Aires - Komentáře

Světlo a stínySvětlo a stíny

Kdysi mocné království Ravka protíná Vrása stínu, pás neprostupné temnoty, kde číhá smrt. Bestiální krvežíznivé volkry, roztrhají každého odvážlivce, který chce projít na druhou stranu. Ve Vráse je jen tma, kosti a smrt. Až do dne, kdy do ní vkročí Alina Starková. V ten den Vrásu ozáří světlo.

Velkolepé království Ravka, svět mocných grišů, je inspirované carským Ruskem. Je tu i mnoho magických a romantických nitek, které se splétají dohromady a výsledek je překvapivě kouzelný. Máme tu mystického Temnyje, neobyčejnou Alinu, jejího přítele Mala a v neposlední řadě také legendárního bílého jelena. Všichni mají svoji roli a je to nesmírně zajímavý propletenec. Celkově kniha působí jako závan něčeho jedinečného, co tu ještě nebylo. Je plná akce, nebezpečí, intrik i romantiky. V závěru přijde i pár nečekaných odhalení, které pořádně zamíchají kartami. I když má jisté nedostatky, přesto vás Griša okouzlí svojí grišovskou magií a udělá z vás fanoušky této série. :)

Záchranná pouť: Jeden muž, třicet tisíc psů a cesta poslední naděje dlouhá milion milZáchranná pouť: Jeden muž, třicet tisíc psů a cesta poslední naděje dlouhá milion mil

Nesmírně zajímavá kniha o muži, který zachránil třicet tisíc psů, kteří by jinak zemřeli. Záchranná pouť vám ukáže drsný svět amerických útulků, kde je přes 80%psů uspáno a na záchranu před smrtí mají jen dny. Naštěstí existuje síť dobrovolníků a záchranných organizací, které berou psi z útulků a dávají jim šanci na nový život. Je to kniha plná naděje a příběhů se šťastným koncem. Kniha u které vám poskočí srdce radostí, když si přečtete o shledání adoptovaného psa a jeho rodiny. Naděje se ale mísí s beznadějí, protože spousta pejsků se svého nového šťastného života nikdy nedočká.

30 tisíc zachráněných psů. 90 tisíc utracených psů. Kniha plná naděje i beznaděje. Radosti i smutku.
Pokud vás příběhy psů k adopci a Grega Mahle zaujali, sledujte je na Facebooku: Rescue Road Trips :)

VadnáVadná

Vítejte ve světě, kde cokoliv jiného než dokonalost, je nepřípustné...

Lež, nevěra, špatné rozhodnutí nebo nedodržení morálních pravidel, se trestá.Udělali jste chybu? Na celý život si ponesete cejch. A to doslova. Budete označení jako Vadní, lidé, kteří nejsou Dokonalí a nezaslouží si stejně důstojný život jako ostatní. Celestine o tomto systému, který chrání společnost proti úpadku, nikdy nepochybovala. Jenže je skutečně nutné opovrhovat Vadnými, když to jsou jen lidé, kteří platí za drobné chyby?

Vynikající kniha, která vás prostě okouzlí. Moc povedená YA s utopickou společností, která připomíná třeba Ošklivé nebo Delirium. Pokud máte podobné knihy rádi, je Vadná sázkou na jistotu. Knížka je totiž neuvěřitelně napínavá, čtivá a dostane vás do kolen. Velká škoda, že o ní neví více čtenářů. Doporučuji, doporučuji a ještě jednou doporučuji :)

Dívka v červeném kabátkuDívka v červeném kabátku

Jedna dívka. Dva životy. Dvě jména...

Osmiletá Carmel se jednou ztratí své matce. Najde ji muž, který o sobě tvrdí, že je její dědeček, jenž se s rodinou v minulosti přestal stýkat. Tvrdí, že její matka měla nehodu a že Carmel s ním nyní bude muset žít. Jenže říká skutečně pravdu? A má Carmel léčitelské schopnosti, dar, v který věří její dědeček?

Kniha se zajímavou anotací i úvodem. Prvních pár desítek stran jste jako na trní, zabraní do čtení. Jenže pak děj začne zpomalovat, až se skoro zastaví úplně. Vypráví o odlišných životech ztracené Carmel a její matky. Očekávala jsem detektivku, thriller, kde se bude vyšetřovat, hledat, pátrat...

Ale v Dívce v červeném kabátku se vše nechává jen tak plynout. A na konci knihy se vše jako zázrakem na pouhých třech stranách (doslova), vyřeší.Knížka má potenciál a originální téma, ale prostě nelze psát celou knihu o ničem a pak udělat tramtadá, vše bleskurychle vyřešeno...

