou 13-letá slečna, člověk má trochu obavy :D
Ale byla jsem VELMI mile překvapena! Kdyby jste nevěděli, že autorka tuto knížku napsala v útlém věku, nepoznali byste to!
Celá knížka byla moc pěkně napsaná, takže čtení Vám uteče jako voda.
Příběh byl kouzelný, krásný a pozitivní ;)
Mě se knížka líbila-byla příjemně oddechová (takových knížek je někdy zapotřebí ☺), takže kdo si rád přečte i knížky, ve kterých se neřeší nic náročného, určitě si 100 přání přečtěte ;)

31.01.2015 4 z 5

Hříchy darebáka Hříchy darebáka Anna Randol

Knížka se mi líbila..Byla jiná tím, že děj byl zasazen do minulosti a taky do Ruska(s Ruskem jsme se v knize ještě nesetkala :D). Myslela jsem, že půjde o předvídatelný děj, ve kterém půjde hlavně o to, že se budou 2 odloučené osoby jakýmsi způsobem usmiřoval..Ale tohle všechno bylo posazeno až na druhé místo, to první patřilo špionáži!..
A to mě velmi mile překvapilo! Téma se špionáží jsem zatím v knize nepotkala, takže to pro mě bylo takové zpestření, a navíc si myslím, že tím autorka zvedla celkové napětí a kvalitu děje :) ;)
Na mojí celkovou recenzi na tuhle knížku se můžete podívat tady: http://book-is-my-love.blogspot.cz/2014/08/recenze-na-knizku-hrichy-darebaka.html
:-)

27.08.2014 4 z 5

Knížky do Sarah Addison Allen mám hrozně ráda! Vždycky mají originální námět a navíc je proloží pokaždé něčím tak zvláštním, že si knihu hned zamiluji! :-)
A to se s stalo i u Dívky, která sahala po hvězdách. Ta byla si nejvíce zvláštní tím, že vyprávěla příběh hned 2 hlavních hrdinek, což bylo příjemné zpestření příběhu.. Byla to opravdu oddechová knížka, která působí klidně na nervy :D a já jsme si její čtená užila :-)
Jsem moc ráda, že jsem si jí koupila a doufám, že se do ČR dostane více knih od této skvělé autorky :-))

20.07.2014 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Opravdu suprovní knížka! Hoooodně jsem se u ní nasmála :D a přečetla jsem jí jedním dechem. :)
Doporučuji všem, kteří si budou chtít přečíst něco oddychového a zároveň se u knížky pobavit! :))

11.02.2014 5 z 5