Alexis Alexis komentáře u knih

Temné vody Temné vody Kodži Suzuki

některé povídky horor, ale některé nic moc ale celkový dojem z knihy dobrý :)

10.10.2011 4 z 5

Sfinga Sfinga Robin Cook

...čekala jsem od tyhle knihy víc, ale bohužel jsem se zklamala!

02.09.2011 2 z 5

Jak odejít na věčnost: Ilustrovaná encyklopedie příčin úmrtí Jak odejít na věčnost: Ilustrovaná encyklopedie příčin úmrtí Michael Largo

Tak tohle je nejbyzarnější kniha jakou jsem kdy viděla a vlastnila....co člověka přinutí tohle dát dohromady :)

02.09.2011 4 z 5

Pod dekou Pod dekou Craig Thompson

příjemný čtení pro relax čas.

02.09.2011 4 z 5

Pixy Pixy Max Andersson

šílenost jehrubšího zrna....ale geniální šílenost!

02.09.2011 5 z 5

Kruh Kruh Kodži Suzuki

Musím uznat, že tohle je opravdu povedené dílo. Člověka strhne do příběhu a nepustí dokud to nepřečte.

02.09.2011 5 z 5

Smyčka Smyčka Kodži Suzuki

zajímavý ukončeni celý trilogie...bála jsem se, že to padne s každou knížkou dějem dolu. Ale tady to neplatí! :)

01.09.2011 5 z 5

Umění závodit v dešti Umění závodit v dešti Garth Stein

moc krásny příběh...supr, doporučuji!

23.06.2011 5 z 5

Solaris Solaris Stanisław Lem

Originálni nápad, hezký počtení...ale já osobně jsem čekala trochu víc strhujíci závěr. Ale jinak dobrý :)

17.06.2011 4 z 5

Tohle je jedíná kniha, u který jsem jsem cítila zvlaštní pocit od začátku až do konce...prožívala, tešila se z každý stránky. Krásny. Takových knih chceme víc a víc :)

Acid House Acid House Irvine Welsh

Pokud má člověk chuť na pořádně ujetou knihu, tak doporučuji Acid House...protože tahle kniha - To je šílenství a úchylnost v jednom. :) Ale jinak to stojí za to. :)

Špinavá práce Špinavá práce Christopher Moore

Od CH.M. je kniha Špinacá práce moje srdcovka...a odvážim se říct, že i globálně je pro mně No.1!

Nejhloupější anděl Nejhloupější anděl Christopher Moore

Tak tahle kniha nemá chybu! Přečetla jsem ji na jedno nadechnutí. Doporučuji i další knihy od CH.M. :)