fatimka fatimka komentáře u knih

Všechny barvy Země Všechny barvy Země Beth Revis

Super kniha! taková detektivka ve vesmíru. Chci další díl prosím !

02.04.2017 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Tato kniha mi přijde celkem odbytě napsaná a to se týká hlavně konce knihy. Konec byl nepředvídatelný to jo ale co pak ? Zaskočilo mě to že se vlastně celá trilogie odehrála BĚHEM ASI TŘÍ TÝDNŮ což se mi zdá celkem málo.
Postavy jsem si moc oblíbila a to hlavně Leslie nebo Xemeriuse.

15.02.2017 4 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Konec knihy mě opravdu dostal...vůbec bych to nečekala.Kniha se mi opravdu líbila a moc mě bavila.Ze začátku jsem si myslela že to bude něco moc dětského, ale obálka opravdu klame.Knihu o cestování v čase jsem ještě nečetla a přišlo mi to originální. Kniha se vlastně odehrávala v různých časových "skocích" což mě bavilo a knihu jsem přečetla během asi 3-4 dnů.Těším se na pokračování!!!!!!!!!!

01.02.2017 5 z 5

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Celkem pěkně napsaná kniha s překvapivým koncem (i když neúplným).Bylo tam několik zajímavých nápadů a zvratů.Jediné co bych vytkla je že se tam opakuje jedno slovo...chucpe ,což vůbec nevím co znamená. Tuto knihu bych nedoporučovala lidem kteří od toho očekávají něco "SCI-FI" protože až na to že se cely příběh odehrává ve vesmíru a že to je někdy za 250 let od našeho roku tak se tam popisují spíše lidé a jejich problémy.Na knize se mi taky líbilo celé prostředí lodi nebo spíše nápad toho jak se na ni lidé chovají.Těším se na další díly !

01.02.2017 4 z 5

Poslední navěky Poslední navěky Soman Chainani

Tako knížka je o hodně lepší než Harry Potter.
Tato knižka je více zajimavější a autor do ní dal více emocí a nějaký nápad který ne jen upoutá ale i dojme.❤

12.08.2016 5 z 5