AnetaPospisilov AnetaPospisilov komentáře u knih

Agnes Agnes Hannah Kent

Vůbec nic takového jsem od knížky nečekala. Hodně mě překvapila, ale v dobrém. Mám ráda knížky s dobrým koncem, tady jsem s Agnes tak soucítila, že mi na konci tekly slzy. Opravdu je to drsný příběh a autorka neskutečně vystihla ten drsný Island v 19. století, jak už tady psali ostatní.. Chvilkama jsem měla husí kůži a děkovala za to, jak si dnes žijeme. Doporučuji si tento příběh přečíst. :)

27.11.2017 5 z 5

Čekání na lásku Čekání na lásku Katie Price

Tohle bylo opravdu zklamání. Jediné zábavné kapitoly byly ty, ve kterých se objevil Ethan. Jinak mě knížka vůbec nezaujala, vadil mi zvláštní překlad nebo spíše poskládání některých vět, které se zvláštně četly. I přes to jsem si už už říkala, že dám knížce 3 nebo 4*, ale poslední věta mě vrátila zpátky na zem a uvědomila jsem si, jaká to byla kravina. Konečné rozhodnutí hlavní hrdinky překvapilo, nicméně můj dojem z knížky nezměnilo.

14.11.2017 2 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Příběh zajímavý a nápad super. Měla jsem možná velké očekávání, proto jsem byla trošičku zklamaná, protože za mě to nebylo úplně TOP a bohužel tomu něco chybělo. Zvratů tam bylo hodně, ale děj docela předvídatelný. Napsané to bylo čtivě, takže nemůžu říct, že by mě knížka nebavila. :)

06.11.2017 4 z 5

Mozek Mozek Robin Cook

Tato knížka byla jedna z mnoha na seznamu povinné četby k maturitě. Vybrala jsem si ji proto, že mě zaujal její název a můžu říct, že jsem nelitovala. Byla to jedna z mála knížek, které mě, z toho seznamu, opravdu bavily. Příběh zajímavý (do té doby jsem snad ani nic podobného nečetla), četlo se to parádně a knížka mě opravdu bavila.

03.11.2017 4 z 5

Dívka z 6E Dívka z 6E Alessandra R. Torre (p)

Zajímavé téma, které se jen tak nevidí. Dějem se dalo prokousat velice snadno, knížka byla čtivá a zábavná. Žánr bych zvolila jiný, za mě to s detektivkou nemělo nic společného, ale vem to čert, hlavně, že jsem se u toho nenudila. Udělat z hlavní hrdinky sociopatické zvíře se nepodařilo, i přes vykreslení mi byla sympatická. Dala bych nejraději 3,5 *.

30.10.2017 4 z 5

Zoufalec Zoufalec Thea Schejbalová

Měla jsem problém se začíst, ale jakmile jsem to překonala, tak se knížka četla sama. Byl to pro mě trošku netradiční příběh, ale přečíst se to dalo. Knížka je, podle mě, taková zlatá střední cesta.. Není to propadák, ale taky to není žádná bomba.

24.10.2017 3 z 5

Jsem single a pomstím se Jsem single a pomstím se Tracy Bloom

Není to nic z čeho by si člověk "sedl na prdel", ale jako víkendové odpočinkové počtení ideální. Kniha neohromí, ale ani neurazí. :)

11.10.2017 4 z 5

Sbírka motýlů Sbírka motýlů Viktorie Besó

Tak tohle je jedna z mála knih, která byla opravdu o ničem a snažila jsem se ji rychle přečíst, abych to měla za sebou a mohla začít číst něco záživnějšího. Po knížce jsem sáhla protože jsem od stejné autorky četla Sebelhářku, která nebyla špatná, ale tohle mě vůbec nezaujalo, zdálo se mi to nedomyšlené, pořád se opakovaly ty samé fráze a hlavní hrdinka Lucie, které je 27 let, mi připadala spíše jako zhrzená, nafoukaná, egoistická čtyřicetiletá baba. No, za mě až trapný podprůměr. Daleko víc by mě možná bavila knížka z pohledu Martina, který od Lucie odešel.

