Cukrblik Cukrblik komentáře u knih

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Sympatická hrdinka, nesympatičtí záporáci a dobře se to čte.
Sice jsem poměrně brzo odhadla (a trefila) "nebezpečné zlo", ale pokud autorka bude rozvádět slibně nakousnuté náznaky a tajemství, pak přežiju (a moje poličky v knihovně taky), že jsem zase rozečetla novou sérii, která má zatím plánovaných 6 dílů. :)

02.02.2016 4 z 5

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Hned na první stránce jsem měla chuť knížku zaklapnout, jak mě trochu odradila hlavní hrdinka. Ale nakonec se z ní vyklubala poměrně sympatická postava.
Ale ten Ethan. Proč se nemůže hlavní hrdinka zamilovat jednou do "děsivýho, zjizvenýho, potetovanýho nebo aspoň dvoumetrovýho chlapa" (je mi fuk, jestli upíra, kožoměnce, člověka či čaroděje), kterého každý nežere a každý z něho má strach (nebo aspoň respekt)? Je jedno, jestli vymetá večírky, hraje šachy nebo po večerech plete svetry s labutěmi. Prostě nějakou změnu! ;) :D

3,5*

07.11.2015 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Tu knihu jsem četla 2 měsíce a 15 dní.
Za dobu čtení:
- jsem minimálně 50x změnila hodnocení
- měla chuť poslat Anastasii i s tou její vnitřní bohyní někam k šípku
- ze začátku jsem se rozhodla dělat si čárky při slovech týkajících se: vnitřní bohyně, šedé, kousání rtu, protáčení očí a červenání
- ve čtvrtině knihy mi přestala psát propiska

30.08.2014 3 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Nějak se mi momentálně nedostává dost vystihujících slov. Poutavé, překvapivé a skvěle napsané ...

04.01.2014 4 z 5