akdara71 akdara71 komentáře u knih

Ukradená známka Ukradená známka Bram Klein

Ke knize jsem se dostala náhodou, nejsem filatelista a o známky jsem se nikdy příliš nezajímala, ale přesto mě příběh, který je pravdivý a týká se autorova otce, zaujal. Kniha se dobře čte, jen jsem se občas ztrácela ve větším množství jmen

18.01.2020 4 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Moc hezká detektivka, řekla bych, že nejlepší od Klevisové... dobře se četla a v podstatě do poslední chvíle by mě nenapadlo, kdo je pachatelem

10.02.2017 5 z 5

Švadlena z Dachau Švadlena z Dachau Mary Chamberlain

Knížka se mi moc líbila. Ano, hlavní hrdinka byla naivní a příliš důvěřovala mužům ve svém životě. Ale snad je to i pochopitelné....když poznala Stanislause, díky němuž se její život ubíral směrem, o který jistě nestála, bylo jí teprve 17 nebo 18 let, pocházela z chudé rodiny a zkrátka ji okouzlil starší, zdánlivě bohatý muž s vybraných chováním, v jejím věku a postavení je to snad i pochopitelné. Když poznala Gina, byla sice starší a měla sebou za pobyt v Dachau, ale možná jen chtěla věřit, že se konečně našel někdo, kdo jí pomůže. Konec knihy byl překvapivý.

05.06.2016 5 z 5

Iluze Iluze Richard David Bach

Naprosto dokonalá knížka. Miluju knihy Richarda Bacha a jejich moudrost, tahle patří k mým neoblíbenějším.

25.03.2016 5 z 5

Příručka mesiáše - Rady pro vyspělou duši Příručka mesiáše - Rady pro vyspělou duši Richard David Bach

Nádherná knížka která je dokonalým doplňkem k Iluzi, Rackovi...

25.03.2016 5 z 5

Na křídlech racků Na křídlech racků Jan Rudzinskyj

Kniha je opravdu zdařilá. Velmi dobře a tak nějak lehce se čte. Zřejmě největší radost udělá fandům letectví, ale samozřejmě nejen jim ... určitě si v ní každý čtenář najde to svoje. Asi nejvíc mě zaujaly autorovy tzv. vhledy, které Vás "donutí" k zamyšlení nad tím jak žijete a jestli není ve vašem životě čas na změnu. Jan Rudzinskyj je nepochybně zajímavý a inspirativní člověk, který jde svou vlastní cestou i když to není určitě vždycky jednoduché. Kniha rozhodně stojí za přečtení a já doufám, že tohle nebyl poslední autorův literární počin.

26.02.2016 5 z 5