Zakázaná přitažlivost

Zakázaná přitažlivost https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184490/bmid_zakazana-pritazlivost-184490.jpg 4 1002 223

Bavettovi série

< 3. díl

Senátorova dcera Emily má po krk života ve skleníku a potají odjede do New Yorku. Záhy je však vypátrána a musí se rozhodnout: buď se vrátí domů, nebo zůstane, ale pod stálou ochranou nepřístupného bodyguarda Henryho Trovata. Emily je rozhodnutá Henryho přesvědčit, aby ji nechal být, vše jim však začnou komplikovat city a především děsivý vánoční dárek, který jí pošle neznámý šílenec. Překoná láska tak odlišných lidí věkový a společenský rozdíl, nebezpečí, které Emily hrozí, a především Henryho zločineckou minulost?... celý text

zandu
zandu
12.02.2024 4 z 5

To bylo zas tak krásně naivní. Ale tak hezky, že vás to nutí číst a číst a najednou jste na konci.
(Ale ty dva předchozí díly se mně osobně líbily víc, tento mi přišel takový trochu zbytečně navíc, aby se série natáhla. Proto tentokrát jen čtyři hvězdy.)

Silvisek
Silvisek
09.02.2024 5 z 5

Opet uzasny dalsi dil. Opravdu super serie ktera me moc bavila a nedokzala jsem prestat cist. Skoda ze neni jeste dalsi dil. Uzasny lidi v knize. Mela jsem je moc rada!

Sančez
Sančez
23.01.2024 5 z 5

Tak a mám dočteno. Tahle série byla naprosto skvělá. Už jsem se dlouho u knih tak nenasmála. Bylo to luxusní oddechové ňuňu čtení. Škoda jen, že spisovatelka nepíše dál. Bavetovi a všichni okolo nich mi budou chybět.

ElikaS
ElikaS
21.01.2024 4 z 5

Třetí díl byl o maličko slabší než druhý, ale i tak stále nadprůměrný. Hlavní hrdinové mě bavili a skvěle se doplňovali. Stejně tak se mi líbila i zapletka se stalkerem.
V čem mi přijde celá série originální je to, že přestože je knížka z drsného prostředí, je vše vlastně psáno skoro něžně. Takže opravdu příjemná romantika, u které si odpočinete

be_pa
be_pa
06.09.2023 4 z 5

Po hoodně dlouhé době čtu českou knížku a moc se mi líbí, jak autorka píše. První díl série byl krásně vtipný, místy napínavý , s dobrým koncem. Super. Druhý díl také výborný. Už se tvrďáci začali zjemňovat.
A tenhle poslední díl je podle mne už slabší.
Ani mi nevadilo, že vlastně nikde konkrétně nezazní, jaké kšefty ta zlá mafie vlastně provozuje.
SPOILER: Emily je o hodně mladší než Henry, chápu. Ale v první půli se s bratry chová jak náctiletá, prostě lolitka. Velké tajemství z předchozích dílů znají všichni, divné. O Silvestru už je Emily na zabití (i když o tom žertovat nesmí ). Plyšákovi jsem fandila. Za mne nejvýše 3.5 hvězdy.

Hatshepsut
Hatshepsut
27.07.2023 4 z 5

Opět příjemné čtení se skvělým humorem. Jen mi první dva díly přišly o fous lepší, ale s komentářů je znát, že co čtenář to jiný názor. Musím uznat, že i mě autorka překvapila touto příjemnou sérií. A klidně bych si přečetla ještě nějaký díl o Kevinovi. Tak třeba nás KP překvapí. :-)

MAU256
MAU256
08.06.2023 4 z 5

Tentokrát byl příběh o Henrym, který jako bodyguard dostal na starost pohlídat senátorovu dceru, jenže se to zvrtlo. Ona to na něj začala zkoušet a on se fakt dlouho snažil odolat, jenže když si ženská něco vezme do hlavy, má vůbec chlap šanci? Brala bych, kdyby v knize bylo trošku víc počteníčka o Robertovi a Mikeovi, jak se jejich život vyvíjel dál, ale nakonec tam nějaké útržky přeci jen byly. Takže za mě hezké čtení, určitě mohu doporučit všechny tři díly.

beruzzka
beruzzka
16.05.2023 5 z 5

už ani nevím, po kolikáte tuhle serii čtu, určitě 3x, možná spíš 4x, poprvé se ke mě kniha dostala jako nehotové pdf s pracovním názvem. První díl mi úplně učaroval, miluji jak autorka píše. A moc jsem se těšila, že si knihu v rámci výzvy opět přečtu, ale už to není ono. Možná už jsem vypadla z cílové skupiny, nebo načetla desítky jiných knih. Pořád je to skvělé, vtipné, a určitě knihu zase za pár let otevřu - Poslední díl a Henryho mám nejraději. Ale už je to místy moc naivní. Pořád ale sakra čtivé a milé

jitka_dankova
jitka_dankova
11.05.2023 2 z 5

Třetí díl o vztahu z "mafiánského prostředí. Měla jsem přemrštěná očekávání, přecejen ze vztahu bodyguard a jeho svěřenkyně se dá vyždímat obvykle opravdu hodně zajímavých situací a pekelnou zápletku. A navíc autorka opravdu pěkně píše, knížky jsou čtivé. Jenže bohužel tento díl mne nevzal za srdce, lásku jsem těm dvěma nevěřila, situace mi přišly přestřelené (bodyguard vše zvládne lépe než FBI?), zápletka vlastně taková nijaká a vykreslení osob takové povrchní. Knížka podle mne jen pro chvíle, kdy už není co jiného číst a pro opravdové fanynky autorky, které prostě chtějí její knížky dočíst až do samotného konce.

