Jamka Jamka komentáře u knih

Osvětim: Nacisté a konečné řešení Osvětim: Nacisté a konečné řešení Laurence Rees

Za me jedna z nejlepších knih pojednávající o tomto tématu.

01.03.2019 5 z 5

Netopýří muž Netopýří muž Jo Nesbø

Jelikož jsme předtím četla poslední dvě knihy, tak pro mě tato byla zklamáním. Děj se vlekl a opravdu mě to nebavilo.

08.02.2018 3 z 5

Sedm divů Sedm divů Ben Mezrich

Jelikož miluji tento žánr a jsem fanda těchto teorií, nemůžu tedy hodnotit jinak než 5*

18.09.2017 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Kniha moc hezká, jen už v některých pasážích(jak U Jakuba tak u Veroniky) se mi to zdálo moc náhod najednou.

01.08.2017 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Knihu čtu asi po 3 a asi mě nikdy nepřestane bavit. Je to fenomén.

05.06.2017 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Dočetla jsem jen proto, abych si doplnila tuhle sérii. Moc mě to neoslovilo

23.05.2017 3 z 5

Deník zkrachovalé lásky Deník zkrachovalé lásky Sarah Harvey

Přijemná naivní oddechovka.

29.01.2017 4 z 5

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Neuvěřitelná silný příběh, který mnou opravdu otřásl od základů. Všechna šest těmto 3 ženám. Opravdu doporučuji všem co se o tuto tématiku zajímají.

18.01.2017 5 z 5

Už se nikdy nevrátí Už se nikdy nevrátí Hans Koppel

Cekala jsem dobrý konec ale ten se nedostavil. Přesto je dej napínavý a pohltí vás. Další skvěle severské krimi

12.11.2016 5 z 5

Vadná – Pro všechny, kdo si myslí, že jsou normální Vadná – Pro všechny, kdo si myslí, že jsou normální Sarah Kuttner

Jako na horské dráze, chvíli super a chvíli jsem měla chuť knihu zahodit z okna jak mě nudila, ale nakonec je to výborná sonda do lidské duše.

03.11.2016 4 z 5

Archiv Archiv Victoria Schwab

Jedním slovem výborné

25.10.2016 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

zpočátku mě upřímně děj moc nenadchnul, takové chlapské chvástání se, ale po půlce mě děj vážně pohltil a musím ohodnotit jak hodnotím, tyhle knihy ze života mají něco do sebe.

14.10.2016 5 z 5

Padesát stínů Adama Padesát stínů Adama Rossella Calabró

Slabší oddechovka, aneb jak udělat z chlapů totální dřeva.

07.10.2016 3 z 5

Padesát stínů Evy Padesát stínů Evy Rossella Calabró

Hodně slabé, přečteno jenom ze slušnosti, že mi to kamarádka půjčila...

06.10.2016 2 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Opravdu ze života. Příjemná oddechovka, která však vtáhne do děje tak že přestanete vnímat okolí. Musím říct, že jsem několikrát opravdu měla namále a rozbrečela bych se.

03.10.2016 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Moc příjemná oddechovka, ale ten konec mě rozčílil. To by rozhodně chtělo pokračování :)

29.08.2016 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Smutný příběh co opravdu chytne za srdce.

28.08.2016 5 z 5

Nefilim Nefilim Asa Schwarz

Jedním slovem skvěle! Příběh je místy trošku brutální, ale popis scén je dokonalý.

28.08.2016 5 z 5

Očarovaná Očarovaná Sylvia Day

Není to sice žádná hitparada, ale taky to pro mě není úplný propadák. Je to něco jineho. Líbí se mi spojení fantasy a erotického románu. Trošku mě vytacelo opakování toho co a proč dělají jako by to člověk nečetl v minulé kapitole.

11.08.2016 3 z 5

Dr. House vs. realita Dr. House vs. realita Andrew Holtz

Výborná kniha pro fanoušky seriálu :)

11.08.2016 5 z 5