Hostina pro vrányHostina pro vrány

Výborné čtení, jako vždy. Ovšem bez oblíbených postav jako je Jon, Tyrion a Danny, měla kniha o trochu méně půvabu. Občas se kniha vlekla a poprvé se mi u knihy George R. Martina stalo, že jsem se krapet nudila. Nejslabší díl série, přesto však pořád kraluje mezi epickými fantasy a drží laťku vysoko :)

Dívka v leduDívka v ledu

Na začátku jsem měla chuť Dívku v ledu poslat k ledu...
Naštěstí jsem se brzo začetla a příběh si začala více užívat. Přesto nemohu souhlasit s tím, že si Dívka v ledu zaslouží nálepku bestseller. Četla jsem mnohem napínavější detektivky a thrillery, ze kterých doslova mrazilo. Dívce v ledu se nepovedlo mě vtáhnout do příběhu natolik, aby ve mě vyvolala nějaké emoce, chuť zabásnout vraha a fandit detektivce Fosterové. Byl to čtivý, průměrný příběh, kterému k dokonalosti chybí pořádná dávka akce a méně arogantní vyšetřovatelka :)

Strážci příběhůStrážci příběhů

Napínavá a čtivá knížka o vysněné schopnosti všech knihomolů - o cestování přímo do příběhů a pohádek :) Být o pár let mladší, tak jsem z ní naprosto unesená a hned vyzkouším, jestli když si dám na hlavu otevřeného Hobita, propadnu se taky do příběhu.:) Knížka je mířená na mladší čtenáře (cca 14+) a protože do té cílové kategorie už úplně nespadám, tak to pro mě nebyl životní zážitek, ale jen pěkné odpočinkové čtení. :)

Mrazivý oheňMrazivý oheň

Podvrženci, trollové, skrytá města a trollské čárymáry. Podivný příběh? Ten nejpodivnější...

Po dočtení této knihy jsem dost rozpačitá. Kniha sama o sobě je čtivá, zaujme a pobaví. Ale nesedí mi celkově ten nápad, který není domyšlený. Mezi námi žijí skrytě trollové. Podobají se lidem, ale mají své vlastní schopnosti. Žijí v utajených městech o kterých lidé nemají tušení a unikají jejich pozornosti (ještě je neodhalil ani Google Earth). Královstvím trollů vládne král nebo královna. A protože se musí nějak živit, posílají své děti, podvržence, do bohatých lidských rodin. V nich dítě vyrůstá a v 18-letech je pro něj poslán stopař, který ho má přivést domů, zpět mezi trolly. A pomoct mu vyluxovat bankovní konto rodičů. :D

Nemůžu si pomoct, ale tenhle svět mi přijde trochu na hlavu. Vážně autorka věří, že tohle může fungovat? Utajená města? Měla si z Harryho Pottera aspoň vypůjčit odpuzovací kouzlo proti mudlům. Vážně se mohou ztratit stovky bohatých dětí? Tohle chce kouzlo zapomnění z Harryho Pottera. A když se s někým skamarádíte a on vám po 5 dnech řekne, že jste troll a máte s ním jít do trollího zámečku, půjdete? :D

A ten konec, to byl prosím vážně konec? Kniha působí jako polotovar, hamburger, který někdo opekl jen z jedné strany a řekl si že už to stačí. Ve druhém díle nám Amanda Hocking asi naservíruje tu druhou půlku. :) Ale já bych radši prosím celý :D

IlluminaeIlluminae

V široširém vesmíru, na konci galaxie...ne, nežil tam Anakin Skywalker, jako ve Star Wars, ale hackerka Kady a její přítel Ezra. Na jejich planetu zaútočí nepřátelská korporace a oni musí být evakuování na vesmírnou loď. Jenže, nebyl by to pořádný vesmírný knižní Startrek, aby se jim nestalo ještě něco :D Na palubě zmutuje virus, rychle se šíří, flotile hrozí zánik a ještě k tomu se zbláznila jejich centrální umělá inteligence, která řídí vše.
Prostě je to pořádný průšvih :) Tuhle knihu budete hltat, je překvapivá, akční a hlavně originální svým zpracováním :) To je neobvyklé a proto na tuto knihu určitě nezapomenete. Ale klasický příběh bych si možná užila ještě o kousek víc :)

