Živá voda - Objevy a vynálezy Viktora Schaubergera. Cesta pochopení a záchrany přírody. https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216929/bmid_ziva-voda-objevy-a-vynalezy-viktora-216929.jpg 5 2 0

Hornorakouský lesník, vodohospodář, vynálezce a filosof, který již ve dvacátých letech 20. století začal ústně i písemně varovat před naší dnešní krizí: před ekologickou krizí, o níž se předpokládá, že má jen velmi málo možností řešení, svými plavebními zařízeními a poznatky o síle vody ohromil všechen odborný svět své doby. Není divu, že se o něj zajímal Adolf Hitler i americká tajná služba. Za použití nového, dosud nepublikovaného materiálu ze Schaubergerova archivu přepracoval Olof Alexandersson své dílo a podstatně ho rozšířil. Podrobně popisuje funkci Schaubergerových vynálezů , jeho převratné poznatky a podstatná zastavení jeho života. Schaubergerova varování před ničením přírody jsou aktuálnější než kdykoli předtím!... celý text

Olof Alexandersson
švédská, 1917 - 2017
2009  100%Živá voda - Objevy a vynálezy Viktora Schaubergera. Cesta pochopení a záchrany přírody.
2019  100%Viktor Schauberger a tajemství živé vody : les jako energetické centrum krajiny

Kniha Živá voda - Objevy a vynálezy Viktora Schaubergera. Cesta pochopení a záchrany přírody. je v