kannibal28 kannibal28 komentáře u knih

Lov na Eichmanna Lov na Eichmanna Neal Bascomb

Bezcharakterná beštia musel byť ten Eichman,,,Kniha bola dobre napisana možno trošku zdlhavá a ked ho chytili poslali k súdu čakal som aj o pojednavaní bude dosť písané ale tam nebolo toho vela. Ale v podstate spokojnosť

23.04.2024 4 z 5

Tajemný svět pyramid Tajemný svět pyramid John DeSalvo

velmi pekná kniha plná krásnych obrázkov..Niečo nové som sa aj dozvedel tak že som spokojný.

04.04.2024 4 z 5

Zlá sestra Zlá sestra Sam Carrington

kniha nebola zlá len celkom k dokonalosti mi chybalo viac vzruchu

19.02.2024 4 z 5

'Ndrangheta 'Ndrangheta Nicola Gratteri

Velmi ťažká kniha samé mená mestá štvte proste nedalo sa zapamatať nič ..Neverím tomu že niekto to dokázal

19.11.2023

Black Metal. I, Evoluce kultu Black Metal. I, Evoluce kultu Dayal Patterson

Užasná kniha o mojej oblubenej hudbe...Počuvam všetky druhy metalu teda tých agresivnejšich a dávam tejto knihe velku pochvalu...Už ich pár mám a dufam že budu vychádzať častejšie knihy o kapelach. Teraz vyšla kniha o paradise lost tak si ju idem kupiť

03.10.2023 5 z 5

Sydney 2000 Sydney 2000 Anton Zerer

Táto kniha ma stála 10 centov to je v podstate zadarmo ,,,čo s týka obsahu vetšinou opisoval vysledky len slovenských športovcov a plno fotiek ...Na miesto tych fotiek mohlo tam byť svetove celkove opisy.

25.08.2023 2 z 5

Slovenské rozprávky 2 Slovenské rozprávky 2 Pavol Dobšinský

Dobšinský písal dosť podobné rozprávky . V piatich alebo šiestich bola veta človečina smrdí..Ale detom sa to lúbi a to je hlavné

07.08.2023

Tak už spi Tak už spi Helen Walsh

Téma tehotenstva a materstva nebol moc zaujimavo podaná..Autorka opisovala svoje problémy ktoré prežila

27.07.2023 2 z 5

Slovenská mafie v Praze Slovenská mafie v Praze Gustáv Murín

kniha bola dobrá až na ten záver ten ma moc nebavil

13.07.2023 3 z 5

Rozprávková záhrada Rozprávková záhrada kolektiv autorů

slabšie aj pre deti

04.07.2023 2 z 5

Tak chutí svet Tak chutí svet Rudolf Fabry

jeden z tych lepšich cestopisov čo som čital, Dozvedel som sa dosť vecí a naviše tam boli kapitoly o roznych kuchyniach.

02.07.2023 4 z 5

Domofón Domofón Zygmunt Miłoszewski

Po slabšom začiatku som myslel že to nedočítam le potom to nabralo štavu a bolo to celom zaujimavé..Tak že od žiga si prečitam všetko čo vyšlo.

11.06.2023 3 z 5

České pohádky České pohádky Jan Drda

Zlá doba dochadzaju mi knižky tak si prečitam pár rozpravkových kníh čo mám doma..Staré klasické rozpravky ktoré su niektoré sfilmované

30.05.2023 2 z 5

Po stopách divov sveta Po stopách divov sveta Peter Forisek

kniha trošku sklamala čaka som od nej viac lebo táto téma ma vždy zaujimala

12.05.2023 3 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

A je tu zas a znova dalši príbeh z carterova...Opäť dalši brutálny skvost maestra thrileru

01.05.2023 5 z 5

Non Serviam: Oficiální historie Rotting Christ Non Serviam: Oficiální historie Rotting Christ Dayal Patterson

Historia greckych metalistov chronologicky zoznam ich albumov a nazory a hystorky muzikantov na ne.

15.04.2023 4 z 5

Buffalo Bill a prekliata karavána Buffalo Bill a prekliata karavána David Hamilton

Nestálo to za vela

27.03.2023 2 z 5

Trinásta rovnobežka Trinásta rovnobežka Roman T. Vadovič

Docela dobré počteničko o zážitkoch v afrike. Knihu som kupil za lacný peňáz tak že velká spokojnosť

16.03.2023 4 z 5

Black Metal. II, Předehra ke kultu Black Metal. II, Předehra ke kultu Dayal Patterson

utla knižočka s malimi pismenkámi musel som čítať z lupu. Já jako metalista majúci rád tvrdšie odnože metalu tak som sa potešil že konečne začali vychádzat aj takéto knihy. Boli to len staré rozhovori black metalových skupin,,,najviac ma zaujal článok zo skupinov Impaled Nazarene.

02.03.2023 3 z 5

Kukačka Kukačka Natalie Daniels

Dosť velke sklamanie nemalo to nič čo by ma zaujalo

21.02.2023 2 z 5