Rudý úsvitRudý úsvit

Tak tohle je kniha, pro kterou stojí za to běžet hned zítra i v antarktických mrazech do nejbližšího knihkupectví. Pierce Brown vytvořil chytlavé, návykové a pořádně drsné Hunger Games pro dospělé. Opět je v sázce svoboda národa, opět tu jsou mocní protivníci, lstivější a bezcitnější, než si umíte představit :) Společnost rozdělená na kasty, utiskovaní Rudí, mocní Zlatí. Spousta krve, pár pulsních zbraní a odhodlaný hlavní hrdina, který chce prolomit okovy a dát lidem svobodu :)
Výborné čtení :)

Odmítnutí poslušnostiOdmítnutí poslušnosti

Dostihová atmosféra, koně, žokejové a jeden starší vyšetřovatel, který se snaží přijít na kloub podvádění v dostizích :) Vynikající mix pro všechny koňské nadšence a milovníky drsnějších detektivek, kde o napětí není nouze :) Autor dal do vínku vyšetřovateli Sidovi Halleymu kopec odvahy i rozvahy, a postavil před něj pořádnou překážku - irského mafiána. A věřte, že není sranda se s ním pustit do křížku :) A už vůbec ne, odmítnout mu poslušnost :)

Císařovy čepeleCísařovy čepele

Nejlepší kniha, kterou jsem za dlouhou dobu četla.
Opět se potvrdilo, že i když mám ráda YA fantasy a dystopie, mojí největší srdcovkou je pořádná fantasy :) A Císařovy čepele jsou skvělá kniha, která si zaslouží místo na poličce vedle Tolkiena a George R. Martina :)

Třpytný dvůrTřpytný dvůr

Zajímavá a čtivá knížka, ale kde jsou ty doby VA, kdy jsem knihy od Richelle přímo hltala...
Třpytný dvůr se jí rozhodně povedl více než Neslyšno, hlavní hrdinka sympatická, prostředí lákavé a mužský hrdina je k sežrání. Ale bylo to krapet překombinované. K dobré knize by stačila i jen polovina děje. Neustále mi to připomínalo jinak okecanou pouť do Nového světa- Adorie/ Ameriky, za lovem zlata...
Ale i tak to bylo příjemné čtení :)

V pastiV pasti

Zajímavá kniha nabitá akcí, ve které si užijete parádní honičky, pronásledovačky a mistrovské přestřelky ve stylu Kobry 11 :) A tohle všechno má na svědomí holka, co prozatím hopsala na taneční akademii balet :) Jasně trochu přitažené za vlasy, ale bylo to čtivé a celkem mě to bavilo :) Jen škoda, že Layla připomíná neřízený granát a do všeho se vrhá po hlavě :D

22.12.2016

BolestBolest

Očekávaná detektivka o vyšetřovateli, který vidí duchy a cítí jejich bolest. Tajemna a duchů tu ovšem bylo pomálu, za to nedůležitých postav mraky. V cizích jménech a záplavě postav jsem se ztrácela. Zajímavý a chytlavý děj, ale v knize bylo tolik postav z divadla, že chyběl snad už jen údržbář a popelář, aby to bylo kompletní. :D

12.12.2016

Prastarý mečPrastarý meč

Rick Riordan má nekonečnou zásobu nápadů. Po předchozím seznámení s bohy Egypta, Říma a Řecka, tentokrát přichází na řadu bohové severské mytologie. Ódin, Frey, Thór závislý na seriálech nebo prolhaný záporák Loki? Seznamte se, to jsou noví hrdinové této série. Autor si drží svůj vtipný, lehký styl, knížka je proto sázkou na jistotu :) Skvěle pobaví a ukáže vám, že hrdinství je pěkně otravná a napínavá dřina :)

25.11.2016

Devátá stezkaDevátá stezka

Jednoduše perfektní, vtipné, napínavé. :) Susannah vážně není žádné ořezávátko, skvělými hláškami nešetří a k tomu Jesse...Co víc si přát :)

Stínová královnaStínová královna

Skvělá anotace, nadšené ohlasy a velká očekávání, s tím jsem do knihy šla. Nebylo to špatné, ale kniha postrádala něco, co by mě přinutilo se začíst a fandit hlavním postavám. Děj mi přišel zrychlený, místy překombinovaný a proto mi zpracování knihy nesedlo a hlavní hrdiny jsem si neoblíbila. V knize je totiž akce doslova na každé straně a tak si za jednu kapitolu užijete deset útěků, ještě víc kouzlení a ještě víc útoků...Skvělý nápad, ale na mě to bylo až moc překombinované. :)

Tažení do TearlinguTažení do Tearlingu

Určitě mě někdo podfoukl a vyměnil pravou úžasnou Královnu Tearlingu za tenhle blaf. Druhý díl byl totiž 500 stran o ničem, přesněji o čekání na útok mortského vojska. Během té doby se nestalo nic převratného a nějaká ta akce se rýsuje až na samém konci knihy. Navíc je kniha neosobní, bez emocí a víc prostoru než Kelsea mají postavy absolutně nedůležité. Tažení do Tearlingu doplatilo na typické prokletí druhých dílů, je jen záplatou pro věrně čekající čtenáře, aby měli co číst.

