jajinka111 jajinka111 komentáře u knih

Poslední knihkupectví Poslední knihkupectví Madeline Martin

Knížka se četla pěkně. Určitě doporučuji všem, kteří mají rádi příběhy z druhé světové války.

15.11.2021 3 z 5

Geneze Geneze Robin Cook

Opět jsem po dlouhé době vzala jednu knihu od tohoto autora. Vytkla bych snad jen to, že se v textu často opakovaly podobné věty nebo pasáže . Jinak je to typicky Cookovské čtení s dobrou zápletkou a dávkou napětí. Jsem spokojena.

22.06.2021 4 z 5

Prodám 2 děti Prodám 2 děti Kristina McMorris

Popravdě jsem od knihy čekala něco trošku jiného, nicméně nebyla vůbec špatná. Trochu delší rozjezd, ale pak se četla dobře a nuda to rozhodně nebyla.

03.04.2021 4 z 5

Měli jsme štěstí Měli jsme štěstí Georgia Hunter

Opravdu nádherná kniha o vzájemném rodinném poutu ve velmi těžkých časech . Mám ráda knihy ze života , které se zakládají na faktech a příbězích lidí, kteří je prožili a toho se mi v této knížce dostalo. Oceňuji autorčin způsob podání, kdy je příběh vyprávěn jednotlivými členy rodiny v různě dlouhých kapitolách, které na sebe s lehkostí navazují.
Určitě doporučuji.

05.03.2021 5 z 5

Beznadějný osud Beznadějný osud Susanna Kearsley

Ač to nemám ve zvyku, knihu jsem zhruba ve třetině odložila , vůbec mě nebavila.

24.01.2021

Zůstat s Lucy Zůstat s Lucy Tammy Greenwood

Očekávala jsem něco jiného, ale přečíst se dala.

20.12.2020 2 z 5

Deset přání …nikdy není pozdě na to, vydat se za nesplněnými sny… Deset přání …nikdy není pozdě na to, vydat se za nesplněnými sny… Katy Yaksha (p)

Knihu jsem po přečtení cca třetiny odložila a nedočetla, vůbec mě nezaujala, neoslovila.

02.08.2020

Ztracená dcera Ztracená dcera Rick Mofina

Za mě určitě ano, velmi pěkné čtení.

01.08.2020 5 z 5

Osvobození Osvobození Imogen Kealey

Mám ráda knihy s podobným tématem, ale tahle kniha mě neoslovila.

01.08.2020 1 z 5

Alicina síť Alicina síť Kate Quinn

Mám ráda příběhy , které jsou psány v různých časových rovinách, a to mi tato kniha nabídla. Dobře se četla. Za mě ano a určitě doporučuji.

01.08.2020 5 z 5

Sedm dopisů z lásky Sedm dopisů z lásky Sinéad Moriarty

...až budete číst tuto knihu, připravte si k ruce dostatek kapesníčků. Čeká vás totiž příběh plný emocí ... okamžik, který převrátí naprosto běžný život jedné rodiny úplně naruby.

08.07.2020 5 z 5

Nová doba Nová doba Marie Lamballe (p)

Na začátku je třeba se zorientovat v postavách, ale jinak se čte moc pěkně. Určitě doporučuji a sama se těším na další pokračování.

06.07.2020 5 z 5

Sestra s perlou Sestra s perlou Lucinda Riley

Krásný příběh, autorka opět nezklamala. Moc hezky se čte. Určitě doporučuji.

30.06.2020 5 z 5

Osvětimský proces Osvětimský proces Annette Hess

Strhující ? To rozhodně ne, ale čte se docela dobře.

19.06.2020 2 z 5

Špatná sestra Špatná sestra Sam Carrington

Tak třikrát jsem začínala číst a třikrát nedočetla. Knihu odkládám, škoda času.

26.05.2020

Záblesk života Záblesk života Jodi Picoult

Autorku mám moc ráda, tento příběh byl však o něco méně čtivější než její ostatní knihy. Způsob psaní pozpátku mi nijak nevadil.

01.01.2020 3 z 5

Síla dávných tajemství Síla dávných tajemství Sejal Badani

Krásně napsaná knížka. Moc pěkně se čte, určitě doporučuji.

27.12.2019 5 z 5

Návraty domů Návraty domů Debbie Macomber

Oddychové , nenáročné čtení.

16.05.2018 3 z 5

Plantážníkova žena Plantážníkova žena Dinah Jefferies

Krásné čtení z historie s nádechem exotiky, určitě doporučuji.

28.03.2018 4 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Super čtení. Krásně napsaný příběh, který vás pohltí. Přečteno za jeden den, doporučuji.

24.03.2018 5 z 5