EvaSupovic EvaSupovic komentáře u knih

Království obávaných Království obávaných Kerri Maniscalco

Perfektní zakončení naprosto parádní jízdy.

02.10.2023 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Naprostá zvrácená pecka opět od snad MISTRA Cartera. Je to masakr od samého začátku až do konce a upozorňuji, že knihu nejde odložit. Četla jsem po večerech sama doma s dětmi a teda musím říct, že o to to byl šílenější prožitek. Ten chlap prostě nemůže být normální....

23.02.2023 5 z 5

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

Naprosto perfektní, neotřelá , napínavá, až temná....skvělá kombinace a styl psaní si mě podmanili. Čtečku jsem skoro nemohla vypnout, dokud jsem nebyla na samém konci.

04.02.2023 5 z 5

Přání! Přání! Leandra Sold (p)

Byla to nádhera. Mrazův svět na mě z knihy úplně dýchal chlad. Kniha byla od samého začátku velmi poutavá a plná emocí. Nejednou jsem utírala slzičku. Přání mě velmi mile překvapilo a mám takový dojem, že od přečtení si každý dá pozor na to, co si v životě bude přát. Nikdy nevíš, kdo tě poslouchá.

10.12.2022 5 z 5

Boss Boss Marcy Jell

To byla jízda. Žádné hluché místo, což bylo super. Nutilo mě to číst, až byl nakonec konec :-) Marcy je v tomhle moje krevní skupina, takže jsem ani nečekala nic jiného než parádní jízdu.

15.07.2022 5 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

No ty bláho.....já jsem čekala hodně, ale toto mě dostalo až do kolen. Řvala jsem jak želva snad od půlky knihy. Krásné a mistrovsky napsáno. Nemohla jsem ani odložit.

21.03.2022 5 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

To byla emocionální jízda teda.......bylo to naprosto perfektní, jak to bylo.

21.03.2022 5 z 5

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

Tak tohle byla naprostá pecka. Zrovna jsem knihu dočetla, tak jsem stále plná dojmů. Konec byl pro mně sice dost rychlý, ale celkově měla knížka spád a nebyly tam žádné hluché nudné místa. Chemie mezi hlavními hrdiny byla skvělá a celkově pro mě velmi vtipná knížka plná všeho, co mám ráda. Líbilo se mi, že Layla si nenechala nic líbit. Takže nejde jinak než dát 5*

19.02.2022 5 z 5

Zlomená láska Zlomená láska Tess M. Puffrová

Ach jo, no tě péro.....mírně jsem byla už rozladěná Aninným přemýšlením, ale konec, ten mě teda fakt dostal.....opravdu ale opravdu nutně potřebuji pokračování :-( Jinak celkově mám z knihy dobrý dojem, četla se skoro sama.

12.02.2022 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Colleen Hoover mě ještě nikdy nezklamala a ani tentokrát to nebude výjimka. Až srdcervoucí příběh dvou zraněných duší, které se do sebe beznadějně zamilovali.

27.12.2021 5 z 5

Bohové a monstra Bohové a monstra Shelby Mahurin

Prostě to nejde nemilovat. Třetí a závěrečný díl naprosto splnil mé očekávání a knížka nešla odložit. Příběh Lou a Reida jsem hltala až do konce se zatajeným dechem.

23.12.2021 5 z 5

Ty nejsi moje spřízněná duše Ty nejsi moje spřízněná duše Ilsa Madden-Mills

Jo byla to jízda, opět. To jiskření, to byla paráda.

25.11.2021 5 z 5

Knihomolka Knihomolka M. K. Hardy

Ač už nejsem cílová skupina, tak tyhle Young adultky prostě miluji, natož pak když se jedná o českou autorku a rozhodně mě knížka nezklamala. Naopak jsem se usmívala, jak sluníčko na jaře.

21.11.2021 5 z 5

Zimní zámek Zimní zámek Alexander Stainforth (p)

Krásná knížka plná tajemství, bolesti, ale hlavně lásky. Děj plynul jak po másle. Vůbec jsem nečekala až takový průběh, ale vtáhlo mě to až na tolik, že se knížka skoro nedala odložit, dokud nebyl konec.

06.11.2021 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Bylo to opět skvělé, tak nějak jsem celou knížku ještě čekala nějakou jobovku, že zjistí nakonec, že tohle fakt neudělali, jako byla třeba Pravda nebo lež, ale celkově se mi knížka moc líbila.

02.01.2021 5 z 5

Moje nejoblíbenější jednorázovka Moje nejoblíbenější jednorázovka Christina Lauren

Skvělá oddechovka.

30 dní touhy 30 dní touhy Christine D’Abo

Knížka se mi moc líbila. Nápad velmi inspirativní.

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Tak opět ani tento díl nezklamal. Prostě mi sedl styl paní autorky a rak se těším na další pokračování.

26.12.2020 5 z 5

Srážka Srážka Alexander Stainforth (p)

Hmmm, tak to byla parádní oddechovka na večer v tomto bláznivém světě. Moc se mi to líbilo.

Sběratel přání Sběratel přání Mia Sheridan

Opět nádherná knížka plná emocí, citu, bolesti a hlavně spoustu lásky. Ráda se k ní vrátím.