Anna Elizabeth Anna Elizabeth komentáře u knih

Kouzelný kalendář Kouzelný kalendář Jostein Gaarder

Dnes si tuto audioknihu pouštím po opravdu dlouhé době. Dostala jsem ji k Vánocům v roce 2007. Byla jsem dítě, které milovalo poslouchání pohádek před spaním a ve stejném roce jsem dostala i svůj vlastní CD přehrávač. Ach jak já jsem ten příběh milovala! Poslouchala jsem ho každý rok, klidně několikrát. Zapomněla jsem, jak skvělou má audiokniha hudební vložku. Zpívám si po těch letech společně s Ebenem a text si pamatuju, jako kdybych to slyšela naposledy minuly týden. Tahle audiokniha je proste skvost (aspoň pro mě) perfektní interpreti, příběha také vím, ze mi ji tehdy koupila moje maminka a několikrát ji se mnou rada poslouchala, například v autě při cestě na horyjednou na to budu vzpomínat se slzami v očích, ale s obrovskou láskou a vděkem v srdci
Ale teda musím říct, ze slyšet po takové době Abrhama a Elišku Šafránkovou, když už tu mezi námi nejsou, je bolavé

02.02.2024 5 z 5

Travič Travič Sharon J. Bolton

Neříkám, že je tato série vyloženě špatná, protože pořád to píše Bolton. Nicméně bych spíš ocenila další díly z její druhé série (která je sice ukončená, ale aspoň ještě jeden díl by byl mooooc fajn). Tato série mě tolik nebaví a to konkrétně ty začátky, než se kniha rozjede. Jak v Rakváři tak v Traviči mě posledních cca 100 stran šíleně bavilo! Ale než jsem se k nich dostala, tak to prostě trvalo....v Traviči ještě mnohem víc než v Rakváři...

03.02.2021 3 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Nedokážu slovy popsat, jak moc se mi kniha líbila. Tohle si musí přečíst každá romantická duše se slabostí pro dobu Pýchy a předsudku

07.11.2020 5 z 5

Samotář Samotář Teddy Wayne

Příjemná kniha, která toho ve mne moc nezanechala, ale na odreagování výborná věc

15.02.2019 4 z 5

Panství Edenbrooke Panství Edenbrooke Julianne Donaldson

Knihu jsem četla tak 4 roky zpátky, ale ještě teď si vybavují, jaké ve mně vyvolala pocity!

10.01.2019 5 z 5

Pouta Pouta Delphine de Vigan

Úžasná novela, která ve mně vyvolala spoustu pocitů a možná i trochu otevřela staré a hluboké rány, ale to není myšleno ve zlém :)

04.01.2019 5 z 5

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Začátek mě tolik nebavil, ale pak už to byla Bolton, tak jak ji znám! Naprostá dokonalost! Mám novou oblíbenou autorku

24.12.2018 4 z 5

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

S. J. Bolton je prostě skvělá :) nejde říct víc a Lacey mi strašně sedí :)

23.12.2018 5 z 5

Vetřelkyně a já - Tak jsem si to nepředstavovala Vetřelkyně a já - Tak jsem si to nepředstavovala Klára Nováčková

první polovinu jsem se smála opravdu nahlas a v podstatě neustále...pak už to nebylo pořád, ale sem tam ano. Rozhodně je to skvělá kniha na odreagování, recenze je v procesu... :D

29.11.2018 4 z 5

Straka na šibenici Straka na šibenici Daniel Petr

Kniha se aurovi velice povedla! Více během pár dní v recenzi

04.06.2018 5 z 5

Pod maskou lži Pod maskou lži Tarun Shanker

Tak tohle se mi líbilo moc! Skvělá hrdinka a ostatní postavy byly taky skvělé! A ještě ta viktoriánská Anglie no prostě bomba.

19.11.2017 4 z 5

Nocí zlomená Nocí zlomená Patricia Briggs

Celá série je skvělá! :) Snad si v blízké budoucnosti přečtu další díly :)

Spálená mrazem Spálená mrazem Patricia Briggs

Říční znamení Říční znamení Patricia Briggs

Tato se mi líbila nejméně :)

12.09.2017 3 z 5

Stříbrná relikvie Stříbrná relikvie Patricia Briggs

Zkřížené hnáty Zkřížené hnáty Patricia Briggs

Krevní pouto Krevní pouto Patricia Briggs

Případ Máří Magdaleny Případ Máří Magdaleny Laurie R. King

Já tuhle sérii opravdu zbožňuji a doufám, že Argo jí vydá celou!

27.08.2017 5 z 5

Hlavně to nikomu neříkej Hlavně to nikomu neříkej Miroslava Varáčková

Bohužel jedno velké mínus této knihy je, že je extrémně předvídatelná a to mi opravdu vadilo. To vás prostě tolik nebaví, když dokážete předvídat, co se stane.
Samozřejmě oceňuji, že se kniha zaměřila na věc, do které se moc autorů nepouští.

14.08.2017 3 z 5

Hrůzná vláda žen Hrůzná vláda žen Laurie R. King