Zákulisí Panství Downton - Podrobný průvodce 1. - 4. sérií

Zákulisí Panství Downton - Podrobný průvodce 1. - 4. sérií

Kniha je exluzivní vstupenkou do zákulisí natáčení Panství Downton. Zde je místo, kde všechno vzniká: od hereckých výkonů přes režii až po kostýmy a rekvizity. Pojďte a objevte, jak slavní tvůrci společně s herci vytvářejí drama. Vstupte do království kadeřníků a vizážistů, užijte si unikátní pohled na natáčení v zámku Highclere, sdílejte pohled z režisérského křesla, ponořte se do šatníků, prozkoumejte hudbu a seznamte se s mimořádnými lidmi. Nabízíme vám jedinečné nahlédnutí do utajeného světa. Prostřednictvím podrobných rozhovorů a úžasných snímků získáte možnost sledovat realizaci Panství Downton zevnitř. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/31_/314570/zakulisi-panstvi-downton-podrobny-p-8sl-314570.jpg 4.96
Literatura naučná, Umění
Vydáno:, Slovart (ČR)

bookcase

Výborné jak jinak ☺. Nezbytné pro milovníky seriálu, dokonale zasvětí do zákulisí při natáčení.

RoseDadas

Zákulisí Panství Downton nám poodkrylo náročnost natáčení takovéhoto historického dramatu. Pro mě byla tato kniha poučná a rozhodně zajímavá. Nad mnoha věcmi jsem se udivovala a obdivovala veškeré úsilí všech, kteří se podíleli na vzniku populárního britského seriálu. Kniha na mnoha místech zabíhá do detailů, to mi ale vůbec nevadilo, ba přímo naopak. Odkrývá nám hodně z historie tehdejší doby, což beru jako obrovské plus. Pro skalní fanoušky je nutností knihu mít. Díky knize jsem měla tu možnost vrátit se zpět na Downton a jeho rozsáhlé pozemky, obléci si spolu s rodinou noblesní šaty, usednout k famózní večeři, kterou připravilo služebnictvo pod schodištěm. Prostě a jednoduše, kdykoli se budu chtít cítit jako princezna, vezmu do ruky tuto knihu.

bagel

můj nejoblíbenější seriál a ani kniha nezklamala, právě naopak - zajímavé texty, krásné fotografie

matula1977

Pro všechny milovníky tohoto seriálu, krásná kniha plná úžasných fotografií a zákulisních informací.

Autor knihy

Emma Rowley