Kaleidoskop srdcíKaleidoskop srdcí

Příjemně čtivá oddechová knížka, patří mezi lepší v tomto žánru, ale na pět hvězdiček to není :) Za pár dní zapomenete o čem byla :) Hlavní hrdinka navíc po ostatních vyžaduje schopnost telepatie a protože její milý Oliver telepatii vážně neovládá, hádají se kvůli hloupostem :D A ten sladký závěr je možná až přehnaný, ale jinak to je čistá romantika :)

15.05.2016

Bez šanceBez šance

Knížka si vysloužila tři hvězdičky. Ne, že by byla průměrná. Je to dobrá kniha, která stojí za přečtení. Ale.. čekala jsem fascinující a temnou dystopii, jak se slibuje v anotaci. Nápad Rozpojení, zákon o životě, to je nesmírně zajímavé téma. Ale pořád mi v knize chybělo něco, abych si řekla, ano tohle je geniální. Bez šance na mě působí spíše jako kniha pro mladší čtenáře, hlavními hrdinové jsou totiž třináctiletí puberťáci a všechno to bylo takové ploché. Nedokázala jsem se do příběhu opravdu pořádně vcítit. Kdo ví, možná jsem prostě jen očekávala moc :)

02.05.2016

Měděná rukaviceMěděná rukavice

Měděná rukavice je ještě čtivější a chytlavější, než první díl :) Jakmile se začtete, knížka vás už nepustí a vžijete se do Callova příběhu :) Opět s ním budete jíst lišejníky, bloudit chodbami Magisteria, čelit nové výzvě a doplňovat bodíky na jeho seznam zlosynnosti :) Vlažný začátek vám rychle vynahradí zbytek knihy :)

13.02.2016

Jedna jediná nocJedna jediná noc

Začátek celkem slibný, ale to následovalo potom, mě stálo všechny síly, abych knihu vůbec dočetla. Hlavní hrdinka si nechá líbit snad vše a věřte, že neuvěřitelné sexuální scény (např. když si to rychle rozdají, než se vrátí její manžel domů), vám rychle začnou lézt na nervy. Tohle bylo šlápnutí vedle. Omyl a katastrofa :D

15.01.2016odpad!

Útěk z teritoria smrtiÚtěk z teritoria smrti

Zajímavý nápad, který má určitý potenciál. Ale určitě by to šlo zpracovat lépe, mnohem lépe. Takhle je kniha kostrbatě napsaná a je v ní možné téměř všechno. Lovit obojživelníky na poušti, za jednu noc se naučit střílet líp než Katniss a podobných nelogických věcí tam bylo víc...:D Občas jsem si nebyla jistá, jestli to je parodie na Labyrint, nebo to autor myslí vážně :) Ale když dokážete okázale ignorovat všechny nesrovnalosti, není to tak zlé :)

10.01.2016

Běsni a zuřBěsni a zuř

Znáte už Brigid Quinnovou? Temperamentní dámu na prahu šedesátky, která loví vrahy, jako by nic a na potkání trousí vtipné hlášky? Jestli ne, je nejvyšší čas se seznámit :) I přes pokročilý věk Brigid nemá problém pronásledovat vrahy a kniha je tak plná akce. Zápletka je dobře promyšlená a v knize vás čeká spousta překvapivých zvratů :) Je to výborný thriller, ke kterému se ráda někdy vrátím :)

16.08.2015

Syn LondýnaSyn Londýna

Úžasná knížka plná jedinečných nápadů. Autorova fantazie je asi nekonečná a Londýnem tak pobíhají zlí lešenovlci, po kolejích se prohánějí vlakoduchové a v lampách tančí víly :) Londýn vám ukáže svoji skrytou tvář. Kniha je čtivá a promyšlený svět vás pohltí. Jediná moje výtka je proti chování postav. Občas se prostě nechovají uvěřitelně. Ale jinak se mi kniha líbila a jestli chcete zkusit originálnější městskou fantasy, Syn Londýna je dobrá volba :) Po jeho přečtení se budete na žárovky, dráty a cihly dívat úplně jinak.:)

