Ewinky Online Ewinky komentáře u knih

Hausfrau Hausfrau Jill Alexander Essbaum

Hrozné, nezvládla jsem ani polovinu. Tohle má být bestseller? A to červené písmo... nikdy více!

05.04.2017

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

Plno lidí tu tvrdí, že je to nejslabší kniha autorky, ale já si tedy dovolím nesouhlasit. Mně se líbila nejvíc, asi to bude stylem vyprávění, který mi prostě sedl víc než u těch předchozích, které jsou ovšem též skvělé.

10.03.2017 5 z 5

Dám ti slunce Dám ti slunce Jandy Nelson

Asi budu jediná, ale nedočetla jsem to. Hrozná nuda. Styl autorky mi vůbec nesedí.

10.01.2017 2 z 5

Získaj si jej priazeň Získaj si jej priazeň Tamera Alexander

Překrásná kniha, navíc vhodná nejen pro milovníky romantiky, ale i koní. Škody, že knihy autorky vychází jen na Slovensku, ale aspoň tak. Nemůžu se dočkat dalších.

24.12.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Četlo se to dobře, ale mohlo tam být víc napětí. Ovšem chyb a překlepů tam bylo až moc. To už se při překladech přestalo využívat práce korektorů?

02.11.2016 4 z 5

Vône života Vône života Táňa Keleová-Vasilková

Knihy autorky se mi obvykle líbí, ale toto byl nějaký omyl. Všechno se tak nějak opakovalo a ten divný, nedořešený konec, ten to akorát dorazil.

17.07.2016 2 z 5

Panství Edenbrooke Panství Edenbrooke Julianne Donaldson

S Jane Austen to sice nic společného nemělo, ale i tak jsem si početla a dobře se bavila. Prostě taková romance, jaké můžu.

12.07.2016 4 z 5

Slúžka z Fairbourne Hall Slúžka z Fairbourne Hall Julie Klassen

Kniha se mi opravdu líbila. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a navíc jsem si užila krásnou slovenštinu, protože knihy této autorky bohužel v češtině nevyšly.

26.06.2016 4 z 5

Sedm dopisů z Paříže Sedm dopisů z Paříže Samantha Vérant

Moc se mi líbilo, že to bylo podle skutečnosti a dodalo mi to naději, že člověk může najít pravou lásku, i když už v ni nedoufá a není mu dávno dvacet.

30.05.2016 4 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Nic extra, od bestselleru jsem si teda slibovala víc. Místy jsem se nudila a brzy jsem pochopila, kdo zabil Lauru. Části Alice byly fajn, části policie jsem musela kolikrát přeskočit. Charlie Zailerová mi nebyla ani trochu sympatická. Na profesionálku příliš žárlila. Četla jsem i Vraždy s monogramem, ale to bylo jiný kafe!

03.04.2016 2 z 5

Vítězové Vítězové Danielle Steel

Přišlo mi to takové divné. Hrdinka se hned se vším smířila, tatíček vše zaplatil a všichni vše raz dva překonali... prostě bylo vidět, že je to takové celé dost nedomyšlené. Čekala jsem mnohem víc.

01.09.2015 3 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Tolik lidí ji v komentářích kritizuje a srovnává s "Hvězdami" ale já budu oponovat! Přečetla jsem ji za půl dne a ani chvilku jsem se nenudila. Parádně jsem se bavila díky Hassanovým vtípkům a ta matika mi vůbec ale vůbec nevadila... podle mě mnohem lepší než Aljaška, která to kapánek pokazila konečnou částí.

01.07.2015 4 z 5

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

Jak to, že tu píšete, že ještě nevyšla? Vždyť jsem ji před týdnem četla a chtěla jsem ji ohodnotit. Je skvělá, čtivá a fakt ze života.

27.06.2015

Prostě láska Prostě láska Eva Tížková

Nic ohromujícího. Pokud to chtějí zfilmovat, bude to asi dost nuda... aspoň pro mě.

06.06.2015 2 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Už dávno mi není 15 a stejně jsem tomu neodolala. Rozhodně se mi to vyplatilo, protože mě styl autorky bavil, postavy taky a zvláštní konec jen popustil uzdu mé nekonečné fantazii.

07.12.2014 5 z 5

Past Past Magda Váňová

No... mám ráda tuto autorku, ale tohle bylo už trochu moc... hlavně to kakao s muchomůrkami! On by někdo dobrovolně vypil takovej humus? A ještě by to prošlo? A ta výmluva, že byl manžel špatnej houbař... hm... tahle mi vážně stačila číst jednou.

07.12.2014 2 z 5

Potok stínů Potok stínů Joy Fielding

Už jsem od ní četla lepší knihy a toto bylo na můj vkus moc krvavé a psychopatické.

16.11.2014 2 z 5

Láska je nekrytý šek Láska je nekrytý šek Olivia Darling

Čekala jsem od toho víc... víc než jednou bych to číst nemusela.

15.07.2014 3 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Kniha byla strhující, i přesto, že mi bylo již v půlce jasný, kdo je tady vrah. Ovšem ta rodinka byla jak vyšitá z hororu nebo ústavu choromyslných... hlavně matinka se svou péčí.

09.06.2014 4 z 5

Móda v ulicích protektorátu Móda v ulicích protektorátu Miroslava Burianová

Hodně zajímavé počtení. A nebylo to jen o šatech, ale i způsobu života v té době. Původně by mě ani nenapadlo, že taková kniha může být až tak čtivá.

09.05.2014 5 z 5