Zahrada v souladu s přírodou

Zahrada v souladu s přírodou https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242110/mid_zahrada-v-souladu-s-prirodou-wUO-242110.jpg 5 7 4

Knížka německé autorky, která je unikátní zejména tlustým přehledem všech rostlin - od zeleniny, přes ovoce, trvalky, letničky, okrasné keře, bylinky až k vodním rostlinám. U každého druhu najdete přesné informace o způsobu výsevu / výsadby, rady pro přírodní hnojení, finty na škůdce a dobrou sklizeň a také ideální sousedy. Lexikon každého biozahrádkáře. Navíc je v knize unikátní tabulka se všemi chorobami a škůdci a radami, jak na ně (návody na jíchy, výluhy a postřiky). A mnoho dalšího.... celý text

sporran
11.12.2022 5 z 5

Přehledně, jednoduše psaná kniha o zahradě, od začátků zahradničení.

Greenfingers
04.03.2019 5 z 5

Zahrada v souladu s přírodou je takříkajíc biblí všech biozahradníků. Informace, které jsem zde načerpal mě inspirovaly v mnoha směrech a již deset let se nimi řídím.

zelena_zabicka
11.02.2019 5 z 5

Výborná zahradnická knížka. Velmi pěkně uspořádané informace. Dozvíte se nejen, CO máte udělat, ale i laické a podrobné PROČ (jak např. funguje fotosyntéza, jaké je složení půdy apod.) Kniha je velmi čtivá, zajímavá, obsahujucí řadu informací, které na které jsem ani jinde nenarazila. Vhodná i pro začátečníky, neboť vše vysvětluje hezky do detailu.

Kůra
16.03.2018 5 z 5

Vynikající kniha. Podrobná a inspirativní, autorka je erudovaná a zkušená biozahradnice a na textu je to poznat.

zahrádkářství, zahradničení

Marie - Luise Kreuter
německá, 1937 - 2009
2002  100%Zahrada v souladu s přírodou
2014  74%Biozahrádka
2003  80%Bylinky - Nejlepší druhy a odrůdy
2002  87%Biologická ochrana rostlin
2015  80%Bylinky - Zahrada plus

Kniha Zahrada v souladu s přírodou je v