02.10.2017 2 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Knížku jsem si koupila protože jsem ji někde zahlídla v akci a říkala jsem si, že ji zkusím. Doma jsem koukla na hodnocení a nestačila jsem se divit. Před necelým týdnem jsem knížku začala číst a nedokázala jsem se od ní odrhnout. Za mě výborná knížka, která odpovídá svému hodnocení, čte se sama, vtáhne vás do děje jak nic a nepustí.

18.09.2017 5 z 5

Komplikace Komplikace Isaac Adamson

Zajímavá knížka, která ani nijak zvlášť nepřekvapila, ale ani neurazila, bavila mě a bylo to zase něco jiného, když se děj odehrával v Praze. Nebylo to jen cizí město někde na severu.

11.09.2017 3 z 5

Svatební noc Svatební noc Sophie Kinsella (p)

Bezvadná knížka na prázdniny. Sice se dalo všechno předvídat, ale za mě byla knížka lehká na čtení, měla snadný děj a příjemné postavy. Ideální na relax.

01.09.2017 4 z 5

Zbožňuju Londýn Zbožňuju Londýn Lindsey Kelk

Mám ráda tyhle knížky..ať to byla kterákoli,vždycky jsem se do ni začetla a nešlo přestat..

24.07.2017 4 z 5

Růžový hotel Růžový hotel Anna Stothard

Zajímavé čtení,taková oddechovka,nic složitého na přemýšlení. Za mě dobrý.

11.06.2017 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Kniha super, příběh zajímavý. Přibližně v polovině jsem se pořádně začetla a se čtením nešlo přestat. Bylo to něco jiného, než co jsem zvyklá číst, ale jsem ráda, že jsem si ji přečetla a můžu jedině doporučit. Kniha podle mě lepší než film.

07.03.2017 4 z 5

Zbožňuju Vánoce Zbožňuju Vánoce Lindsey Kelk

Nebylo to špatné, ale Zbožňuju Paříž se mi líbilo o trošku víc.. Vánoce mám ráda, proto jsem se na knihu těšila a možná jsem měla zbytečně velké očekávání, proto jsem byla trošku zklamaná. Nicméně jako oddechovka ideální. :)

07.03.2017 4 z 5

Sebelhářka Sebelhářka Viktorie Besó

Knížka nenadchla,ale ani úplně nezklamala. Zvláštní čtení, docela předvídatelný děj. Ze začátku se děj táhl, ale od Šimiho jsem měla knížku přečtenou za dvě odpoledne,nic složitého na čtení ani na přemýšlení.

05.03.2017 3 z 5

Chybějící díl Chybějící díl Marjorie Celona

Skvělý příběh, opravdu poutavý a smutný ..jenže je napsaný na můj vkus "nudně", všechno se strašně vleče, v podstatě tam není žádná akce, všechno je pořád klidné.. ale naopak styl psaní mi vyhovoval, prolínaly se tam dva děje,ale dalo s v tom krásně vyznat,nedělalo to žádnou potíž. :)

06.02.2017 3 z 5

Zbožňuju Paříž Zbožňuju Paříž Lindsey Kelk

Knížka super,výborná oddychovka. Byla první z řady kterou jsem četla a teď už se těším a začínám číst Zbožňuju Vánoce

06.02.2017 4 z 5

Pět dní Pět dní Julie Lawson Timmer

Autorka má opravdu talent,na to,ze to byl její první roman,tak klobouk dolu.Vyborne čtení,sice smutný příběh,ale četl se sám. Podle mě skvěle zpracované. Mužů jedině doporučit.

06.01.2017 4 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Super knížka, super příběh.. :) Určitě si přečtu od tohoto autora i ostatní knížky.

01.09.2016 5 z 5