kleria kleria komentáře u knih

Vyvolení Vyvolení Gabriella Poole

Po přečtení vůbec nevím co si o knížce mám myslet, trochu mě zklamala, ale i trochu překvapila. Občas mi přišlo že autorka neví co píše, takže jsem se v tom trochu ztrácela a taky se mi stalo, že jsem nevěděla kdo s kým mluví. I když se knížka četla rychle tak mě moc nebavila, ale díky konci se mi kniha začala líbit, takže aspoň tak :D a kdyby byla kniha delší asi bych ji ti čtyři hvězdičky i možná dala. Celkově můžu knihu doporučit spíš mladším čtenářům (12-14)..

15.02.2014 3 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Oproti druhému dílu to byl obrat k lepšímu a určitě to bylo určitě lepší než film :). Přesto si pořád myslím, že na Stmívání to nemá, ten až se pomalu divím patří k mojím oblíbeným knížkám, ale myslím, že až si přečtu čtvrtý díl, že i tak bude Stmívání prostě nejlepší z celé série.
Co si mi na téhle knize asi nejvíc líbilo byli příběhy Rosalie a Jaspera z lidského života a opravdu by se mi líbili všech Cullenových. Celkově si myslím, že tato série stojí aspoň za jedno přečtení, sama se ke Stmívání někdy vrátím, ale k tomuto dílu asi ne..

11.02.2014 4 z 5

Outsider Outsider Kristina Čechová

Úžasná kniha Nikki!! Vážně jsem nečekala, že se mi bude tolik líbit :), moc se těším na pokračování :) a za sebe můžu knihu jenom doporučit :).

07.02.2014 4 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Úžasná knížka, bylo to zas něco jiného, nového co jsem zatím nečetla. I když byla knížka místy na mě až moc romantická a i předvídatelná tak se mi moc líbila a můžu ji jenom doporučit!! :)

04.02.2014 4 z 5

Za zrcadlem Za zrcadlem Alina Bronsky

Nevím co si mám o téhle knížce myslet, nebyla špatná, četla se rychle a nenudila jsem se u ní, ale když to ve mu po dějové stránce tak mě toto téma moc nezaujalo :/. Určitě si přečtu další díl, ale nebude to moje oblíbená série.

01.02.2014 3 z 5

Dvě pravdy a lež Dvě pravdy a lež Sara Shepard

Tenhle díl se mi proti dvou dílům už moc nelíbil, přišel mi tak trochu o ničem, jo pár věcí se tam vyřešilo ale i tak.. jsem zvědavá co bude v dalších třech dílech, netuším vůbec co, ale popravdě mě tato série už přestává bavit, i když je čtivá a každý díl přečtu za chvilku. Pokud jste s touto sérii ani nezačali, tak podle mě ani začínat nemusíte o nic zásadního nepřijdete, já už sama to dočítám jenom kvůli tomu, že mě zajímá kdo je vrah.

28.01.2014 3 z 5

Chlapec na dřevěné bedně Chlapec na dřevěné bedně Leon Leyson

Wow, tak takhle mě kniha snad ještě nikdy nerozsekala. Opravdu silný příběh. Tuhle knihu by jsi měl přečíst každý kdo v té době nežil a uvědomit, že to vůbec nebylo lehké, hlavně pro Židy během druhé světové války. Nejhorší pak je když se uvědomíte, že tato kniha je skutečná a že se to doopravdy stalo.. mě akorát běhá mráz po zádech a na tuhle knihu budu určitě teď pár dní myslet. Knížku jsem právě teď dočetla a když tohle píšu tak nemůžu pomalu ani psát, protože jsem z knihy vážně mimo a radši už nebudu nic psát, určitě to pak nebude dávat ani smysl!!! Knížku strašně moc doporučuju přečíst..

26.01.2014 5 z 5

Přebyteční Přebyteční Gemma Malley

Úžasná knížka, plná překvapení a zvratů. DOPORUČUJU!!

24.01.2014 4 z 5

Dotek chladu Dotek chladu Tamina Berger

Nebylo to špatné, ale jelikož je to už šestý thriller z této edice co jsem přečetla tak už mi to pomalu přijde to samé, nemyslete si že by to bylo nějaké stejné ale vždycky se tam hledá vrah nebo ten kdo to mohl být a já to vždycky zjistím předem a nejsem vůbec překvapená, pravdou i je že u téhle knížky jsem na to nemohla vůbec přijít a přišla jsem na to až těsně před koncem knihy. Pokud chcete tak trochu oddechovku a aby byla trošku napínavá tak vám pak můžu knihu doporučit :)).

