Zrzka se odhaluje

Zrzka se odhaluje https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191865/bmid_zrzka-se-odhaluje-z3x-191865.jpg 4 350 52

Zrzka série

Zrzce Grace jde všechno jako po másle. Zkouší svou vysněnou roli v muzikálu na Broadwayi a telefon jí zaplavují „žhavé“ textovky a fotky od jejího miláčka Jacka Hamiltona, kluka, na kterého si brousí zuby snad každá ženská od západu po východ. Bože, vždyť Jack je filmová hvězda a na vrchol dokáže neomylně dovést nejen Grace, ale i svou kariéru… Co na tom, že Grace žije v New Yorku a Jack v Kalifornii? Jenže idyla netrvá dlouho. Vztah na dálku je pěkná dřina, stejně jako nutnost udržet ho před neodbytnými novináři pod pokličkou. Společných víkendů, byť sebevášnivějších, je žalostně málo a Jackovy fanynky? Tak ty jsou jako utržené ze řetězu — nedají mu chvilku pokoj. Kromě toho si na Grace už dlouho dělá zálusk její dávná láska Michael, jenž jí kdysi zlomil srdce a teď ji chce získat zpátky. A když se začne proslýchat, že Jackovy city k nádherné, nohaté bývalce dosud nevyhasly, Grace zapochybuje. Dokáže jejich vzájemné pouto vyvážit nevýhody vztahu na dálku, nebo dá Grace přednost klidu a jistotě, kterou jí nabízí Michael?... celý text

Kristy.Seb
13.11.2021 4 z 5

Nedělej si takové starosti s tím, o čem si myslíš, že bys to měla mít. Postarají se o to, co máš.

Musím říct, že mě ta "nevyspělost" Grace vlastně baví.

Ivetinka
22.12.2020 3 z 5

Dobře se to četlo... i když jsem nečetla 1. díl.

viola5163
14.07.2020 3 z 5

Čtivé, vtipné, nápadité a poučné.

jinbr
10.05.2020 4 z 5

No, děj se už začal více někam vyvíjet, ale pořád tam bylo na můj vkus hodně zdlouhavých popisů sexu. Takže jsem spíše přeskakovala, aby mi zbyla jen ta dějová linka.

Myška43
03.03.2020 4 z 5

Bavila mě celá série až na tu hromadu orgasmů. Někdy už to bylo opravdu moc!!!!

LucijeT
29.09.2019 odpad!

Fakt jsem doufala, že to bude lepší než první díl, ne. Bylo to mnohem horší. V prvním díle se mi podařilo si v sugerovst, že Grace nec není 33. V druhém už mi to prostě nešlo a jestli mi něco vadí, tak ženská ve 33 letech s mentálním rozpoložením ženské o 10 let mladší. Alev tak hlavně, že se během předehry zvládne 5x udělat a při sexu ještě 10x. To mi přijde přitažené za vlasy. Nicméně jsem to dočetla jen kvůli Jackovi, kterej mi byl sympatickej. A další díl si opravdu veeeeelmi rozmyslim.

Charmedka
13.04.2019 3 z 5

Kniha rozhodně neztratila na čtivosti a čtenářky se konečně dočkají i pořádnějších erotických scén. Právě erotické scény občas bývají kamenem úrazu, naštěstí tahle série s tím nemá problém. Nejsou nijak hloupé, čte se to vážně dobře.

Série mě baví, ač se teda nejedná o žádný zázrak, který by jste si musely přečíst znovu, tak je to příjemná série, která se dobře čte a rozhodně neurazí.

Andynka
29.03.2019 3 z 5

Po prvním díle, jsem se do dalších pouštět nechtěla. Ale jelikož je to útlá kniha, řekla jsem si, že tomu dám ještě šanci. A jsem ráda, že jsem to udělala. Tohle bylo mnohem zábavnější a ctivejsi než první díl. Pořád je to naprosto oddychove čtení, ale to se mi hodilo. Jsem nadšená.

LadyHip
21.06.2018 5 z 5

Další skvělý díl. Bavila jsem se celou dobu a zoufale málo spala, protože jsem prostě nedokázala přestat číst :) A teď hurá na finále.

Lee7
15.06.2018 4 z 5

Pěkné zakončení série. Trochu růžové a něco se opakovalo, ale bavila jsem se.

munka
11.04.2018 4 z 5

Pekné čítanie, humorné zápletky, neskutočný rozchod a následné zbližovanie. Všetko pre romantičky.

lenochod6
23.03.2018 4 z 5

U první půlky knihy jsem se nudila, což bylo přesně naopak jak v prvním díle, ale konec byl super. Jinak v rámci románů pro ženy taková normálka.

knihamouder
27.02.2018 3 z 5

Vztah na dálku dá někdy pořádně zabrat. Není tedy divu, že se Bláznivka a Briťák snaží využít každé společné chvilky ke zchlazení svých rozžhavených těl. Zrzka je vážně bláznivá a není si jistá, co chce od života...
Lechtivé čtení s humorným nádechem.

georginaa
31.01.2018 4 z 5

Nenáročný románek, hledání místa v životě a lásky, která nikdy není jistá, pokud druhému neuvěříte, že je to na celý život.

mac.martina
03.01.2018 5 z 5

Moc pěkné pokračování příběhu Blázniky a George :-) Knížka se mi moc líbila a příběh jsem skoro prožívala s hrdiny... moc doporučuju :-)

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

jolca-jolly0953
16.06.2017 5 z 5

Určitě lepší jak první díl :-) tak hurá do třetího.

Market = )
28.05.2017 3 z 5

No... Pořád fajn, ale tentokrát úplně nadšená nejsem. Moc nemusím dramatické zvraty a v knížce bylo vážně docela dost chyb a nesrovnalostí (jak už tu bylo zmiňováno). Otázka je, jestli to mohl změnit třeba překlad... Na druhou stranu jsem přesvědčená, že některá hnutí mysli (co měla Grace) jsou docela zajímavým exkurzem do myšlení žen :-).

havrmoni
12.05.2017 3 z 5

Po tomhle díle u mě Grace ztratila i tu trochu sympatií co jsem k ní měla. Takhle se chová 33 letá žena? Bláznivá,ulítlá jo to beru,ale ty její ,,hysteráky"?? Přiznávám,že jsem trochu přeskakovala,hlavně některé pasáže. Opakovali se z prvního dílu,ale na rozdíl od něj mělo tohle nějaký děj.

avalonek
19.04.2017 3 z 5

Dalo se to..Víc nemám co bych dodala..