Jackie55 Jackie55 komentáře u knih

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Tuto knihu jsem si vybrala k povinné četbě a svého výběru opravdu nelituji. Na Sophiinu volbu nikdy nezapomenu.

27.05.2017 5 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Knížka mě zaujala obálkou. Hned po otevření mě překvapila zvláštním dělění kapitol (hlavně tak vysokým počtem dnů). Děj je velice nápaditý, nic podobného jsem zatím nečetla. Na konci knihy jsem se lekla, že to přejde až moc do fantasy, ale nakonec jsem byla velice překvapena, jaký to má krásny konec (u mě velice nečekaný).

27.05.2017 4 z 5

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Tenhle díl byl prostě skvělý. Knížka je velmi čtivá, zábavná a když ji začtete číst, tak ji už neodložíte. Doufám že spisovatelka napíše další zábavné knížky (klidně i triologie), které budu stejně hltat.

05.01.2016 4 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Tahle knížka se mi hodně líbila. Má pěknou obálku(na kterou jsem se nalákala) a spisovatelka má dobrý nápady a velkou fantazii. Ten nápad se sny se mi moc libí a tak se rovnou vrhám na druhý díl a jsem zvědavá co se bude dít v dalším díle.

Musím ale říct že se mi zatím tahle trilogie víc líbí než drahokamy.

22.12.2015 5 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Tenhle díl se mi zdál nejslabší ze všech. U první půlky knížky jsem se nudila, ale u druhý půlky jsem už byla napnutá a zvědavá jak se Thomas rozhodne. Konec byl zajímavý, ale myslela jsem si, že bude o hodně zajímavější. Spíš takovej happy end, když vynechám chudáka Newta a Teresu (tu jsem, ale neměla ráda).
Jinak ostatní díly byli úžasný a těším se až přeložej knížku The kill order, která je o tom co bylo před labyrintem.

13.11.2015 4 z 5