karolina3272 karolina3272 komentáře u knih

Temný duet Temný duet Victoria Schwab

jaká to skvělá kniha. nejdřív jsem si myslela, že dám jenom 4 hvězdičky, ale pak ten konec? říkejte si co chcete, ale ta kniha si zasloužila přesně takový konec jaký autorka napsala a za to má u mě plný počet. upřímně nějaký happyend k tomu prostě nesedí a bylo by to celé umělé.

05.07.2018 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Nikdy jsem si tak moc neuvědomila jak se vlastně Rhys musel cítit, když Feyre pod horou umřela. Teď už to vím. Snad nejlepší díl. Ale uvidíme co přijde v dalších...

08.04.2018 5 z 5

Určitě si říkáte pfff zase upíři to bude odpad. Musím vás zklamat lidi. Holly vymyslela z tak ohraného tématu něco originálního.
Její postavy si prostě nejde nezamilovat. Hlavně Gavriel polechtá u srdíčka každou holku. Protože kdo by neodolal těm jeho svůdným rudým krvežíznivým očím?

25.03.2018 5 z 5

Plamen v temnotě Plamen v temnotě Sabaa Tahir

Pokud někdo tvrdí, že druhé díly sérií jsou akorát vatovou vycpávkou - očividně asi nečetl Plamen v temnotě. Vzdávám hold této autorce, protože píše opravdu mistrovsky.
V příběhu je tolik převratů, že vlastně ani nedokážete přesně určit jak to skončí, a tak vám nezbývá než číst a číst pořád dál každou volnou chvíli.
Akorát pro dobro všech čtenářů by měla psát co nejrychleji. Čekání na další díl mě vážně zabíjí !

21.01.2018 5 z 5

Divoká píseň Divoká píseň Victoria Schwab

Jako námět byla Divoká píseň hodně povedenou knížkou. Co na originalitě, tak i na charakteristice postav. Ale trochu mi přišlo, že to bylo takový zahřívací kolo, kde nás uváděla do celýho toho novýho světa příšer a lidí a chyběla tam ta pořádná wow zápletka. I když na konci už se něco rýsovalo..Takže doufám, že nám Victoria v dalším díle ukáže co doopravdy umí a že to bude Něco.

11.01.2018 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Tohle byla jedna z těch mála knih, které se vám zakousnou do srdce a nesete si je sebou ještě dlouho. Nejdřív jsem nevěděla co od této knihy čekat, ale jakmile jsem se dostala za prvních pár stránek, věděla jsem, že jsem po delší době našla knížku, kde jsou skvěle popsané emoce postav.

12.08.2016