Clairess Clairess komentáře u knih

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Měla jsem problém se do knížky začíst. Když už jsem se začetla, knížka mě hrozně chytla. Jenomže najednou se příběh přerušil, to mě strašně štvalo, byla jsem z toho otrávená a na nové postavy jsem vůbec nebyla zvědavá. Nakonec se mi podařilo se začíst znovu. Knížka se mi nakonec vlastně líbila. Jenom mě trochu mrzelo, že jsme o příběhu Lottie, Guye a Celie na konci knihy nezjistili víc, chtěla jsem si o nich ještě trochu počíst.

17.01.2022 4 z 5

Jiskra života Jiskra života Erich Maria Remarque (p)

Naprosto skvělá!

22.02.2018 5 z 5

Příběh bezpochyby silný, ale... nemohla jsem se začíst, příběh byl zdlouhavý, nebyla jsem vtažena do děje a neprožívala ho spolu s hlavními postavami. Knihy o holocaustu čtu ráda, ale styl psaní A. Lustiga mi asi nesedí.

22.02.2018 3 z 5

Sladké odpuštění Sladké odpuštění Lori Nelson Spielman

Ze Seznamu tajných přání jsem byla naprosto nadšená....tato kniha se mi už líbila o něco méně, ale i tak to byla moc příjemná oddechovka na dovolenou :)

14.07.2017 4 z 5

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Hezká milá oddechová knížka. Přečtena na jeden zátah

20.04.2017 5 z 5

Nějak pořád nevím...knížka by se dala shrnout na pár stránek, pořád dokola se v ní opakovalo to stejné, není to nic, s čím bych se mohla plně ztotožnit, některé rady mi připadaly vlastně docela sobecké...na druhou stranu vám kniha zřejmě pomůže uvědomit si některé problematické vzorce vašeho myšlení, takže ztráta času to určitě není

20.04.2017 3 z 5

Pět jazyků lásky Pět jazyků lásky Gary Chapman

Kniha je o manželství, ale myslím, že je aplikovatelná na jakýkoliv typ vztahu. Moc se mi nelíbil způsob, jakým byly popisovány příběhy lidí, ale hlavní myšlenka knihy je naprosto geniální! Nedá se brát úplně doslova, ale myslím, že každý si v tom najde to svoje, co mu pomůže zlepšit (nebo alespoň pochopit) vztahy a komunikaci. Některé pasáže knihy obsahují naprosto přesný popis mých pocitů, které jsem sama moc nechápala a nedokázala pořádně vysvětlit. Rozhodně doporučuji!

20.04.2017 4 z 5