delatrix delatrix komentáře u knih

Dar z nebe Dar z nebe Lenka Křížová

Knížka je opravdu spíš pro náctileté. Většina děje se točí kolem rozcházení a usmiřování. Současné MM knížky nemají tolik zajímaví děj. Předchozí knížka od autorky je lepší.

04.08.2023

Útěk do Virgin River Útěk do Virgin River Robyn Carr

Knížka není zaměřena pouze ne "Pastora" a Paige, ale sleduje i několik jiných dějových linií. Nejvíce mě osobně dojal konec Rika skoro jsem při tom brečela.

08.09.2022

Městečko Virgin River Městečko Virgin River Robyn Carr

Den je ze začátku určitě zajímavý, nejde o nějakou ženu, které muž jen zlomil srdce. Od pů ovšem hodně časově přeskakuje a konec je takový useknutý. Jedná se o takové odpočinkové čtení na víkend.

23.10.2021 3 z 5

První muž První muž Lenka Křížová

Jonáš i Adam se mi líbí. Starší muž starší o deset let a přitom je první láska, pěkný námět, i když námět láska na první pohled je dost klišé.
Ovšem Lukáše mi bylo dost líto, i když tohle se v životě opravdu děje.

26.04.2021 5 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Knížka byla docela zábavná, i když mi tam chybělo, co si myslí taky Henry. Napětí v police bylo opravdu věrohodné, je to samá intrika.

23.04.2021 4 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Dala jsem knize pouze dvě hvězdičky protože je to docela laciný příběh. Jedná se o duchařskou klasiku s tím, že je OPRAVHU ryze pro tanagry. Kluk co se zamiluje do holky s kterou nemůže být, klasika. I když hlavní záporná postavu trochu překvapila, ale číst pokračování nestojí za to.

15.04.2021 2 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Jedná se v podstatě o klasickou americkou knížku, kde jde o klasiku s tím, že člověk už dopředu ví jak to bude pokračovat. Zajímavá mi začíná připadat až tak od poloviny a překvapil mě trochu až jeden dějový zvrat s p... (nebudu prozrazovat). Možná si ji, ale časem někdy přečtu protože takovýchto knih ji po skromnou.

07.03.2021 2 z 5

Srážka Srážka Alexander Stainforth (p)

Knížka nebyla vůbec špatná. Některé věci v knížce jsou opravdu jako ze skutečného života a hlavní hrdina docela simpaticky

01.03.2021 2 z 5

Podivné počasí v Tokiu Podivné počasí v Tokiu Hiromi Kawakami

Japonský styl psaní je zcela odlišný od klasiky např. americký, anglický, francouzský...
Velice zajímavá knížka, i když je zařazena do žánru románu ukážou se známky jisté romantiky až v polovině knížky. V součnasných knihách už po deseti stránkách můžete odhadnout děj, ale tohle je opravdu něco jiného. Je to taková pohodová od dechovka, hodně se zde píše také o klasickém japonském jídle.

29.07.2020 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Knížka mě dost zklamala. Začátek byl opravdu zábavný, i když bylo dost poznat, že autorka je Američanka. Konec knížky za nic nestál dal se dost odhadnout.

11.06.2020 1 z 5

My My Elle Kennedy

Knihu jsem zhltla jedním dechem. I když mezi tak poutavá jako první díl On tak ji musím i přesto doporucit. Ten kdo četl sérii Wags si může i kousek domyslet.

14.02.2020 3 z 5

On On Elle Kennedy

Knížka se mi velmi libyla a to především díky tomu jak byla romantická. Rozhodla jsem se že budu číst taky taky druhý díl. Všem ji doporučuji

22.01.2020 5 z 5

Alfa Boss Alfa Boss Alexander Stainforth (p)

Tento díl je určitě lepší jak první.
V popisu tohoto dílu se uvádělo, že je napsán z pohledu Erika, ale není to úplně pravda. Několik kapitol jsou takové, i když ne celá knížka což ji dělá o to lepší. Děj prostě ukazuje to, že partneři (ať jsou jakýkoliv) musí mezi sebou komunikovat jinak to nedopadne dobře.
Teo není už jen zbabělec a jedná víc jak chlap.

25.10.2019 5 z 5

Boss Boss Alexander Stainforth (p)

Úžasná knížka! Úplně jsem ji hltala. Některé části knížky mohli být více rozepsány a podrobnější.
Příběh je dobře čtivý a zajímavý. Hlavní hrdina mi i když připadal postupem děje čím dál tím víc jako hrozný slaboch. Konec byl ale zajímavý a docela překvapivý.

20.10.2019 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Nejvíce jsme se pobavila na začátku a na konci knížky. Ten střed je takový očekávaný, i když úryvky z minulosti Chase děj trochu posouvali a vysvětlovali hodně z konce knížky.
Doporučuji jako oddechové čtení.

16.10.2019 4 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Pěkné, i když ne zrovna originální. Tvrdé hokejisty mám ráda.
Nevím jestli autorky mají v úmyslu psát i další díly, ale bylo by zajímavé pokračování ostatních členů týmu.

09.10.2019 4 z 5

Nejvíc sexy chlap Nejvíc sexy chlap Julie James

Úžasný příběh, nemohla jsem se od knížky odtrhnout. Namyšlený herec, který se nakonec opravdu zamiluje. Hlavní postava nakonec musela udělat velké rozhodnutí, tohle byla docela klasika.

13.04.2019 5 z 5

Japonsko Japonsko Nicholas Bornoff

Dobrý průvodce obzvláště protože je od NG. Knížka je tlustá především díky hodně fotografiím. Doporučuji

30.01.2019 5 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Pěkný námět na knížku, zejména začátek byl usměvavý. V rámci volného času jsem knihu úplně zhltla, i když posledních deset stránek už byla nuda a docela předvídatelný závěr tak akorát pro náctileté. Pokračování se ale chystám určitě číst.

24.01.2019 4 z 5

Volání do zbraně Volání do zbraně Joshua Dalzelle

Knížku jsem si užila, i když časem jsem se začala nudit. Když autor popisuje vše v hodinách je to docela nudné. Konec knihy byl tedy opravdu šok dostala jsem z toho chuť ke čtení pokračování.
Wolf je dobrá hlavní postava a dobrým charakterem, vhodný klaďák. Black bude ještě zajímavý.

17.01.2019 4 z 5