Ztracené dny

Ztracené dny https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29183/ztracene-dny-emily-strange-29183.jpg 4 177 21

Emily Strange série

Emily Strange – charakteristika: 13 let. V tomto díle ztratí paměť, najde svoji pratetu, kočky, a dokonce svoji golemku! 13 věcí, které najdeš v prvním románu Emily Strange: 1. záhadu 2. úžasného golema 3. vychytané projektily 4. čtyři černé kočky
5. amnézii 6. kalamitní poker

Emily The Strange - The Lost Days , 2007

Wasdy
Wasdy
25.04.2022 4 z 5

Kniha je super. Moc doporučuji.

Nikusha
Nikusha
17.09.2019 4 z 5

Přečteno asi za dvě hodinky. Knížku jsem si vybrala podle přebalu, protože jsem se s Emily hodně setkávala jako s kresbičkou na netu. Tak teď už konečně vím o co jde a musím říct, že je to hodně zvláštní četba. Řekla bych takové příjemné fantasy, vůbec jsem netušila co se z toho vyvrbí. Knížka je sama o sobě krásně zpracovaná a Emily je mi hodně sympatická. Jó, byly to fajn strávené dvě hoďky :)

Neloušek
Neloušek
01.05.2018 4 z 5

Když jsem si tuto knihu přečetla, byla jsem ráda, že jsem tak učinila. Velmi se mi líbilo originální zpracování formou deníku, samostatného textu a rozhovorů. Knížka mě sice ze začátku trochu nudila, ale poté už jsem ji nemohla přestat číst, protože se hlavní hrdinka Emily, která je samotářka, začala kamarádit s jedním chlapcem. Jenže Emily pracuje na tajných vědeckých pokusech, které nikdo nesmí vidět. Poté vytvoří svoje identické dvojče, které má stejné myšlení jako ona sama. Jenže to se nemusí být vždy výhoda....
Dávám čtyři a půl hvězdičky, protože Emily někdy až moc dlouho rozebírá svoje vědecké pokusy, ale třeba já už jsem byla zvědavá, co se stane jako další.

Tiffanyunicorn
Tiffanyunicorn
19.10.2017 5 z 5

Tahle kniha mě docela natchla pěkne obrázky

parvitas
parvitas
17.10.2017 2 z 5

Emily Strange bola divna a myslim, ze tu vek treba dodrzat, ale moja temna stranka jasala!!! Proste taketo weird knihy mozem. Bacha, su to golemovia z mrtvych a pozosivanych tiel, pasce, zaskolactvo, nevhodne darebactva a tak podobne... Mne sa knihy tiez pacili, a velmi, ale myslim, ze ich dcera uplne nepochopila, zdali sa jej iba zabavne. Tu bizarnost tam nevidela vobec.

hellena1523
hellena1523
21.01.2017 3 z 5

Emily je skvělá! V každém věku! Moc se mi líbí grafické zpracování, ale další díly mi přišly lepší...

CrazyDuck15
CrazyDuck15
02.07.2016 5 z 5

Knihu jsem četla, když jsem byla trochu mladší a neskutečně se mi líbila. Samotná Emily pro mě byla dlouho vzorem holky, jakou bych se ráda stala.
A přestože nyní jsem starší a zajímají mě jiné věci než Emily, dodnes mi nad postelí visí její velký plakát a v nohách postele se mi opírá nafukovací rukavice s potiskem mé tehdejší hrdinky.
Skvělá knížka.

brčko-A
brčko-A
27.06.2016 4 z 5

Ano,je to pěkná kniha. Ale čekala jsem od ní víc.

LadyCharlene
LadyCharlene
13.01.2016 5 z 5

Emily jsem, jako mladší dívka, zbožňovala. Zobrazovala ztracené dívky, které nezapadají, ale Emily to neřeší, naopak jí to tak vyhovuje, má přece svoje čtyři kočky a fantazii. Knížka byla kouzelná. Prostředí tak skvěle popsané, že si ho dokážete živě představit Nádherné ilustrace, zajímavý děj, překvapivé rozuzlení, upřímně jsem si přála, aby to pokračovalo dál. Určitě si Emily přečtu znovu

annakolin
annakolin
17.08.2015 3 z 5

Tahle kniha, mě docela oslovila, protože i já jsem trochu podivínská, avšak ne každému se může Emily dobře číst. Kniha je ale občas zamotaná, protože autor píše jako kdyby si myslel že každý o Emily už ví všechno :-D.

Necromortis
Necromortis
05.05.2015 5 z 5

Tahle kniha se mi líbila od začátku až do konce, nicméně další tři, které přišly po ní už pomalu působily, že je autor/ka potí z posledního -stejně tak, jako Relikvie Smrti od Rowlingové. Poslední kniha Emily Strange byla už naprostá blböööst.

ellypusik
ellypusik
25.08.2014 2 z 5

Za mě bohužel nudné a nezajímavé.

MissBlack
MissBlack
02.09.2013 3 z 5

Nedivím se, pokud by z knihy lidi měli nějaké rozpolcené pocity. Myslím, že totiž přesně to je účel - bude Vám připadat, že ta kniha je prostě divná. Divná, ale svým způsobem dobrá. A vzhledem k tomu, že je to o Emily Divné, tak se není čemu divit:)
Mně se to líbilo.

Terezk-a
Terezk-a
12.06.2013 4 z 5

Je tajemná, ale to se mi líbí. Děj je někdy nudný a jindy zase napínavý!

Sci-fi

Enefersis
Enefersis
09.02.2013 3 z 5

Tak tahle kniha patří do kategorie „taková blbost, až je to dobré“ :D Ačkoli jsem očekávala něco úplně jiného, zklamaná jsem nebyla, ba naopak- některé části mi pěkně polechtaly bránice a svým „Emilyovským“ způsobem to bylo i napínavé.

muchomurka
muchomurka
16.01.2013 3 z 5

Vtipná knížka, byla jsem napnutá, jak to dopadne. Je pravda, že ze začátku mě moc nebrala, ale pak jsem ji dočetla jedním dechem.

MysticHaa
MysticHaa
02.06.2012

Tyická knížka pro typické puberťačky ... Moc se mi líbí :)

mikki123
mikki123
15.04.2012 5 z 5

Prostě super knížka. Není co dodat. +Jsou v ní super obrázky.

Kituna
Kituna