Zkrocený

Zkrocený https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262045/mid_zkroceny-7ZV-262045.jpg 4 396 70

Zapletený série

Zarazte mě, pokud jste už tohle někdy slyšeli: holka potká sukničkáře, zamilují se do sebe a sukničkář se polepší. Hezký příběh. Až na to, že není náš. Náš je o moc barvitější. Když jsem se s Dee setkal poprvé, okamžitě jsem ji chtěl. Když ona uviděla poprvé mě, napadlo ji všechno možné, jen ne to, že by chtěla i ona mě – přišel jsem jí totiž úplně stejný jako každý chlap, co jí kdy vkročil do cesty, užil si a odkopl. Chvíli mi trvalo, než jsem ji přesvědčil o opaku. Nepopírám, že mezi mé hlavní přesvědčovací metody patřil sex. No, asi tušíte, kam tenhle příběh směřuje. Ale to nejlepší na něm není konec. Nejlepší je na něm cesta, kterou se ke konci dostanete.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Mladá fronta

Tamed , 2014

uzivatel83509
02.10.2023 5 z 5

(SPOILER) Tohle byla parádní jízda od začátku až do konce... Příběh byl super, hlavní postavy sympatický obě dvě (v předešlých dílech jsem Dee moc nevěnovala pozornost, ale fakt se mi líbilo, jak byla průbojná, přímá a hned se vším hotová), erotické scény opět parádně napsané a ty vtipné dialogy a situace - kolikrát jsem se musela smát hodně nahlas!
SPOILER : Z knížky jsem hodně nadržená (jak by řekla malá M.) :-) Matthew byl super, jak měl s Dee trpělivost a přežil i to sledování filmů... co mě překvapilo, jak Dee docela klidně reagovala na jeho polonahou bejvalku v bytě... A Deena matka, tak ta byla drsná s jejím ranním kvízem... stejně jako Matthewowa matka, když na něj vyrukovala s 50 odstíny :D a starej dobrej Drew zavřenej v bytě... no, prostě Drew :D

Jita160
26.10.2022 5 z 5

Pěkné a vtipné počteníčko.
Autorka to se slovem umí moc jsem se bavila.
Matthew byl v první řadě kamarád a to jak se snažil vzkřísit Drewa, když měl cože.... chřipku? :⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D bylo k poppukani..
Vztah mezi Mattewem a Dee začal nezavaznym sexem. On pak chtěl vše a ona utíkala bála se...
Ale copak se dá utéct před krásným, milý ,klidný ,zábavným,kamarádským a hlavně trpělivým sexy chlapem?

Andrea81
08.09.2022 4 z 5

Ani nevím proč, ale tato dvojka mi byla sympatičtější, než Kate a Drew. Možná na mě dělali dojem, že nejsou, až tak strašně dokonalí. Nevím. Každopádně palec hore.

Fidibus
17.12.2021 5 z 5

(SPOILER) Tentokrát se vyprávění ujímá Matthew, Drewův kolega a kamarád. Je také mladý, sexy a úspěšný, ale jinak vnímavý a trpělivý. Moc vtipně glosuje dění kolem sebe a své pocity. Zápletka je jednoduchá - láska k Dee aneb jak ji přesvědčit, že nejde jen o jednu noc. Je "šukatelsky krásná". Do toho sledujeme z druhé strany dění v 1. díle, lásku Drewa a Kate. Matt obětavě zachraňuje zhrouceného Drewa návštěvami za dveřmi jeho bytu ("bum"), zároveň řeší svůj vztah.
Líbilo se mi seznámení s Deeinou matkou - po telefonu, "Vítej v bunkru."
Mackenzie je sladká, např. řeší co znamená nadržený (prý moc nadšený) a pak je taky mooc nadržená...
"Seš si jistej, že si seš vážně jistej?"