Leny68
Leny68
25.04.2023 5 z 5

Za mě asi nejhezčí díl Bavettových.

petraj30
petraj30
06.02.2023 5 z 5

Tento díl se mi líbil ze všech nejvíc. Jediné, co nebo spíš kdo mě tak trochu štval, byla Emily. Na začátku se chovala jako rozmazlená pipi, která se později začne divit, co je Henry ve skutečnosti zač a jaká je jeho minulost. Ale byla to jen malá výhybka, která potřebovala vyústit do krásného závěru s azylem.
Ale když všechny maličkosti pominu, bylo to super čtení od české autorky. Jak je vidět, i mezi českými autory se najde pár unikátů. Velká škoda, že dílů není víc, opět jsem se výborně pobavila. Určitě se k sérii vrátím

Pasadenka
Pasadenka
31.12.2022 4 z 5

Finále série. Autorka trošku zamíchala nastavením svého světa, jak to bývá zvykem u seriálů, aby se postavy dostaly do nových situací a nebyla to již nuda. A to u romantických trilogií nebývá zvykem, a proto mi Káťa připadá jako opravdu dobrá autorka.

Změna kulis vnáší čerstvý vzduch a vtipné situace. Propojení s předchozími díly pak příběh formuje příjemně plasticky, i když by jich mohlo být o něco víc. Celkově mě celá série moc bavila a za pár let si ji dám nejspíš znovu. :)

BlueberryMuffin
BlueberryMuffin
31.07.2022 3 z 5

Za mě nejslabší díl série, ale i tak milá oddechovka a ráda se k ní vracím (i když méně často než ke dvěma předchozím).

majavcelicka
majavcelicka
21.05.2022 5 z 5

Já tu Petrusovou miluju. Tolika uchechtnutí z mé strany u knihy jsem ještě nezažila. Kniha strašně krásně, lehce psaná. Čte se úžasně. Vůbec celá série se mi strašně moc líbila. První dvě knihy jsem četla už víc jak dva roky zpátky a stejně si pamatuji o čem byly a že mě nějakým způsobem zasáhly.

oresvo
oresvo
31.03.2022 5 z 5

3.díl s za mě nejlepší. Bylo to vtipné, místy napínavé i romantické.
Henry je plyšák , Emily je dobrodruh.
Ona se chce vymanit z otcovi náruče a on její bodyguard .
Příběh se četl velmi pěkně. Můžu doporučit.

maryska09
maryska09
22.03.2022 5 z 5

Autorka je skvělá a její styl mě vážně baví. Zakončení série nezklamalo, ačkoli nepojednávalo přímo o Bavettových. Kniha je čtivá, vtipná a zábavná. Doporučuji všem.

Kacased
Kacased
01.03.2022 5 z 5

Teprve u třetího dílu jsem pochopila proč mě ty knihy tak bavily....v 15 jsem hltala Lanczovou a teď toto. Akorát už to nebylo o puberťácích, nesmělém vtipu, ale posunulo se to na vyšší příčku. Třetí díl se četl sám, humor z těch tří knížek byl nejlepší. Jo, očekávaný konec, ale komu by to vadilo. Kdyby těch knih bylo 10 tak bych se na každou těšila. Díky, díky, díky.

Verunka4444
Verunka4444
24.02.2022 5 z 5

Zamilovala jsem se do celé party už od prvního dílu.Počínaje Michaelem,Robertem,Jonnym a nakonec Henrym.
Opravdu to napsala česká autorka?Nestačím se divit :)
Byl to nejlépe strávený týden po dlouhé době.Jonny mě bavil pokaždé.
Teď půjdu na ostatní knihy,Pekáč buchet a S hlavou v oblacích(pejru).
Moje nová oblíbená autorka :)

Petraj365
Petraj365
02.02.2022 5 z 5

Hezký příběh. Zápletka hodně jednoduchá a vše bylo takové rychlé, ale i tak se mi moc líbila.

mich_krat
mich_krat
20.01.2022 5 z 5

Taková jednoduchá oddechovka na dva večery, ale její čtení mě velmi bavilo. Skvěle napsáno, postavy jsem si oblíbila ihned a příběh, až na pár klasických klišé, krásně plynul a bavil. A i když nemám žádné předsudky vůči našim autorům, zde jsem byla velmi překvapena, že se nejedná o zahraniční autorku. Vzhled, charakter i chod prostředí popsala velmi důvěryhodně. Knihu jsme četla již po druhé, po pár letech, a i nyní mi sedla se vším všudy.

pro ženy osobní strážce

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)

Kniha Zakázaná přitažlivost je v

Přečtených1 453x