19.01.2014 4 z 5

Chutná těla Chutná těla Isaac Marion

Moc pěkná knížka, líbilo se mi to víc než film :))

14.01.2014 4 z 5

Dvojí tvář Dvojí tvář Kathrin Lange

Další thriller :). Na tuto knížku jsem se celkem těšila, již je to můj pátý thriller z této edice co jsem přečetla :)). Když se přiznám tak mě malinko začíná už trošku nudit, protože vždycky poznám kdo by to mohl být, v každé se mi to nepovedlo to ne, ale třeba v téhle jsem to věděla už v polovině knihy :). Tento thriller beru jako slabší z těch co vyšly. Pokud máte rádi napětí tak si knihu přečtěte ;)

10.01.2014 3 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Když vemu že knížka měla tolik stránek, tak jsem si myslela že se tam stane toho víc, myslím tím třeba víc napínavější nebo tak :). Ale i tak tato knížka měla něco do sebe a mě se strašně líbila. Ještě pořád nad ní musím přemýšlet a změnila mi trošku pohled na tu dobu. Opravdu obdivuju autora, nějak totiž nemůžu pochopit jak to mohl napsat Australan, ale fakt super je to :). Konec jsem špatně rozdýchávala, ale autor se to pak závěrem snažil uzavřít dobře. Takže já jsem toho názoru že jsem ráda tak jak to skončila.. ale i tak se to ze začátku hůř rozdýchává. :) Knížku strašně moc doporučuji!! :)

04.01.2014 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Úžasná knížka..a i když byla místy na mě až moc romantická se mi strašně líbila a hodnotím ji 5 hvězdičkami, myslím si že si tolik možná ani nezaslouží, ale dala jsem o jednu hvězdičku navíc jenom kvůli tomu že mi dokázala strašně zvednout náladu (a to se nikomu už celkem dlouho nepovedlo, knížka pomohla :D) :). Doufám že Katka toho napíše ještě moc :), protože u jejich knížek se nejvíc pobavím a dokážou mi zvednout náladu (jak jsem už psala :D) :).

25.12.2013 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Knížku jsem právě dočetla a opravdu nevím co si o ní mám myslet. Myslela jsem si že už mě tolik nebude bavit jako předešlé dva díly ale líbila se mi skoro stejně, trojka se totiž liší a mě se knížka i přesto strašně líbila. Konec knížka nevím jestli se mám radovat nebo být spíš z toho trošku zklamaná :), ale spíš se přiřadím tak nějak doprostřed toho :D. Kdo tuhle sérii nečetl tak ať si ji přečte vážně stojí za to :).

22.12.2013 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

No co ten konec??? Ještě teď na to koukám.. a nevěřím tomu pomalu :D. Dneska rozhodně musím ještě rozečíst třetí díl :), jinak se asi zblázním :DD. Jinak to byla úplně úžasná knížka, díky konci se mi knížka líbila snad ještě víc než první díl :). Dokonalá knížka :). Přečtěte si to!

13.12.2013 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Tohle byla prostě dokonalá knížka.. nemám slov :). Doporučuju!!!!

01.12.2013 5 z 5

Seznámení Seznámení Marcela Remeňová

Knížka se mi celkem líbila.. ale konec mě trošku zklamal, možná je to tím že příběh nebyl úplně uzavřený a možná by mohlo být i pokračování :).

26.11.2013 3 z 5

Životy, které jsme ztratili Životy, které jsme ztratili Megan Crewe

Wow to bylo úžasné, oproti jedničce to bylo úplně něco jiného, ale strašně se mi to líbilo :D. A ten konec, byl snad otevřenější než u prvního dílu, teď jenom doufat že u nás vyjde třetí díl co nejdřív, jinak se asi zblázním :). DOPORUČUJU!! :)

16.11.2013 5 z 5

Sapphique Sapphique Catherine Fisher

Druhý díl se mi líbil snad ještě víc, už jsem se v tom tolik neztrácela a mohla si užít naplno knížku. Ze začátku jsem si myslela, že to dopadne jinak, ale závěr knížky se mi líbil, ke knize nemám výtku. DOPORUČUJU!!! :)

05.11.2013 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Wow, nečekala jsem se, že se mi budu tolik líbit i druhý díl, na jedničku to nemá, to vím :), ale i tak to byla úžasná knížka a na Roberta jsem změnila úplně názor.. V první díle jsem ho totiž moc nemusela. Koho jsem si pak oblíbila byl Johnny, u něho jsem se v knížce hodně nasmála. :D. Je to úplně něco jiného než jednička, ale i tak je to skvělý příběh který by si měl každý přečíst!! Nechybí tomu humor, vtipy, romantika, napětí a ani akce, prostě v téhle knížce najdete aspoň od každýho trochu :). DOPORUČUJU!!!!!

31.10.2013 5 z 5