ankaras ankaras komentáře u knih

Šeptající mrtví Šeptající mrtví Darcy Coates

Doufám, že tímhle směrem se spisovatelka nevydá. Slabé.

17.02.2024 3 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Na knihu jsem se v rámci výzvy těšila, protože jsem si ji zafixovala hláškami z filmů a serialů. Hlavní postava většinou říká, že Vánoce tráví ráda v teple, s kávou a knihou Na Větrné hůrce. Po přečtení vůbec nechápu proč.

23.01.2024 3 z 5

Kéž bys tu byl Kéž bys tu byl Jodi Picoult

Za mě velká špatná. Osobně nemusím tu potřebu nějakého autora, nutně se vyjádřit k tématu "covid". Všichni mě čtou, tak jim tam naservíruju, jak to vlastně je... Jodi pro mě byla vždy jasná volba, když chtěl někdo doporučení na něco pěkného ke čtení. Říkala jsem, že cokoliv od ní. Bohužel to po pár posledních kouscích už říkat nemůžu. Jen doufám, že to zase bude stát někdy za to.

17.12.2023 2 z 5

Až najdu klíč Až najdu klíč Alex Ahndoril (p)

Takový nepodařený pokus o Agathu, ach jo, těšila jsem se...

12.11.2023 3 z 5

Symetrie odplaty Symetrie odplaty Tim Weaver

No, tak toto by dokázal napsat asi každý.

04.04.2023 2 z 5

Ticho ve tmě Ticho ve tmě Darcy Coates

Už mě to nějak nebavilo, jsem ráda, že tímto dílem série končí.

21.02.2023 3 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

Nuda a šeď. Nejhorší dílko této autorky.

12.01.2023 2 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Odkládám bohužel s těžkým srdcem oblíbence jen díky už šíleně zbytečné rozsáhlosti knihy. Přijde mi to jako ztráta času. Škoda.

05.09.2022

Mámou s humorem Mámou s humorem Jana Bitalová

Rychlé, vtipné, ze života. Vůbec neurazí.

20.07.2022 4 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Příběh opět super, ale ten počet stran už je přehnaný, zase taková zápletka to nebyla. Na další díl se netěším už pouze z toho důvodu, že je ještě delší...

05.06.2022 4 z 5

Lov Lov Bernard Minier

Tady zase někdo potřeboval vyjádřit své politické názory a pocity na všechny situace kolem... Raději měl pořádně uchopit opravdu slibné thrillerové téma, které se po pár stranách vypařilo jak pára nad hrncem. Zklamání.

03.04.2022 2 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Můžu říct, že jsem z té knížky úplně hotová :). Perfektní dílo, které bych četla pořád dokola, a to nic 2x nečtu. Dokonalá romantika pro velký holky.

29.12.2021 5 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Camilla Läckberg

Super, takových jednohubek bych si dala klidně více. Nezklamalo.

23.09.2021 5 z 5

Imitátor Imitátor Daniel Cole

Po dlouhé době jsem něco v polovině knihy odložila s tím, že je to ztráta času...

02.09.2021 2 z 5

Děs sídla Wake's End Děs sídla Wake's End Michelle Paver

Horor? Tak to vůbec! Spíš takové podivné vyprávění o ničem, které se docela příjemně a rychle četlo. Toť vše.

07.05.2021 3 z 5

Desátý kruh Desátý kruh Jodi Picoult

Nejslabší kousek od této spisovatelky. Pro mě ani náznak toho, že by to napsala ona.

27.04.2021 4 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Ještě nikdy jako při čtení této knížky jsem nechtěla z ní někoho vytáhnout a nasekat mu pořádně na prdel.

08.04.2021 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Perfektní slaďák!

30.03.2021 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Vypadá to, že mám novou oblíbenou autorku i vyšetřovatelku.

23.03.2021 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Přečetla jsem svoji první povídku a byla to jízda. Moc povedená!

17.03.2021 5 z 5