katynais katynais komentáře u knih

Slavík Slavík Kristin Hannah

Ze začátku jsem si říkala, proč má ta kniha tak vysoké hodnocení..ale pak jsem to pochopila. Dlouho mě kniha nerozbrečela, ale konec Slavíka ano

01.02.2024 4 z 5

Prach, který se snáší ze snů Prach, který se snáší ze snů Louis De Bernières

Nuda, malá část knihy, byla fine, ale jinak mě nevtáhla, nenadchla..

18.01.2024 3 z 5

Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Štěpán Javůrek

Čekala jsem více, ďˇautor mě nedokázal svým vyprávěním pohltit, takže i kdyz zajímavé téma, tak pro mě čtení bez zážitku

02.10.2023 3 z 5

Porodní bába od řeky Hope Porodní bába od řeky Hope Patricia Harman

Od začátku mi nesedl styl psaní, hlavní hrdinka mi nebyla sympatická a celkově slabší čtení.

20.08.2023 2 z 5

Jak přežít konec civilizace aneb Cesta k soběstačnosti Jak přežít konec civilizace aneb Cesta k soběstačnosti Magdalena Vožická

Zajímavé, zase jsem si rozšířila obzory, ale nastat konec světa, byla bych v čoudu. Pasáže s Jindřichem mě bavili nejvíce. Bez nich by mě tonasi moc nebavilo

09.05.2023 3 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Přečteno jedním dechem, i když to nebylo vůbec hezké

29.04.2023 4 z 5

Na začátku mi ho bylo líto, chápala jsem ho, ale ke konci už jsem na něj byla naštvaná a přestala ho litovat. Hodně se opakoval, ztrácela jsem se v časové lince a vadily mi chyby v textu, korektor se na to asi vybodnul a rekla bych, že v originálu některé hlásky vyzní jinak.. Ale přesto jsem tu knihu hltala a držím mu palce aby to vydržel a našel tu pravou a měl děti

04.03.2023 4 z 5

Pověz včelám, že se nevrátím Pověz včelám, že se nevrátím Diana Gabaldon

Z posledních dílů je to ten nejpovedenější. Konečně málo politiky. Zase jsem se mohla ponořit do jejich příběhu a užívat si jejich život. Kdo se dostal až k 9. dílu, nemá to jinak a pochopí, co tím chci říct. S těžkým srdcem se s nimi loučím, bohužel asi na delší dobu:(

29.01.2023 4 z 5

Paví hody Paví hody Jan Štifter

Celou knihu pro mě nevýrazný příběh se spoustou otazníků..Až poslední stránky byly to na co jsem.od Štiflera zvyklá a kvůli čemu mám jeho knihy ráda.

15.09.2022 3 z 5

Vepsáno krví vlastního srdce Vepsáno krví vlastního srdce Diana Gabaldon

Pro mě nejslabší díl:( hodně pasáží jsem přeskakovala, protože byly nudné a o ničem. kdyby se polovina vyhazela, bylo by to lepší..

26.02.2022 3 z 5

Návrat Návrat Nicholas Sparks

Konečně knížka, kde je tajemství i láska a s napětím čtete, jak to bude dál

16.11.2021 4 z 5

Ledový dech Ledový dech Diana Gabaldon

Byl to boj.. Prvníma stránkama jsem se prokousávala 2rokyta politika mi prostě nic neříká. Pak se to neslo v normálním duchu vyprávění příběhu jedné rodiny, ke konci zase chvíli Diana Gabaldon vystrcila drápky a nedovolila mi se od knihy odtrhnout a závěr zase nic moc... Každopádně mám připravený další díl, ze kterého mám velké obavy..

23.04.2021 2 z 5

Světlo z Pauliny Světlo z Pauliny Jan Štifter

Jan Štifler opět nezklamal..jeho knihy jsou tak jiné, a proto je moc ráda čtu

02.01.2021 3 z 5

Tak tohle snad byla nejhorší knížka co jsem kdy četla. Naprosto nezáživné čtení a to jsem veliká milovnice Anglie, ale toto...

08.09.2020 odpad!

Kdo jsi Kdo jsi Mary Higgins Clark

Detektivky nepatri k mym oblibenym kniham, ale tahle mě bavila.

06.09.2020 3 z 5

Volání minulosti Volání minulosti Barbara Wood

Woodová nezklamala:)

18.08.2020 3 z 5

Nejčistší z lásek Nejčistší z lásek S.C. Worrall

Bohuzel nudaaa. Autor je novinar a bylo to ve stylu psani hodne znat. Asi nejhorsi knizka, kterou jsem v posledni dobe cetla

25.07.2020 2 z 5

Lískový les Lískový les Melissa Albert

Libilo se mi, ze nebyla jako ostatní u kterých hned na začátku víte jak to skončí, ale celou knížku to nebudete ani tušit. Bohužel se to nemuže rovnat Sirotčinci slečny Peregrinové a už vůbec ne Harrymu Potterovi. Protože vás to nepohltí, neodtrhne od reality.. buhužel to autorka nedokázala:(

15.07.2020 3 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

zklamání, žádné napětí, zvrat vzrušení..

03.07.2020 2 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

čekala jsem si trochu více, z nejakeho duvodu me nedokazala pohltit...ale jsem vdecna ze ziju v teto dobe...ukazala mi jak lidi meli hrozne tezky zivot a na jednu rodinu spousta nestesti a bidy.. nedokazala bych tam zit

13.06.2020 2 z 5