16.08.2015

EdenEden

Snila někdy vaše romantická dušička o dokonalém klukovi, který by vám při měsíčku ukázal všechna souhvězdí? Pokud je odpověď na předchozí otázku ano, tak popadněte knihu Eden a seznamte se s Ryanem Westlandem. V knize si s ním užijete spoustu romantiky, s kterou to autorka trochu přepískla. Je škoda, že se cestování časem a planetce, okolo které se vše točí, nevěnovala více. .Knize dávám tři hvězdičky, je to milá čtivá knížka, kterou zvládnete přečíst za jedno odpoledne. Oddechová pohádka o tom, jak zachránit svět :)

13.07.2015

Zlomená srdceZlomená srdce

Zlomená srdce je perfektní kniha pro zpříjemnění dne.Jde o nenáročnou, mírně klišovitou knihu se ztřeštěnou hlavní hrdinkou, která se čte rychle, skvěle vás pobaví a není v ní nouze ani o dojemné a romantické chvilky. Výborná oddechovka :)

08.01.2015

Krásná katastrofaKrásná katastrofa

Skvěle napsaná kniha, která se zaměřuje hlavně na nefunkční vztah Abby a Travise..Kniha je jako jízda na horské dráze.Nahoru a dolů.Mají světlé chvilky, plné lásky a romantiky, kdy máte v krku knedlík a přejete jim, aby už vše bylo v pořádku.A pak přijde pád dolů.Kniha je čtivá a nebudete se od ní moct odtrhnout.Společně s Abby a Travisem prožijete střídavě oblačno v jejich vztahu..I když jsem občas měla problém s hlavními hrdiny a jejich chováním, ve výsledku se mi Krásná katastrofa opravdu líbila a nejspíš bude patřit mezi ty knihy ke kterým se vícekrát vracím..

19.11.2014

Barvy smyslnostiBarvy smyslnosti

Děs a hrůza..Porno je oproti tomuto velmi slabé kafe.Žádné city ani láska..Hlavní hrdinka Summer je opravdu nymfomanka a touží objevit své nejtemnější touhy, bohužel až moc nepředstavitelně temné a zvrácené.Je mi líto, ale se Summer jsem se opravdu nijak ztotožnit nemohla..

29.10.2014odpad!

Noční rozkošeNoční rozkoše

Na tuhle sérii jsem slyšela samou chválu, ale mě zklamala.Postavy jsou sice zajímavé a kniha má dobrý potenciál, ale příběh je hodně nerealistický a autorka bohužel měla potřebu čtenáři neustále opakovat, jak velkou chuť na sebe hlavní hrdinové mají..Takže za mě podprůměr..:(

25.10.2014

Na hraně zapomněníNa hraně zapomnění

Pěkná pohádka o setkání dvou lidí, kteří věří, že nejsou připraveni na vztah a po většinu knihy bojují se vzájemnou přitažlivostí.To vše během cestování napříč Amerikou.Příběh je jednoduchý, věčné cestování autobusem je po čase nudné, protože se příběh nijak nerozvíjí..Ale stojí za to se nudnějšími pasážemi prokousat, protože konec knihy vám doslova vyrazí dech! I přes uvedená negativa ve mě kniha nakonec zanechala dobrý dojem. Je to skvělá romantická oddechovka! :)

18.10.2014

Zůstaň se mnouZůstaň se mnou

Krásná knížka s jednoduchým dějem, který ji ale na zajímavosti neubírá.Je napsaná lehce a čtivě, jako oddechovka, ale donutí vás se nad ní zamyslet.Při čtení si uvědomíte, jak jednoduché je vše ztratit a příběh vás silně zasáhne, protože to co se stalo Mie se může stát každému z nás.Patří k těm knihám, které ve vás zanechají dojem.

18.10.2014

Pod nekonečnou oblohouPod nekonečnou oblohou

Začátek knihy je zmatený, velké množství pojmů a žádné vysvětlení.Autorka vás zkrátka hodí do rozjetého příběhu a zorientovat se v něm už musíte sami.To, že jsem novému světu nerozuměla mě od čtení odrazovalo a kniha mě nebavila.Ale radím vám to nevzdávat a u knihy vydržet, protože když se prokousáte první stovkou stran, kvalita příběhu se zlepší.Zvyknete si na hlavní hrdiny a jejich komplikovaný svět a poté už si můžete příběh jen vychutnávat.Kniha se mi tedy nakonec líbila.

