acul.p acul.p komentáře u knih

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Řekla bych, že nejslabší kniha této autorky, ale četla se dobře.

25.07.2022 3 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Skoro stejně tak dobrá jako Hana, ale konec mě tak trochu zklamal.

05.11.2018 4 z 5

Láskou ji nespoutáš Láskou ji nespoutáš Atticus (p)

Prostě nádherné :)

16.05.2018 5 z 5

Autismus & Chardonnay Autismus & Chardonnay Martin Selner

Skvělá kniha, opravdu mi o autismu řekla něco nového :)

03.04.2018 5 z 5

Impérium Impérium Roman Bureš

Perfektní závěr skvělé trilogie, až je mi líto, že už to končí...

22.03.2018 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Klasická Brownovka, která neurazí, ale ani nenadchne. Příběh byl dobrý, čtivý, napínavý, ale myslím, že měl Dan Brown už lepší knihy. Nicméně se mi líbilo, že jde s dobou a umí dobře popsat současnost a technický pokrok :)

20.02.2018 3 z 5

Špecialistka Špecialistka Stephenie Meyer

Nejsem zrovna fanoušek špionážních románů, ale byla jsem zvědavá na novou knihu S. M., protože jsem byla nadšená jejím Hostitelem. A musím říct, že to byla pecka... nejprve jsem se nemohla prokousat přes prvních sto stran, ale pak jsem řádky jen hltala.... napínavé a plné akce a zvratů až do konce :) Prostě super... A prý se podle knihy bude chystat seriál, tak na ten se opravdu těším ;)

12.02.2018 5 z 5

Devět dní Devět dní Zuzana Strachotová

Skvělá kniha, spousta akce, napětí a i trocha nepřeslazené romantiky pro nás holky :) Snad se brzy dočkáme pokračování :)

27.01.2018 5 z 5

Humans of Prague Humans of Prague Tomáš Princ

Pět hvězdiček je v tomto případě nedostačujících. Kniha je jednoduše skvělá a moc hezky zpracovaná :)

11.12.2017 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Kniha nebyla špatná, zápletka dobrá, hezky se to postupně rozvíjelo, i napětí nechybělo, ale konec.... připadal mi strašně uspěchaný, jakoby narychlo napsaný oproti předchozímu pozvolnému rozplétání případu. A i to rozuzlení bylo takové nijaké, mdlé.

16.11.2017 3 z 5

Policistka volá o pomoc - problém s integrací nelze vyřešit na ulici Policistka volá o pomoc - problém s integrací nelze vyřešit na ulici Tania Kambouri

Velmi aktuální téma před kterým by se neměly zavírat oči...

15.09.2017 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Dlouho se mi nestalo, že bych knihu louskla za odpoledne, ale s touhle to jinak nešlo :)

28.08.2017 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Přečteno jedním dechem během 24 hodin :) Opravu krásná kniha.

02.08.2017 5 z 5

Vše, co jsme milovali Vše, co jsme milovali Pam Jenoff

Moc hezký příběh, líbil se mi stejně jako Velitelovo děvče :)

22.07.2017 4 z 5

Chlapec na vrcholu hory Chlapec na vrcholu hory John Boyne

I druhý Boyneův chapec je úžasný, i když ne tak sympatický, jako byl Bruno. Nicméně citlivě naservírované těžké téma, čtivé pro děti i pro dospělé. A co pro mě bylo na knize to nejúžasnější, tak to že nám autor dal zase možnost se alespoň na chviličku setkat s Brunem :)

21.05.2017 5 z 5

Můj dědeček by mě popravil Můj dědeček by mě popravil Nikola Sellmair

Skvělá kniha k zamyšlení. Rozhodně mě inspirovala, abych si přečetla i další podobné příběhy :)

11.05.2017 5 z 5

Hluboký hrob Hluboký hrob Steve Robinson

Skvělé, úžasné, napínavé :)

04.05.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Vím, že tyhle bestsellery mívají obvykle větší reklamy než příběh, proto mě kniha mile překvapila.... napínavá od začátku až do konce, plná zvratů :) Jen ten konec mě šokoval a nějak nevím, co si o něm myslet :D

23.04.2017 4 z 5

Stopy v krvi Stopy v krvi Steve Robinson

Tak tohle byla pecka!!! Po dlouhé době kniha, která mě na začátku chytila a do konce nepustila, musela sem číst každou volnou chvilku :) Opravdu krásně zamotaný příběh s velmi překvapivým závěrem ;) Těším se na další případ Jeffersona Tayta.

20.04.2017 5 z 5

Utajená léta Utajená léta Barbara Hannay

Romantika, válečné dobrodružství a rodinná tajemství... ideální kombinace a moc příjemné, nepřeslazené čtení :)

15.04.2017 5 z 5