Zázračné ráno

Zázračné ráno

Tajemství, které vám změní život Ke zlepšení stačí 6 minut denně Celosvětový trend, který v poslední době dobývá svět: čtenáři a fanoušci Zázračného rána tvoří pozoruhodnou skupinu sestavenou z podobně založených jednotlivců, kteří se každé ráno probouzejí s určitým cílem: naplno využít neomezený potenciál, který... celý text

Tajemství, které vám změní život
Ke zlepšení stačí 6 minut denně

Celosvětový trend, který v poslední době dobývá svět: čtenáři a fanoušci Zázračného rána tvoří pozoruhodnou skupinu sestavenou z podobně založených jednotlivců, kteří se každé ráno probouzejí s určitým cílem: naplno využít neomezený potenciál, který dřímá v každém z nás. Tvůrce tohoto fenoménu má za sebou neuvěřitelný osud – po tragické autonehodě upadl do kómatu, přežil klinickou smrt, překonal fyzický handicap a propracoval se k celosvětovému úspěchu. Ve své knize dává návod, jak se dostat na vyšší úroveň, kde vaše osobní i pracovní úspěchy daleko přesáhnou všechno, co jste dokázali v minulosti. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/32_/327682/zazracne-rano-ZUP-327682.jpg 412

The Miracle Morning (2012)

Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Pragma

wiolca

Tak nějak nevím. Myšlenky zajímavé, určitě to pro někoho může být přínosem, ale asi jsem čekala něco víc. Vadily mi odkazy na stránky za každou kapitolou. Myslím si, že podstatné mělo být uvedeno v knize a ne se pokaždé dívat na internet a někde se registrovat. Navíc mi vadí (což je u knih tohoto typu zvykem) časté opakování některých informací. Myslím si, že stačí některé věci napsat jednou. Pro zdůraznění dvakrát, ale ne to omílat celou knížku dokola.

Zmijovka

Hodně inspirující kniha. Potvrdila mi to, co jsem už tak nějak tušila, že jediný čas, kdy se můžu věnovat sama sobě je brzy ráno, protože celý den je zahlcený prací, péčí o rodinu a jinými povinnostmi a večer už nemám většinou ani energii ani chuť na nějaké sebezdokonalování. Teď se jenom odhodlat, vyzkoušet tuhle třicetidenní výzvu na vlastní kůži a zjistit, jestli to opravdu funguje :-)

lalikpepa

Za mě jedna ze zásadních knih posledních pár měsíců. Přišla ke mne nějak sama od sebe, ve chvíli, kdy jsem jí potřebovala:) Každopádně je napsaná velmi čtivě, jednoduše a pochopitelně, oproti na příklad jiným knihám o osobním rozvoji, které si člověk sice přečte, ale nic moc si z nich nezapamatuje. V této knize najdete opravdu funkční návod a nástroj k tomu, jak každé ráno začít den lépe, příjemněji a jak se díky tomu může zlepšit Váš život. Z vlastní zkušenosti vím, že to tak opravdu je, takže mne kniha naprosto pohltila a nadchla. Nebude nejspíš pro každého, ale pokud chcete ve svém životě něco změnit, toto mohou být důležité informace, které Vám ke změně dopomohou;)

Ronny

Mně to jakožto "sovu", která se z postele odhodlá vstát až je to nezbytně nutné "nakoplo".
Netvrdím, že prožívám "zázračné ráno" každý den, ale sem tam se to podaří a jsem pak na sebe pyšná. A věnuji se pak před prací ranní procházce lesem, psaní deníku, četbě motivujících knih atd.

mariva

Další docela zajímavá knížka o osobním rozvoji, inspirující, jen to ještě dokázat vše zavést do praxe.