Zmizelá čarodějka

Zmizelá čarodějka https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344764/bmid_zmizela-carodejka-6WW-344764.jpg 5 12 3

Čarodějky série

Čarodějky se na téhle planetě vyskytují, co si kdo pamatuje. Vaří odporné lektvary v kotlících a poletují na košťatech oblohou. Chichotají se. Pronášejí kletby. Mají kočky. Spousta lidí si myslí, že čarodějky jsou ztělesněné zlo a že chodí jen v potrhaných černých šatech, špičatých kloboucích a mají zahnuté nosy, ale to je většinou nesmysl. Rozhodně je to jen část pravdy. Pokud náhodu hledáte celou pravdu, leží hodně hluboko. Až pod odpadním potrubím… Válka čarodějek skončila a z Rocky Čamodějné se stává opravdová čarodějka. Jenže pak se ztratí její kamarádka a vládnoucí čarodějka Čenda. Žumpanii si uchvátí pro sebe příšerná dvojice Felicita Netopýrová a Aga Kopytová. Proč najednou všude začínají mizet lidé? Nejvyšší čas na koktejl pro cestování časem! Dokáže Rocka rozlousknout záhadu mizejících čarodějek? Nebo se to povede vám?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Víkend

Witch Switch

Knihovnice01935
04.03.2021 5 z 5

Pokračování prvního dílu Války čarodějek, bylo stejně zajímavé a vtipné.

Verča16
10.10.2018 5 z 5

Už jsem četla i první díl a vůbec nejde říct který je lepsi. Obě dvě knihy zbožňují. I když je kniha pro menší tak mě to bavilo. Rychle se čte vžila jsem se hned od začátku. A nemůžu se dočkat 3 dílu. Kniha patří mezi mé nejlepší a nejvíc doporučuji ale spíše holkám.

Alizbetka
26.10.2017

Z tohohle dílů jsem strašně zklamaná. Očekávala jsem od něj něco víc. První díl byl lepší.

čarodějky

2016  93%Války čarodějek