genikuxik genikuxik komentáře u knih

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Takový romantický příběh, ale mě chyběla pořádná zápletka.

25.10.2023 4 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Moc se mi líbil děj a konečné vysvětlení celého příběhu.

17.06.2022 5 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Zajímavé čtení. Je fajn, že autorka zakomponovala i charaktery z předchozí série. Myslím, že tato autorka se stane další mojí oblíbenou a vždy když vyjde nová kniha, tak ji hned přečtu :)

05.04.2022 5 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Nečetla jsem předchozí díly a musím říct, že to nebylo potřeba. Příjemná čtivá oddechovka, kde už od začátku samozřejmě víte, jak dopadne.

03.04.2022 4 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Jako tak tohle byla nejpovedenější kniha, kterou jsem četla za poslední tři roky!! Skvělý, vtipný děj, který svižně ubíhal. Ze začátku jsem myslela, že Chase bude jiný charakter, ale jakmile začala autorka psát i z jeho pohledu, svět knih byl zase v pořádku :D. Kdyby bylo možné, tak bych dala i 10 *, určitě si knihu přečtu znovu.

03.04.2022 5 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Musím říct, že mě to jednoduše bavilo. Žádnou vědu ale v knize nehledejte, je to jednoduchý příběh s menším škobrtnutím.

27.03.2022 5 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Přečteno jedním dechem, krásná nenáročná kniha na odpoledne.

07.02.2022 5 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Normálně bych dala příběhu 3 hvězdy - nenadchne ani neurazí, ale nevím proč, kniha mi zrovna padla do nálady. Četla se dobře a svižně. Možná prostě přišla na řadu v pravou chvíli po sérii nepodařených.

03.02.2022

365 dní 365 dní Blanka Lipińska

Lepší než mé očekávání. Dle komentářů jsem čekala zbrkle napsanou knihu, která mě moc nezaujme, opak byl pravdou. Nakonec kniha plynula rychle a splnila mé požadavky na tento typ knih. Ale tohle byla zároveň poslední kniha od této autorky, protože jsem si přečetla komentáře k dalším dílům a do toho teda nejdu a už vůbec bych za ně neutratila peníze.

03.02.2022 4 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Autorka je skvělá. Každá kniha je svým způsobem originální. Bezvadná oddechovka na odpoledne.

06.11.2021 5 z 5

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Tato autorka mě začíná velice nudit. Takhle rozhodně nemůže přemýšlet a mluvit muž. Za mě velká slátanina.

06.11.2021 3 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Bolí mě z té knihy zuby. Tak sladkou a tupou knihu jsem od této autorky nečekala. Navíc byl styl psaní kostrbatý, ale to nevím, jestli není spíše chyba překladu. Za mě nedoporučuji. Kniha se mi četla těžce a dočetla jsem jí jenom proto, že mi bylo líto peněz za nákup.

16.01.2021 2 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Strhávám hvězdičku za příšerně popsané milostné scény - jak z harlekýnek. Další za chabou zápletku. Jinak milá kniha na odpoledne.

14.01.2021 3 z 5

Rule Rule Jay Crownover

Moc nechápu nadšení z téhle knihy. Přišla mi velice průměrná a předvídatelná ve všech ohledech.

14.01.2021 3 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Směju se ještě teď. Knížka není vhodná do autobusu - alespoň teda pro mě. Vzhledem k tomu, že jsem občas vyprskla smíchy, a to v téhle covidové době není žádoucí :D. Tak dlouho už jsem se u knihy nepobavila, takže za mě rozhodně 5/5.

14.01.2021 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Čtivá a zábavná kniha. Splnila moje očekávání.

03.12.2020 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Čtivá kniha na odpoledne. Zcela splnila moje očekávání.

03.12.2020 5 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Za mě nic moc. Bylo to hrozně přeslazené a předvídatelné. Něco jako mýdlová opera...

03.12.2020 2 z 5

Svědkyně Svědkyně Sandra Brown

Nezklamala. Stejný styl jako její ostatní knihy, ale mě to stále baví.

06.09.2020 5 z 5

Kouřová clona Kouřová clona Sandra Brown

Stejný styl Sandry Brown, ale mě se líbí. I když už jsem padoucha uhádla pěkně brzo, ale to jenom proto, že se styl pořad opakuje.

01.09.2020 5 z 5