Zázračné ráno

Zázračné ráno

Tajemství, které vám změní život Ke zlepšení stačí 6 minut denně Celosvětový trend, který v poslední době dobývá svět: čtenáři a fanoušci Zázračného rána tvoří pozoruhodnou skupinu sestavenou z podobně založených jednotlivců, kteří se každé ráno probouzejí s určitým cílem: naplno využít neomezený potenciál, který dř...celý text

Tajemství, které vám změní život
Ke zlepšení stačí 6 minut denně

Celosvětový trend, který v poslední době dobývá svět: čtenáři a fanoušci Zázračného rána tvoří pozoruhodnou skupinu sestavenou z podobně založených jednotlivců, kteří se každé ráno probouzejí s určitým cílem: naplno využít neomezený potenciál, který dřímá v každém z nás. Tvůrce tohoto fenoménu má za sebou neuvěřitelný osud – po tragické autonehodě upadl do kómatu, přežil klinickou smrt, překonal fyzický handicap a propracoval se k celosvětovému úspěchu. Ve své knize dává návod, jak se dostat na vyšší úroveň, kde vaše osobní i pracovní úspěchy daleko přesáhnou všechno, co jste dokázali v minulosti. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/32_/327682/zazracne-rano-ZUP-327682.jpg 3.54

The Miracle Morning (2012)

Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Pragma
Více informací...

mariva

Další docela zajímavá knížka o osobním rozvoji, inspirující, jen to ještě dokázat vše zavést do praxe.

Autor knihy

Hal Elrod