Maruš.D
20.07.2021 5 z 5

Rozhodně oceňuji, že byla kniha kratší. 200 stránek pro Dee a Matthewa naprosto vyhovovalo. Čtení je nenáročné. Matthew je super kamarád, nadaný milenec a je tak dobře vychovaný, že je to snad sen každé ženy. Dee je náročná, komplikovaná, prostě žena, jak má být haha.
Zápletka je vcelku předvídatelná, ale i tak se to pěkně čte. Rozhodně stojí za přečtení, ale osobně mě příběh Kate a Andrewa bavil více.

johana3160
20.06.2021 3 z 5

Slusna oddechovka s davkou vtipu, sexu i teochou pribehu… celkem klasika

janqa410
14.06.2021 3 z 5

(SPOILER) Příběh Matthewa a Delores. Tu poblázněnou holku, jsem si zamilovala hned, když jsem s touto
sérii začala. Ovšem teď, v jejím příběhu se dozvídáme, že je to vlastně normální ženská s city a obavami, žádná pošahaná psychopatka. Matthew se mi líbil daleko víc než Drew, ale nedokážu říct proč, možná proto, že nebyl tak proflaklý sukničkář, přece jen už kdysi miloval, nebo si to alespoň myslel, na Drewovi se mi zase líbil více jeho důvtip. Kniha se četla moc fajn, žádné hluché místa, člověk se už těšil, jak to dopadne, ikdyž druhý díl série do příběhu trošku háže vidle, protože ve dvojce, už jsou přece ti dva manželé. Ale bylo příjemné dozvědět se i jejich pohled na věc.

Janicga88
30.01.2021 3 z 5

taky pěkné, ale není to ono když to nevypraví Drew:)

Charmedka
21.12.2020 3 z 5

Příběh Matthewa a Dee se odehrává v podstatě ve stejný čas jako ten Kate a Drewa, takže některé události jsou čtenáři již známy, jen tentokrát nejdete domu s předchozí dvojicí, ale s novou, což mě zas bavilo.

Kniha se četla moc dobře, ostatně jako dva předchozí díly. Byla nabitá erotikou, vtípky a díky Dee byla i dojemná a hezky romantická. Na druhu stranu Drew je větší přeborník v ironii...

Kristy.Seb
14.12.2020 4 z 5

Život je krátká, divoká jízda. Nesnažte se brzdit, nesnažte se všechno moc řešit ani to řídit.

Líbilo se mi, že se děj zaměřil na jinou dvojici.. Matthew se mi líbil. Byl sexy, byl milý, a byl sakra trpělivý.

kacenka6144
23.11.2020 5 z 5

Tak takhle série mě fakt baví. Je zajímavé, že i když knížky píše žena, tak mi přišlo daleko vtipnější vyprávění z pozice muže než ženy. Z některých komentářů sarkasmus jenom odkapával. Už se těším na poslední díl.

ovecka535
17.10.2020 4 z 5

Odpočinkové čtení v další sérii spisovatelky

Zuzanka45
06.09.2020 5 z 5

Krátká, odpočinková, pěkná kniha. Parádní na vypnutí myšlenek..

tittanie
24.07.2020

Četla jsem i předchozí díly. Je to fajn oddechové čtení přesně k vodě.

Angelika92
11.07.2020 5 z 5

Celkem zábavná, čtivá kniha. Je to opravdu oddychové čtení.

Vendulik
30.06.2020 4 z 5

U tohoto dílu jsem se musela nahlas smát.

petulkapeta
05.04.2020 5 z 5

Pohodovy a pekny příběh

Jejunka
09.03.2020 5 z 5

Tahle série je pěkná, oddechová, jednoduchá a dobře čtivá. Neočekávejte ovšem nic velkolepého.

Myška43
06.03.2020 4 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem, jako další díly. Doporučuji!!!! Příjemná oddychovka.

smejkalova.m
15.02.2020 4 z 5

Zbylé dva díly jsem četla po dlouhé pauze a bylo to fajn, co jsem hodně ocenila bylo to, že kniha byla jen na 200 stranách a nebyla tím pádem zbytečně natahovaná. :)