Jedenáctá rozhodne

Jedenáctá rozhodne https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152238/bmid_jedenacta-rozhodne-1d3-152238.jpg 4 106 17

Ženský vyšetřovací klub série

Když je nemilosrdně zavražděn milionář Chaz Smith, zjistí Lindsay Boxerová, že vražedná zbraň je totožná s tou, kterou někdo vzal ze skladu důkazních materiálů na jejím oddělení. Vrahem může být kdokoliv – dokonce i její nejbližší přítel.

Literatura světová , Romány , Thrillery

Vydáno: , Alpress

11th Hour , 2012

anovy64
24.10.2023 5 z 5

Opět další čtivý a dobře napsaný díl. Od 18. dílu však série ztrácí na čtivosti. Škoda.

Stanas513
15.08.2023 5 z 5

Opět se prolíná několik dějových linií, což ale vůbec není na závadu. Nejvíc mě potěšil závěr, protože jsem se bála, že Lindsay nedopadne dobře...

moudivlacek
06.07.2023 4 z 5

Slušná detektivka, i když motiv není nic tak originální, přesto velmi dobře zpracovaný. Někdo zabíjí odporné drogové dealery a policie má podezření, že je to policista kvůli vražedné zbrani. Do toho se u bývalé filmové hvězdy u velkého domu se zahradou najdou dvě uřízlé hlavy bez těl a poté i další lebky. Detektiv Linds a parťák Rich mají plné ruce práce, bohužel dlouho ani v jednom případě nejsou stopy.
Ale jak pokračujete knihou, určitě odhalíte velmi brzy viníky v obou liniích. Také je tu hodně ze soukromí kamarádek členek Klubu. A je to takové vyladění příběhu. Protože nejsme přeci jen roboti a jen nepracujeme, stejně jako hrdinové. A někdy se práce může odrazit i v našich soukromých životech.

cukrovka
31.08.2022 4 z 5

Příjemné oddechové čtení. Zajímavé a napínavé. Kromě detektivního vyšetřování se dozvídáme i hodně ze soukromí hlavní hrdinky a jejích kamarádek.

mariva
28.05.2020 3 z 5

Protože jsem nečetla žádný z předcházejících dílů série, chvilku jsem se v postavách ztrácela. Ale zdá se, že to může být docela zábavné čtení, tak zkusím i další díl.

koki.veru
14.08.2019 5 z 5

Po nějaké době jsem se opět vrátila k této sérii a pokračovala v dalším dílu. Příjemné počtení, ženský vyšetřovací klub a jeho členky jsem si moc oblíbila. :)

Eva514
07.05.2019

Knížky se čtou dobře. Je to napínavé. Jinak to ale nemá s detektivkou moc společného.Vyšetřování velice žádné, všude jen popisování jak se všichni cítí. Omáčky kolem toho je šíleně moc,ale jinak detektivka spíš k smíchu. Přijde mi ,že si to rozuzlení vycucá z prstu. Většinou na to přijdou stejně náhodou. Nevím no. Mám přečteno všech 11 dílů zatím. Je to spíš parodie na detektivku, ale nemám co číst, takže čtu dál :D

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

medlovice
18.02.2018 4 z 5

Bez zbytečné omáčky ze soukromí, svižné, čtivé , napínavé.

ivoiro
08.10.2016 5 z 5

Mám rád tuto sérii a k iha mě opět nezklamala.

Meluzínka
19.03.2016 5 z 5

Opravdu opět pěkná kniha.Mohu jen doporučit.

studentice
02.02.2015 3 z 5

Bylo příjemné se asi po roce vrátit k Ženskému vyšetřovacímu klubu. Nicméně po přečtení jiných autrorů musím přiznat, že Pattersonovi detektivky patří do průměru tohoto žánru.

Evus
26.01.2015 4 z 5

Na oddych super

putpuda
06.10.2013 5 z 5

Souhlasím s Hellou :) už se těším na další díl a jsem zvědavá, jak to bude Lindsay zvládat s mimčem :)

Hella
29.09.2013 5 z 5

Jako (skoro) každý Pattersonův titul: Čtivé, svižné a neodložitelné, dokud nepřečtete.

sabca
21.07.2013 5 z 5

Ani tento příběh mě nezklamal. Vyšetřování dvou různých případů,které spolu nesouvisí. Rozluštění vražd dívek,jejichž hlavy se našly zakopané bylo až téměř na samém konci. Stojí za přečtení.

north74
24.06.2013 5 z 5

Jako vždy pěkně vyprávěný detektivní příběh, ženského vyšetřovacího klubu.

vraždy

Autoři knihy