Zrada

Zrada https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40618/zrada-40618.jpg 4 68 12

Stopy hrůzy 51, ze série Ulice strachu. Odhalené Tajemství! Jaké strašlivé události se váží k ulici Fear Street? Nora to vi. Ví, kdy hrůzy začaly. Zná příběh mladá dívky upálené na hranici - a krvavou historii msty mezi dvěma rodinami táhnoucí se více než 300 let! Nora to ví, a chce to povědět. Ale jste si jisti, že si to přejete slyšet?... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , Signet

The Betrayal , 1993

mario.nette
14.03.2024 5 z 5

Tyhle tři díly jsou nejlepší ze všech Stop hrůz. Moje srdcovka :) Plus knížka Prokletí rodiny Fearů na to nějak lehce navazovala. Mám plno knížek Stopy hrůzy a je to můj poklad :)

MiskaMa
03.10.2023 5 z 5

Série Zrada, Tajemství a Požár je ze všech Stop hrůzy moje srdcovka. Je asi fakt, že když jsem byla mladší, tak jsem to žrala víc, než teďka, ale pořád to má svoje kouzlo...

uzivatel83509
23.07.2023 5 z 5

Super čtení, byť jsem ze série jako první četla dvojku. Spor dvou rodin, který se táhne staletí a začalo to právě tady... miluji Fear street a ten podělanej ohořelej barák na konci ulice :-) já to prostě žeru a jsem ráda, že jsem se konečně dočetla, jak to všechno začalo.

hippiesak
06.12.2022 5 z 5

No konečně zase po čase starej dobrej R.L.Stine, jak ho mám rád. Detailně popsaná situace, pěkně propletený děj, různé časové osy a hlavně! 1. díl za 3. Takže žádná krátká bezduchá "pocketbook". Těším se na dvojku a po dlouhé době dávám "doporučuji" na tuto útlou knihu o cca 150 stranách... ;)

Martin82
09.05.2022 3 z 5

Překvapuje mě vysoké hodnocení knihy. Nějak mě to prostě nechytlo, možná děj ze 17-18. století a hodně postav v druhé polovině knihy není můj šálek....Ale zase že by to byla velká nuda to se napsat nedá. Takový prostě trošku lepší průměr 60%

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

No jo, Fear street ta má pořád něco. A pořád se tam něco děje a bude dít. Tak vzhůru do čtení, ale jen s rozsvícenou lampičkou a nebo odpoledne. Ale né když jste sami doma a v noci.

Misan1993
28.05.2017 5 z 5

Na edici Stopy hrůzy teda kvalitní čtivo :)

Dinosaur
20.12.2015 3 z 5

(5/10) No... mám pocit, že tenkrát, když mi bylo o hodně méně než teď mě to celkem dost bavilo, ale teď už jsou mé nároky poněkud vyšší. Vadily mi hlavně nepříliš propracované postavy či jejich předvídatelné a někdy i přiblblé jednání. Ale jistá chytlavost se tomu upřít nedá.

anna2449
12.11.2015 5 z 5

Tak tohle me neuveritelne dostalo.!
Cetla jsem kdyz mi bylo nact.Kdyz jsem dosla k pasazi kde upalovali divku na hranici tak mi nebudete verit ale me to rozplakalo.Opravdu jsem se rozbrecela.A pokud toto kniha dokaze tak ja proste nemohu jinak nez plny pocet.a jsem stastna ze tento klenot mam

kristyna4415
29.07.2014 5 z 5

Parádní 1 díl Ságy Fearů..:-) ted jdu na druhý díl :-) sice jsem uz vsechny cetla ale nedá mě to a musím si to přečíst znovu .-)

Moňa69
26.02.2014 5 z 5

Jé, tak série Zrada/Tajemství/Požár patří ze všech Stop hrůzy k mým nejoblíbenějším, zřejmě jsem si rodinu Fierů (Fearů) nezamilovala jen já, ale i sám autor, soudě podle toho, že o Fearech pak vyšly ještě nejmíň další čtyři knihy a pojmenoval po nich celou ulici.

Dandulka
19.07.2012 5 z 5

Tahle minisérie se mi moc líbila a s každým dílem je zajímavější.

Robert Lawrence Stine
americká, 1943