BlogKnihotání - Komentáře

Paní půlnociPaní půlnociJ. Rumelt

Od autorky jsem předtím nic nečetla, což je jistě škoda. Takže jsem si nebyla úplně jistá, co od knihy čekat. Nakonec jsem se v celém světě lovců stínu poměrně úspěšně zorientovala. A musím říct, že se mi kniha líbila. Emmu i Juliána jsem si celkem oblíbila, ale Emma mi přišla až příliš dokonalá.
Celou recenzi naleznete na mém blogu: http://riseknihotani.blogspot.cz/2017/06/recenze-na-knihu-pani-pulnoci.html

Dvůr mlhy a hněvuDvůr mlhy a hněvuS. J. Maas

Konečně jsem se dočkala! Kniha se mi opravdu líbila, autorka nezklamala. Kniha patří k mým nejoblíbenějším vůbec a opravdu jí nemám, co vytknout. Možná, že jen některé scény si autorka mohla odpustit a nechat jen náznaky, než popisy.
Moje recenze na knihu: http://riseknihotani.blogspot.cz/2017/05/recenze-na-knihu-dvur-trnu-ruzi.html

KorunaKorunaK. Cass

Oddechové a klidné zakončení celé série. Něco takového jsem čekala.
Moje recenze na knihu: http://riseknihotani.blogspot.cz/2017/05/nazev-koruna-autorka-kiera-cass-rok.html#comment-form

CaravalCaravalS. Garber

Tato kniha mi přišla opravdu kouzelná, sice měla pár nedostatků, ale ty jsem nakonec přehlédla. Autorka měla rozhodně zajímavý nápad, možná mohla některé věci lépe promyslet, ale třeba se vše vyjasní v dalším dílu.
Moje recenze: http://riseknihotani.blog.cz/1705/recenze-na-knihu-caraval

Kouzelné přáníKouzelné přáníC. Colfer

Opravdu milá knížka, která mě velmi bavila. Celá kniha byla správně pohádková a autor měl též skvělý nápad.
Moje recenze: http://riseknihotani.blog.cz/1704/recenze-na-knihu-the-land-of-stories-the-wishing-spell

Něco vícNěco vícP. Ness

Od autora jsem četla už „Volání netvora“ a „My ostatní tu prostě žijem“ , obě knihy se mi moc líbily. Od knihy „Něco víc“ jsem tedy tohle opravdu nečekala, ale byla jsem velmi mile překvapena. Já tedy sci-fi moc nečtu, ale i tak se mi kniha opravdu líbila, má velmi zajímavou myšlenku... Určitě stojí za přečtení.
Moje recenze: http://riseknihotani.blog.cz/1704/recenze-na-knihu-neco-vic

Včelí královnaVčelí královnaL. Ruby

Když jsem přečetla anotaci, měla jsem o této knize jisté představy, ale kniha ani jednu moji představu nesplnila. Byla úplně něco jiného než jsem čekala. Ale i tak nebyla zase tak špatná, některé věci byly velmi originální.

Strážci příběhůStrážci příběhůM. Gläser

Knížka se mi velice líbila. Byla vtipná a čtivá, sice spíše pro mladší čtenáře, ale já ji i tak velice doporučuji. Autorka měla celou knihu velice dobře promyšlenou.
Moje recenze: http://riseknihotani.blog.cz/1703/recenze-na-knihu-strazci-pribehu

Probuzení Simona SpieraProbuzení Simona SpieraB. Albertalli

Na tuhle knihu jsem se neuvěřitelně těšila a musím říct, že mě doopravdy nadchla. Kniha mi přijde jednoduše dokonalá. Je vtipná a pojednává o aktuálním tématu. Klidně by mohlo být více knížek takového typu.

Moje recenze: http://riseknihotani.blog.cz/1703/recenze-na-knihu-probuzeni-simona-spiera

Křišťálový mečKřišťálový mečV. Aveyard

Musím říct, že na tuhle knihu jsem se těšila od té doby, kdy jsem dočetla Rudou královnu. Sice začátek knihy byl malinko pomalejší a moc mě nebavil. Postupně se to zlepšilo. A ten konec, to bylo něco. Už bych si přála mít v ruce třetí díl.

21.10.2016

Dvůr trnů a růžíDvůr trnů a růžíS. J. Maas

Tato kniha se mi velmi líbila, musím říct, že mě Maasová opět nezklamala. Pokud máte rádi fantasy a Sarah J. Maas, tak byste si knihu neměli nechat ujít. Můj názor podrobněji v mé recenzi :http://riseknihotani.blog.cz/1610/recenze-na-knihu-dvur-trnu-a-ruzi .

20.10.2016