04.10.2014

Tygrovo prokletíTygrovo prokletí

Tygrovo prokletí je skvostná chuťovka.Plná akce a scén ala Indiana Jones.Příběh je nápaditý, neotřelý a až na dost natvrdlou hlavní hrdinku je dokonalý.Už kvůli oběma tygrům stojí za to si knihu přečíst.Tygří bratři jsou originální postavy a oba mě chytili za srdce.Dost už bylo upírů, vlkodlaků a andělů, teď tu jsou jedineční plyšoví prokletí tygříci, co čekají na osvobození! :)

22.08.2014

PřechodPřechod

Přechod mě nadchnul.Při čtení jsem sice místy měla nutkání nějakou tu nudnější pasáž přeskočit a pochybovala jsem o tom, jestli vůbec rozuzlení na konci bude stát za to..A stálo.Právě závěrečná část na mě nejvíce zapůsobila a ačkoliv má Přechod své mouchy, udělal na mě silný dojem.Je jednou z knih, které mají skutečně poutavý děj a které vás něčím osloví..Navíc vybočuje z řady upířin, protože Cronin stvořil opravdové bestie, vampýry, kteří by Edwarda ze Stmívání hravě rozcupovali. Cronin stvořil monumentální příběh, detailně propracovaný a s jedinečnou mrazivou atmosférou.O jeho kvalitách vás přesvědčí zejména poslední stovka stran a skvělý závěr.Jen si připravte dávku trpělivosti a odvahy, kterou budete potřebovat na probojovávání se kupou zbytečně dlouhých popisů..

Hot BoysHot Boys

Hot Boys si zaslouží plný počet hvězdiček.Kniha mě při čtení celou dobu bavila, zvláště hlášky Chrise.Příběh je zahuštěný tak neuvěřitelnou dávkou sexappealu, erotiky a charismatem Chrise, že snad žádnou ženu nenechá chladnou.Může se zdát, že jde jen o jednoduchou, prostou romanci bez nějaké větší pointy, ale opak je pravdou.Kniha je i plná akce a napětí souvisejícím s Tařinou minulostí.Chrise si po pár stránkách oblíbíte a tak mu jistě odpustíte i pár jeho negativních vlastností, jako je přílišná sebedůvěra a občasná arogance.:D

ProhnanýProhnaný

Prohnaný je svižná urban fantasy, kde po zemi pobíhají různé verze Bohů, fae a dalších mytologických bytostí.Spojení mytologie s naším světem je zajímavé a děj je strhující, nabitý vtipnými hláškami a plný akce.Postavy- Atticuse a hlavně vlkodava Oberona si oblíbíte.Kniha se mi líbila a nevím co jí vytknout.Snad jen někoho mohou zaskočit podivná irská jména.V knize se malinko prolévá krev , takže to není žádné růžové love čtení pro choulostivé...To ale k žánru urban fantasy patří a knihu můžu přirovnat ke knihám Jima Butchera. .Kniha je pojatá s nadhledem a se specifickým humorem.Doufám, že další díly Proklatý a Praštěný si udrží laťku, kterou si autor nastavil..

Krvavá horečkaKrvavá horečka

Tento díl se mi líbil víc než ten první.Mac prodělala změnu k lepšímu, Barrons je pořád stejně záhadný..Z knihy také naštěstí zmizely věty, které mohly naspoilerovat děj.Kniha je méně akční než minulý díl, ale nedostatek akce v průběhu knihy si vynahradíte na konci.Kniha zase končí neskutečným cliffhangerem a většina vašich otázek zase zůstane nezodpovězená.A ta pro mě nejdůležitější otázka pořád zůstává- co je sakra Barrons zač?

02.06.2014

Čistá krevČistá krev

Knize dávám tři hvězdičky- průměrné hodnocení.Není to propadák, ale ani kniha ke které bych se chtěla vracet.Nejvíce mi vadili pomatené postavy a neustále střídání vyprávění z úhlu různých postav.Také mi nesedla hlavní hrdinka Charlotte..Je nesympatická,chová se zmateně a hodně tápe.Navíc neváhá muže, kterého miluje, využít, zmanipulovat a pošlapat jeho srdce.Jedná se o průměrnou paranormální romanci.Nechci být moc přísná, ale myslím si, že můžete najít lepší knihy podobného žánru.

19.04.2014

1 2 >