argi111 argi111 komentáře u knih

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Stephenie Meyer

Kdo je fanoušek Stmívání tak určitě touto knihou nepohrdne. Trochu mě odrazovalo číst v podstatně stejný příběh znovu, ale v konečném důsledku znáte mnohem více podrobností příběhu, které vám najednou začnou zapadat.

21.07.2021 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Top kniha, která vás nutí číst, číst a číst.
Moc mi vyhovovaly krátké a výstižné kapitoly. Žádná zbytečná omáčka, vše dávalo smysl.

01.11.2020 5 z 5

Rok v přírodě - Zvířata a rostliny od jara do zimy Rok v přírodě - Zvířata a rostliny od jara do zimy Helen Ahpornsiri

Obdivuhodná knížka :-)

10.10.2020 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Kniha se čte dobře, ale příběh se nikam moc nehýbe. Jako oddechovka v pořádku.

08.10.2020 2 z 5

Plavec Plavec Joakim Zander

Za mě skvělá kniha. Člověk u toho musí být pozorný, protože postav je zpočátku mnoho, ale poutavý příběh tohle všechno vyváží.

13.09.2020 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Pěkná kniha. Námět je poutavý, ale na můj vkus rychlý konec. Ráda bych si i přečetla jak hrdinka knihy naložila se svým životem dál.

18.08.2020 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Kniha se čte velmi dobře. Téma je zajímavé. Ale zklamal mě konec, přišel příliš brzy a člověk neví co si o tom vlastně myslet.

04.08.2020 3 z 5

Ilustrovaný atlas neuvěřitelných faktů o zvířatech Ilustrovaný atlas neuvěřitelných faktů o zvířatech Maja Säfström

Výborné a nejen pro děti :-)

26.07.2020 5 z 5

Ilustrovaný atlas legračních faktů o mláďatech Ilustrovaný atlas legračních faktů o mláďatech Maja Säfström

Perfektní a dokonale vtipné :-) Doporučuji také pro děti, které nejsou extra knihomolové, protože i tak je kniha bude bavit.

26.07.2020 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Top od Hartla to nebylo. Pražský erotikon byl lepší, ale přečíst se to dalo. Jako letní oddychovka proč ne :-)

26.07.2020 3 z 5

Ztracené Ztracené Eva Urbaníková

Jde z toho mráz po zádech...

10.05.2020 5 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Tak to byla mega dobrá knížka. Čtivá, žádné zdlouhavé a nic neříkající informace. Perfektní!

04.04.2020 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

První polovina knihy mě upřímně příliš nebavila. Konec byl, ale "konečně" napínavý. Nevím jestli budu číst další díly...

29.03.2020 3 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Přečetla jsem první část z pohledu Veroniky. Nebylo to špatné, ale čekala jsem více, žádný velký děj se na můj vkus neodehrával. Začala jsem číst i část z pohledu Jáchyma, ale příliš mě nebaví. Prozatím odkládám.

03.02.2020 2 z 5

Falešný román Falešný román Magdalena Mintová

Co k tomu napsat. Rozhodně to není kniha, která by vás kdovíjak nadchla, ale chvílemi byla i vtipná.

26.01.2020 3 z 5

Lovci mamutů Lovci mamutů Eduard Štorch

Jedna z nejlepších knih mého dětství. Kdo nečetl jako dítě lovce mamutů jako by nebyl :-)

10.01.2020 5 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Skvělá knížka pro děti. Četla jsem jí jako malá snad 100x

10.01.2020 5 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Nezapomenutelná klasika :-)

03.01.2020 5 z 5

Modrý tučňák Modrý tučňák Petr Horáček

Parádní knížka pro děti :-) a moc dobrý námět

28.12.2019 5 z 5

O klíči O klíči Pavel Čech

Moc pěkná kniha pro malé čtenáře. Je rychle přečtená a má hezké ilustrace.

28.12.2019 5 z 5